Příkrmy v Německu. Kolik atuálně stojí?

karol1996
27. zář 2022

Zdravím, nemate nekdo prehled kolik aktualne stoji prikrmy (takove ty prvni) v Nemecku? S akci, bez akce. V jakem obchode. Prostě vse, co a jak? Dekuji za info.

xmisas
27. zář 2022

@karol1996 než jezdit pro "prikrmy" do Německa, si radši uvař.. co je těžkého na tom, rozmackat bramboru, kterou máš k obedu i ty?

karol1996
autor
27. zář 2022

@xmisas na doporuceni nasi detske doktorky (kvuli zdravotnímu stavu me dcery) budu do roka davat kupovane 🙂
Neptala jsem se jak je udelat doma, ale na nemecke prikrmy. Miluju chytry rady mimo misu ;)

veroniquecz
27. zář 2022

@karol1996 já brala vždycky z dm a z Alda. Mrkla jsem na on-line letáky.

karol1996
autor
27. zář 2022

@veroniquecz diky. 🙂

karol1996
autor
27. zář 2022

@veroniquecz mohu se zeptat, je neco jako nemecky kupi, kde jsou vsechny letaky naraz?😂

lilian2111
27. zář 2022

@karol1996 A co bys tak řekla, že je v těch kupovaných lepšího než v tom co uvaříš doma? 😅 Mě naopak dětská doporučila vařit si je doma, dětem ty kupované ani nechutnaly.
Na rady se tu sice neptáš, ale jsi na diskusním fóru a napsat ti tu cokoliv může kdo chce 🤷🏻‍♀️🙂

veroniquecz
27. zář 2022

@karol1996 taky by se mi hodilo, ale bohužel nenasla 😕

veroniquecz
27. zář 2022

@lilian2111
@xmisas
Vy jste zase chytré.... když neznám odpověď na otázku, tak mám alespoň držet pysk......

aaaa15
27. zář 2022

@karol1996 Když se dostanu do Německa, tak nakupuji prikrmy v DM drogerii - jejich Babylove a DMBio a pak prikrmy od Hippu. Cenový rozdíl je mezi 30-50% než v CR, samozřejmě levnější.
Já jsem tedy dětem vařila, ale na sklenickach nic špatného nevidím 😉 Když někam jedeme nebo nestíhám, tak je to super věc 🙂

marketa2016
27. zář 2022

@karol1996 já kupovala na německém Amazonu, někdy měli i akce, taky jsem měla důvod dávat kupované a ty německé i chutnaly lépe.

journals
27. zář 2022

Www.dm.de a můžeš porovnávat

karol1996
autor
28. zář 2022

@lilian2111 obsah dusicnanu, nebo dusitanu. Nejsem ai jista, jestli jsou to ty, nebo ty. Ve sklenickach jsou hlidane. Doma ne. Pokud nemate doma chemickou laboratior, samozřejmě 🙂

fyii
30. zář 2022

@karol1996 ja kupovala v nemecku vsechno nekdy v rakousku, ale vzdy v Dm. bud Hipp nebo Dm bio a osolit jedla bych to sama. Hipp to dochucuje bylinkama a to tak vonelo.. deti je milovaly a vubec neslo o to, ze bych byla lina rozmacknout bramboru. Tohle je velmi kontrolovane a to doma nezkontrolujes, dusicnany apod. me taky rekla stara doktorka, pokud si to muzete dovolit obzvlast z nemecka jdete do toho. ty same znacky tady jsou jineho slozeni s silene ceny...ceny jsou na nemeckym webu..