6tt-žloutkový váček je vidět, ale nad ním je tekutina

micka1
20. pro 2013

ahojky tak jsem dnes byla u dr. podle UTZ žloutkový váček je, ale bohužel něco kolem něho je. Vypadá to jako nějaká tekutina. Dostala jsem utroš a další kontrola až 3.1. Pokud začnu krvácet tak mám jet do nemocnice. Celý rok jsem se snažili než se dvě čárky objevili a teď tohle. První a druhé těhu jsem měla v pohodě a z tohodle jsem špatná. Těch 14 dní bude hodně dloouhá doba. ☹

marukm
20. pro 2013

@micka1 Pokud tě objednali na kontrolu až na 3.1., tak to asi nebude tak hrozné. Většinou se musí počkat, jak se to vyvine. Já teď taky čekám. Jsem napjatá jak struna. Ale nic jiného nezbývá. Příroda holt ví, co dělá. Ale nestresuj se! To by tobě ani "malýmu" určitě neprospělo. Věř mi, vím jaké to je čekat, když na poslední kontrole to nedopadlo zrovna excelentně. Bude to dobrý.🙂 A gratuluju!🙂

rasha
20. pro 2013

Může to být hematom,na ten by ale dr.měl upozornit... Může se rozkrvácet a odejít nebo se vstřebat...Já měla u obou těhu,pokaždé se uvolnil a holčičky jsem donosila,vše v pořádku.Tak držím palce 😉

micka1
autor
21. pro 2013

marukn tobě tak gratuluji. Jinak holky díky. 🙂 prostě bude čekat jak to dopadne.

evikmi
21. pro 2013

@micka1 utrouš je dobrej, odpočívej co to dá, ideálně v leže 😉 já měla hematom, dokonce jsem měla jít i do nemocnice, protože hrozil opět potrat,ale odmítla jsem a zatím vše OK a hematom zmizel. a moc nechápu to "až 3.1. " - však jsou svátky a většina doktorů ordinuje jen ted do pátku co byl, nebo maximálně v pondělí ještě chvilku a pak prostě všichni začnou hned v lednu 😉 a kdyby náhodou, pohotovost funguje nepřetržitě 😉 neboj, to není žádná doba a do té kontroly se tekutina vstřebá a bude dobře 😉 v klidu si užij svátky a žádnej stres 😉 přeju hodně štěstí

micka1
autor
21. pro 2013

@evikmi vím že dr neordinuje není to myšleno nijak špatně. 🙂 přemýšlím kde se to tam vlastně vzalo. Jestli je to tím že jsem před 3 týdny spadla na zadek a natlouka si trochu záda. Jinak si vánoce určitě užiji páč obě děti jsou tak natěšené že je to velmi nakažlivé. 😀

evikmi
21. pro 2013

@micka1 jasan,ale je AŽ ZA 14DNÍ 😀 chápu , já jdu v pondělí po 3týdnech na ultrazvuk, takže jsem taky už úplně hotová 😉 a tím, kde se ta tekutina vzala, tím se nezaobírej, nevědí to ani doktoři. si vem, že já jen ležela a přesto se mi udělal hematom, to prostě tak je a musíš pak dávat pozor 😉 jinak já vánoce moc neprožívám, říkám pořád, že to je pro děti, takže si to nadšení nechám až tak za dva roky, až moje prtě z toho bude něco mít 😉

micka1
autor
21. pro 2013

@evikmi s dítětem jsou vánoce super. 😀 a hodně nakažlivé. Ta radost dětí je úžasná. 🙂 Přeji aby ti kontrola dopadla dobře.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru