• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antibiotika v I. trimestru, mám zvláštní pocit při čůrání

21. června 2014 
ahoj holky,pri cevkovaní mi zjisttili ,že v moči mám bakterii ikdyz me nic netrapilo doktor mi stejne napsal ATB.Po třetim dnu braní jsem začla kazdou chvilku chodit čurat a pritom ze me vyslo par kapek s divnym pocitem dole ne paleni pri curaní, ale takovej tlak doktor mi řekl že to mužou byt kvasinky a dal mi čipky a přesto ,že jsem brala probiotika ted jsem atb dobrala a nic se nezměnilo pořad me to nutí čurat a 'dole'mam porad zvlastni pocit pri curani me to nepali ,ale prijde mi to jako klasickej zanet mocaku jsem v prvnim trimestru a je mi jasny že az mu v pondeli prinesu moč,ze mi da znovu atb coz mi prijde na hlavu když se mi v pulce brani ATB objevili priznaky ktere zustaly..od zacatku tehotenstvi zvracim,zhubla jsem a nic moc v sobe neudrzim a ted do toho todle hodne se bojim o mimco :( nema někdo zkusenost? nechci podruhe zasebou ATB :(
21. čer 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, v těhotenství se léčí i tzv. asymptomatická bakteriurie, t.j. přítomnost bakterií v moči bez klinických příznaků. Při neléčení je totiž riziko přestupu bakterií na ledviny. Takže pokud tam bakterie stále budou tak budou ATB třeba. Penicilinová ATB a např. cefalosporiny jsou v těhotenství bezpečné. Doporučuju koupit si laktobacily jako prevenci průjmu a mykózy a hodně pít.
21. čer 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek