Alergická rýma a těhotenství. Máte tento problém?

jenifer.1
29. dub 2008

Ahoj trápí ještě někoho tento problém? Já tím teď když všechno kvete trpím docela hodně a už nevím co s tím. V noci skoro nespím ☹ .

jenniffer
29. dub 2008

Ahoj, máš docela povedenou přezdívku 😀 . Jsem pylová alergička a poslední týden se mi alergie dost rozjela. V noci je to teda fajn, usnu a rýma mě ze spaní nebudí. Na co jsi alergická? Předpokládám, že taky na pyly. Nejlepší je se alergenům vyhnout..ale to někdy dost dobře nejde. Když přijdu zvenku, hned si mažu sundat oblečení, na kterém se nachytal pyl, taky je dobrý si častěji mýt vlasy. Na mě dost spolehlivě zabírá sprcha - alerg. záchvat se po ní uklidní. Chodíš na alergologii? Jinak když je nejhůř tak beru Flonidan a do nosu sprej Flixonase. V těhu se ale nedoporučují. Zkus se obrátit na Gaba3, ta v třetím trimestru brala Zyrtec.

jenifer.1
autor
30. dub 2008

Ahoj díky za rady. Mě se alergie nejvíc rozjela až v těhotenství je to fakt otravné a hlavně se bojím něco si vzít abych neohrozila miminko.

jojo1
1. kvě 2008

jen.1, tohle bych neřešila na netu, ale zašla bych na alergologii. vzhledem k tvému pokročilému těhu by tě měli vzít přednostně 🙂

martinkka1488
19. zář 2013

Já trpím alergií již více než dva měsíce, jen tedy rýma. Někdy mám dobré dny a někdy je to horší a pořád kýchám, doktor mi řekl, že léky mi nepředepíše, protože by to mohlo ohrozit mimi. Prý to musím vydržet a kdyby se to zhoršilo tak přijít. V noci nespím také a neustále kýchám a mám rýmu. Nevím, vlastně ani z čeho to mám protože to prostě přijde z ničeho nic. A kdekoliv jsem nikdy nic stejného. A pak zase nic. Prý se ale alergie v těhotenství zhorší většinou. Vždycky jsem byla alergička ale problémy jsem měla minimálně a léky jsem brala jen při potížích. Až teď se to rozjelo. Tak snad to přejde brzy.

sanchezova
19. zář 2013

já jsem alergička od 15 ti let, denně beru léky a můj doktor (jeho bratr je alergolog) řekl, že nemám vysazovat prášky . bez nich bych fakt nepřežila ... navíc mám slabší Xyzal, který tak neovlivňuje těhu. Do nosu mám Vincentku ve spreji namíchanou s čtvrtkou dětského nasivinu. vše schválené doktorem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru