Angína v 8 měsíci těhotenství, nemůže ublížit miminku?

krystalek23
22. bře 2013

Zdravím všechny jen bych se chtěla optat holky zda z vás byla některá během těhotenství nemocná např.angína atd...nemůže to ublížit miminku? nebo něco? jsme v 8 měsíci těhotenství a mam bolesti krku hlava mě nehorázně bolí no nemoc jak vyšitá....tak kdyby stim někdo měl zkušenosti ☹ 🙂 děkuji 🙂

kaaaczenka7
22. bře 2013

Nemám zkušenost s angínou a doufám ,že mě to mine, protože na ně taky trpím ☹ Ale nedávno jsem prodělala zánět moč.měchýře a brala ATB, mimi je OK 🙂 Tak myslím, že bys měla zajít k Dr., protože pokud to je rozjetá angína, tak bez ATB se asi neobejdeš... A neboj, určitě bude s mimi vše OK 🙂 Horší by, podle mě bylo, kdyby se to nepoléčilo...

bosorkajarka
22. bře 2013

Nemam zkušenost konkrétně s angínou, ale u prvního jsem prodělala zánět dutin s ATB tři týdny před porodem a v pohodě. Teď jesm zánět dutin překonala už na konci 1. trimestru (taky s ATB) asi už tradice 😀 amalá zatim vypadá v pořádku 😉
takže neboj bude to dobrý, ale určitě nemoc nepodceňovat a radši konzultovat s dr.

aktaka
22. bře 2013

Agina je nebezpečná hlavně na začátku těhotenství. A všeobecně platí, že víc může uškodit neléčená nemoc než případná léčba. Radši bych zašla k dr, radši zbytečně než pozdě 😉

ketikus
23. bře 2013

Ahoj tiež som mala ako tehotná angínu - pomohol mi obklad na krk - na sáčok (igelitový pytlík) som dala vatu na to kúsok oleja alpu a plácla som si to na krk a zaviazala starým šálom. Najlepšie cez noc. Na bolesť hlavy som užívala Paralen 500. Rozhodne by som návštevu lekára neodkladala mal by ťa vidieť a posúdiť v akom štádiu je choroba.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru