Bolavé jen jedno prso v těhotenství. Je to normální?

miripa
19. srp 2011

Ahoj.
Jsem asi 3. týden těhotná. U Dr. jsem ješte nebyla, chce mne videt až cca 7. tyden. Objevilo se u mne to, že mam jakoby zduřelou prsní žlázu, ale jenom vnitřní stranu u pravého prsu. Je to cejtit na omak a to místo je i bolestive. Tak nevím jestli je to normální. Vím, že můžou být prsa citliva, nebo tak. Ale zaráží mně, že je to jenom u jenodnoho prsu. Je to normální?
Přdem dík za odpovědi.

mado_na
19. srp 2011

ahojky, já, i přes to, že jsem měla prsa malá, tak mě začala bolet hned, jak jsem byla těhotná..v tvém případě mě zaráží, že je to pouze jedno prso a že bolí na jednom místě. Počkala bych pár dní,jak se situace změní, pokud začnou bolet obě dvě, budeš vědět, že je vlastně vše ok 🙂 popř. hlídat, aby nešlo o nějkou bulku.. držím pěsti !

miripa
autor
19. srp 2011

@mado_na
No mně to právě taky zaráží, ale zatím nechci hysterčit. Tak uvidím. Dík z příspěvek 🙂

mado_na
19. srp 2011

dej tomu pár dnů , věřím že všechno bude v pořádku..a gratuluji ! 🙂 😉

nikush
19. srp 2011

@miripa sla by som s tym k lekarovi, ja som takto mala cystu, vstrebala som, ale bolelo to ukrutne

lucka_220809
19. srp 2011

@miripa ja som zacala presne takuto bolest mavat pred cca 2 rokmi na lavom prsniku cca tyzden pred menstruaciou. Odvtedy to je kazdy mesiac tak..bola som aj u lekarov, lebo´som sa toho dost zlakla, ale je to vraj hormonalne a nic vazne ... takze u teba to zrejme tiez bude len v nasledku hormonalnych zmien pri tehu, nemusis byt podla mna v strese, staci, ked sa na to opytas lekara pri prehliadke najblizsej... 🙂

miripa
autor
20. srp 2011

Dík všem za příspěvky. Hned jsem o něco klidnější 😉

leniknu
28. lis 2011

Ahojky holky jsem 5 den po umělém oplodnění a hrozně mě bolí obě prsa,ráno mám hrozné motolice,mohla bych být těhotná a hrozně celý den lítám na záchod čůrat.Děkuji vám za odpovědi... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru