Bolelo vás někdy v těhotenství nad pupíkem?

matteka
26. srp 2010

ahoj všichni, moc prosím o radu. Jsem ve 22 tt a už asi třetí den (předtím to bolelo tak 2x do měsíce) mám bolesti nad pupíkem - je to nepříjemná řezavá bolest. Začalo to tím, že jsem celý den prostála a prochodila, alednes jsem celý den vesměs jen seděla, ale vždy když jsem stoupla a šla něco udělat, tak za čtvrt hodiny byla bolest zpět. Je to i hodně citlivé na dotek. Můj dr mi řekl, že je to jak se děloha napíná (čekám dvojčátka), ale mě to přijde až moc velká bolest. Nejsem už pomalu schopná si dojít nakoupit atd. Máte s tímto prosím některá zkušenost? Moc děkuji za jakékoliv rady

luckaa
26. srp 2010

Ahoj,tohle se mi stalo zrovna nedávno po dni,když jsem dělala větší úklid a víc se namáhala,tak mě to taky dost bolelo nad pupíkem.Tak jsem zvolnila tempo,druhý den jsem to ještě trochu cítila a třetí den jsem o bolesti nevěděla.Nevím sice,jestli je to ta stejná bolest,ale držím palce,aby to brzo přešlo,je to fakt dost nepříjemné.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru