Bolení podbřišku, píchání jen na jedné straně

anduli
22. pro 2007

Ahoj, holky,

včera mi v laborce potvrdili těhotenství - měla jsem 33 jednotek HCG, dnes jsem 12.DPO a už 2 dny mě pobolívá podbřišek, mám takové píchání spíš jen na jedné straně. Před dcerou jsem prodělala mimoděložní těhu, tak se teď úplně hrozím toho, že by se to mohlo zase opakovat, když mě to bolí jen vpravo. Bohužel si nepamatuju, který ten vejcovod mi při mimodělož.těhu vzali..
Nebolí to nijak hrozně, prostě to jen cítím jako slabou menstruaci s občasným, ale ne celodenním pícháním jen na té jedné straně.
Můžete mě někdo uklidnit, že to nic nemusí znamenat, že je to normální..?
Na první UTZ jdu 3. 1. a modlím se, aby mimi bylo v děloze...

Díky,

A.

listicka77
22. pro 2007

Nevím, jestli tě to uklidní, ale mě taky celkem často pobolívalo na jedné straně. Nemusí to nic znamenat. Já teda vydržela nejít k Dr. až do 10tt 😀. Ale chápu, že po mimoděložním máš větší strach.

many
22. pro 2007

mně taky víc pobolívá na pravé straně 😉

kristynaw
22. pro 2007

je to pravdepodobne boleni ,kterym jsem si prosla taky...ty svaly a to vsechno,jak se to tam pripravuje.. drzim pesticky!

anduli
autor
23. pro 2007

Holky, díky za uklidnění, snad to opravdu nic nebude a je to normální /jiný/ stav... 🙂

Chtěla jsem se zeptat - jak si změním údaje v profilu u fotky...? Abych nebyla snažilka, ale těhulka? 😉

anduli
autor
23. pro 2007

Ha, už jsem na to přišla, je to v nastavení nahoře, jsem slepá, fakt.... 😀

maruska39
23. pro 2007

Ahoj anduli,tak ještě jednou ti gratuluji,taky jdu na první UTZ 3.1 a mě pro změnu píchá na obou stranách 😉 Ale ne nijak moc,jen lehce 🙂

anduli
autor
23. pro 2007

Maruško,dneska je to u mě lepší, cítím to většinou jen, když se na to soutředím. 🙂 Spíš cítím takové tlaky, taky slabě. Myslím, že kdyby se jednalo o něco horšího, bolelo by to víc... Kašlu na to, nebudu se tím stresovat. Už se nemůžu dočkat toho ledna, jsem zvědavá, co tam půjde vidět.. Tak se potom ozvi a nahlaš, jak jsi dopadla, ju? 😉

maruska39
23. pro 2007

jj já se určitě ozvu 😉 Nejlepší je nemyslet na nic zlého a těhu si od začátku jenom užívat 😉

venezuelanka
24. pro 2007

taky mě píchá na pravé straně, ale těhule nejsem, byla jsem na ultrazvuku a nic tam nebylo, a taky vás tam občas bolí když sedíte tak je to jako bych měla skřípnutý vaječník 😕 😕 😕 😕 😕

anta
27. pro 2007

Já jsem si kolikrát taky říkala, co to je, že mě píchá zase jen na levé straně, tak si říkám, jestli mi tam Bubla nekope do vaječníku, 🙂

pavlinka3
27. pro 2007

ze začátku těhu mě píchalo a to taky jenom vpravo 😉

lucian
28. pro 2007

...co se týče bolestí, tak se přidám k většině. Každou chvílí mne někde píchne, abych se přiznala, ani jsem nezaregistrovala, na jaké straně. Ale zvykla jsem si na to, že např. když dlouho sedím u PC nebo v autě, začnu mít na boku bolesti, nebo mi stačí, abych nesla 2 minuty tašku s nákupem (nic velkého) a po zbytek večera vstávám z postele jako babička 🙂 Ale beru to, že to patří k těhotenství a u pana doktora (když se mne zeptá, zda-li mne něco trápí) vždycky na všechny má boleníčka zapomenu a usmívám se, jelikož jsem moc šťastná a užívám si to 😉

sanik
29. pro 2007

Ahojte holky, ja som tu nova, vlastne len na Vianoce sme zistili, ze cakame baby. Takze velke mile a krasne prekvapko. Mna tiez pobolieva podbrusko a niekedy ma tak hnusne pichne bud na jednej strane alebo na druhej strane. Zatial si s tym starosti moc nerobim, dufam, ze vsetko je v pohode. Zatial zle mi nebyva a ani nemam pocit, ze som tehotna. Len dost ma bolia prsia, ale inak nic, ziadne chute, ziadna nevolnost, dufam, ze ani nedojde. 🙂

katy84
30. pro 2007

Ahoj holky, jestli sem jeste nakouknete nektera kdo mate termin koncem srpna (sanik,maruska,anduli) nechtely byste obcas kouknout na zari2008?
Zatim tam porad cekam sama..a nemam si s kym povidat o prvnich tehu priznacich, navsteve dr., pripadne hodnotach HCG..
Cekam prvni mimi a tak shanim informace..jinak ja mam termin podle ovu kolem poloviny srpna, ale mela jsem hodne pozde ovulaci a podle te 4. zari..

lenulin
8. led 2008

Ahojky jsem v 18t a začalo mě píchat a bolet v pravé straně bříška skoro nad tříslem.Na začátku mě taky pobolívalo nebo píchlo, ale teď je to takové trvalejší nevíte jestli je to normál.K doktorovi mám jít až 18.1.Do teď jsem žádné problémy neměla.

many
8. led 2008

no aby to nebyl slepák ☹ mě taky pořád píchává na pravé,ale naštěstí nízko jak je vaječník,tak jsem zvědavá co mi pak řekne doktorka 😒 jdu ale až 17.

lenulin
8. led 2008

O tom slepáku mi povídej.Od mého manžela maminka na něj zemřela a byla ve 4měsíci, tak jsem teď ze všeho vyplašená, ale taky se mi nechce se vším utíkat k doktorovi.Kdyby to byl slepák tak bych snad měla i jiné potíže třeba teplotu.

many
8. led 2008

no kdyby si měla velký bolesti,tak tam raději běž,udělá ti ultrazvuk a budeš mít klid,já zatím čekám,pokud se to nezhorší tak vydržím do 17. ale kdyby to bolelo čím dál tím víc,tak tam půjdu,než abych něco propásla,jinak jsem slyšela,že někomu ho v těhotenství zase rozháněli ledem,ale tak slepák to doufejme nebude

lenulin
8. led 2008

no asi to tak udělám ono by mi stejně nic jiného nezbyde když mám jít k doktorovi až 18. no uvidíme.

bakule
9. led 2008

ahoj holky, rada bych vsechny trosku uklidnila. taky jsem mela podezreni na podrazdeny slepak. byla jsem zrovna na kontrole, tak jsem se o tom zminila a doktorka rikala, ze krome slepaku to mohou byt i uvolnujici se vazy delohy na prave strane. vyzkouset se ma studeny a teply obklad. pri studenem se slepak zlepsi a vse ostatni zhorsi. pri teplem obkladu se slepak vyrazne zhorsi a vse ostatni zlepsi. a taky hodne odpocivat, tehulky 🙂 neuklizet, necvicit, aspon po dobu, co se bolesti objevuji. ale kdyby se vam to nezdalo, tak rozhdone nepodcenovat a pri stupnujicich bolestech zajit k doktorovi..tak drzim palecky...

hmtinka
17. lis 2010

Ahoj,tak jsem našla "odvahu" a přihlásila se také. Hlavně po přečtení,zjístla jsem,že tady asi budu správně! Taky začínám mít už asi týden ty bolesti v bříšku/podbříšku a tvrdnutí bříška.Hlavně v práci,nebo jak mnozí píšete u PC ☹ a večer když ležím u telky,ale nejsou to bolestli ukrutné,spíše takové píchnutí.Taky je mi občas nevolno,ale nebliju.Jen jak tak jdu se cítím slabá a je mi často zle.Jelikož se o mimi snažíme asi rok,tak bych mimi přivítala.Test jsem si dělala,ale nic ☹.Jsem tak 20den a menses mám co 28dnů. Jak píšete o Ovu,tyhle bolesti jsem ještě nikdy neměla.Jsem taky mrská 🙂,ale to asi proto,že už jsem možná i zoufalá 🙂. V pátek se chystám k doktorovi,tak uvidím.Kéž by to bylo mimi 🙂 . .. jestliže máte někdo takové zkušenosti,budu ráda o radu,pač jsem v tomhle nováček.Děkuji.

sarriku
23. únor 2012

Ahojky holky, nemohly byste mi prosím poradit? Sice nejsem těhotná, ale do téhle sekce můj dotaz patří.
Už najíždím na druhý cyklus bez HA a možná je to způsobený tím, že mám ovulaci.
Začalo to bolestmi v pravém podbřišku, takové křeče, celkem silné, lekla jsem se, že mám slepák, teď už bolesti sice nemám, ale něco tam cítím. Prostě "něco" tam je.
Nebo po tom, co cvičím, jdu na záchod, píchá mě v podbřišku a když si pak vleže podbřišek na rukách protahuju, strašně mě tam tahá a bolí.
Vůbec nevím, co by to mohlo být, už to trvá skoro měsíc. Teďkom jdu ale na gyndu, tak snad mi na to řekne něco víc. ☹
Někdy mě to píchá uvnitř v břiše až někde u zadku.
Prosím pomozte.

maximka33
29. lis 2012

ahoj, potřebovala bych obnovit toto téma. dřív jsem měla toto píchání jen kolem ovulace, ale ta už dávno proběhla, teď spíš čekám ms. a píchá mě občas nalevo, občas napravo, asi ve výši vaječníků. ale jako celkem dost.. nevím, co to je? minulý měsíc jsem stimulovala pomocí clostilbegytu, může to být jeho doznívání??

klarka9595
3. čer 2016

Ahoj holky mám dotaz mám bolest v pravém podbřišku a jde mi to i od zad měla stě to někdy nějaká jsem na začátku tehu.. Tak se bojím

nataliehanikyrova
27. kvě 2019

Nebo to také muže možná být z nadýmání, já mám zrovna docela velkou bolest, pichani na levé straně, ale taky jsem skoro porad nadmuta jako blázen, tak si říkám jestli to není kvůli tomu.. 🤷‍♀️ Jsem z toho taky nesva

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru