• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bodavé bolesti z kříže do nohou ve 25tt, máte některá?

26. prosince 2012 
Holky máte taky některá takové bolesti v křížích že celý den skoro ani nechodíte? :confounded: Mám to vždycky silnější. Jsem ve 25.tt a nevím jestly by nepomohla těhotenská masáž nebo něco?? Jak říkám jsem ráda že doma dojdu na wc :unamused: hrozne!
3. pro 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelajn555 ahoj, ano, mám bodavé bolesti z beder, vystřelují do levého stehna, někdy mě to vyžírá i kyčel a tříslo, občas mi to střelí až do lýtka a nártu. někdy to mám denně, někdy dvakrát týdně. přejde to za půl až dvě hodiny. někdy stačí ležet a snažit se být vklidu a zabavit se, jindy to pomalu rozcházím (bohužel cvičit nemůžu kvůli zkrácenému čípku), občas musím vzít Paralen, protože bych se zbláznila :slight_smile:
ale radši se doktora na kontrole zeptej. mě to neděsilo (jen štvalo), protože jsem kdysi podobné problémy už měla (mimo těhu)
6. pro 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to mela u prvniho tehotenstvi a ted znova, o to horsi, ze se musim otacet za dvouletym prckem. Uz jsem byla u obvodacky, aby mi napsala rehabilitaci, ale ted pres svatky jsem dost doma, tak me nic neboli. Jen pri luxovani je to peklo. Ale po porodu to prejde, tak aspon naka utecha :slight_smile:
26. pro 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek