Bakteriální a vaginální záněty, mykózy během těhu

lusiana125
9. pro 2017

Ahoj holky, od 7 tt jsem spinila, našli mi hematom cca kolem 10 tt se vstrebal a už byl klid... Ale v 9 tt jsem měla kvasinkovou infekci, předepsan jenamazol a boraxove globule...doporučen preparát lactofeel jako prevence, ale je k ničemu a stojí plno peněz... Chvíli klid cca za 14 dní zase nějaký zánět s žlutým vytokem či hlenem opět předepsana mast a globule macmiror... Týden po dobrani už zase pociťuji nepříjemné pocity tam dole a nažloutly hlen, nejspíš mě zas návštěva gyndy v pondělí nemine... Už jsem z toho zoufalá, používám bavlněné prádlo... A všechny preventivní opatření znám... Ale furt se to vraci nedělám snad nic jiného než se pořád něčím mažu, Bo něco vkládám... Je tu někdo kdo měl podobné potíže? Co vám pomohlo? Vyzkouším snad už vše... Jsem pomalu každý týden na gynde a to budu 16 tt s dcerou jsem v tehu takové problémy neměla.... Moc děkuji za jakoukoliv radu 🙂

datela
9. pro 2017

Nejlepsi je pradlo prat zvlast bez praciho prasku na 60 stupnu a mit zvlast i rucnik takto prany,pradlo 100% bavlna,hlavne zadne intimky,intimni ci jina mydla-jen cista voda,spat v nocni kosili bez spodniho pradla a upravit stravu (vynechat cukr,bile pecivo,mleko-jist zakysane vyrobky,palive,drazdive,hodne korenene,...).Ja jsem se lecila s tim kazdy mesic pred tehu a po tomhle opatreni mam uz klid 🙂

kopacka01
3. únor 2018

Ahoj mám sice dvě děti ale ani u jednoho jsem to nezažila.Čekáme s přítelem miminko a bohužel jsem nastydla na močové cesty byla jsem u obvoďáka(na gyndě měli dovču) který mi napsal Augmentin 1g.Jen se chci zklidnit a zeptat se jestli s tím někdo máte zkušenosti.

jennyska
19. únor 2019

Ahoj, klidně se na vše, co Vás zajímá, ptejte i v Poradně lékaře: https://www.modrykonik.cz/forum/topics/poradny/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru