• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolení zad od začátku těhotenství. Máte zkušenost?

31. ledna 2016 
denoušku, ve 14 tt ještě nemůžeš mít žádné bříško, mně se začalo malilinko rýsovat v 16 tt (když mrkneš do alba), ale pak už to šlo docela rachle, tak se taky dočkáš.

werminko, já jsem ve 27 tt, mám to napsané u svého profilu, taky si to můžeš nastavit..

Tak se držte Moravandy :slight_smile:
5. črc 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no videla sem album luucia no sami se podivejte je tam stihlounka holcina v 19tt abrisko nikde!!jen se podivejte!!to me uklidnilo :grinning:
marinko nastav si to v tom profilu je to pekny ne??at to kazdy vi...mas to v nastaveni tam jen nastavis posledni ms a ono to udela samo tyden tehu... ale me to treba nesedelo tak jse si s tim musela pohrat..jsem ve 4tt ale ve skutecnosti mam datum porodu na 24.12 tak je to malinko mimo no...paa
5. črc 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj werminko,to je náhoda já jsem taky z Kopřivnice.Tak gratuluji k těhotenství a neboj mě kříře bolí od začátku a někdy ani nemůžu vstanout z postele a při chůzi mi to vystřeluje do levé nohy,ale myslím,že je to normální.Měj se D.
5. črc 2007 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ
6. črc 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
werminko, tak jak dneska je?
6. črc 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Danahl, :grinning: tak to je náhoda, že jsi také z Kopřivnice...Vidím, že už jsi ve 21tt, tak to už jsi o dost popředu. Ke kterému gyne chodíš, jestli se můžu zeptat?
6. črc 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Marinko, dneska už je dobře. V noci jsem o zádech ani nevěděla.... teprve před chvíli se zase trochu ozvaly, ale není to nic hrozného. Jinak se cítím dobře. A jak je Tobě a Tvému mimišku?
6. črc 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je bezva, že je líp! Mně docela bolelo v kříži večer před usnutím, ale taky jsem to zaspala a dneska dobré, malá sebou mele jako čertík :slight_smile:Nechceš si nastavit ty týdny? Víš, jak se to dělá?
6. črc 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím :frowning2: nějak jsem po tom ani nepátrala... ale když poradíš... tak si to ráda nastavím
6. črc 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stačí, když se podíváš úplně nahoře na stránce, ještě nad logem modrého koníka máš lištu, kde je uživatel, nastavení, interní pošta.. Tak klikni na to nastavení a tam už tě to navede. Když zadáš datum poslední MS, tak ti to vypočítá, v jakém jsi týdnu a objeví se ti to u tvé přezdívky, jako to mám já (27 tt) a ostatní hned budou vědět, že jsi těhulka a v jakém tt.
6. črc 2007 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
SUPER, TAK JDU NA TO! A ONO SE TO BUDE SAMO I PŘEPOČÍTÁVAT???
6. črc 2007 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, už se o to nemusíš starat :slight_smile:
6. črc 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super... aspoň budu mít pořád přehled, v kterém tom týdnu vlastně jsem :grinning: Marinko a kdy jsi dostala ty první fotku miminka? v kterém týdnu jsi navšívila poprvé svého gyne? a předepsal Ti nějaké vitamíny?
6. črc 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, povedlo se :slight_smile:Takže budeš mít březňátko nebo únorňátko, kdyby se mimčo narodilo o trošku dřív :slight_smile:
6. črc 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
werminko, u nás to bylo trošku jinak, protože máme mimi po umělém oplodnění.. Po embryotransferu jsem měla přijít k dr za 14 dni, kdy mi zvali krev a potvridilo se, že jsem těhu a to jsem byla v nějakém 5 tt. Dr. mi udělal i UTZ, ale zatím tam byla jen dutinka, bez miminka. Tak mně objednal o týden později a to už bylo vidět i malinkaté miminko a tlouklo mu srdíčko. Takže u tebe by už srdíčko taky mohlo jít vidět, ale doporučuje se jít poprvé k dr. tak v 7 nebo 8 tt. Vitamínky mi moje dr. nepředepsala, ale řekla mi, abych brala babyplan, který jsem užívala před těhu,tak jsem v něm pokračovala. Ale musela jsem si ho koupit sama..
6. črc 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Werminko já chodím k Mudr. Pětrošovi do NJ a jsem moc spokojená.Ahoj D. :slight_smile:
6. črc 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo přesně tak..... mělo by to být začátkem března.... bude to asi "rybička" :slight_smile: Moc se těším. Víš, trochu se bojím těch testů a ultrazvuku za 14 dní. Pan doktor říkal, že za ty dva týdny už by mělo jít vidět jak bije srdíčko a že prý se pozná, zda je mimiško živé a zda se vyvíjí tak jak má...... a teprve pak dostanu těhotenskou průkazku a provedou mi všechny možné krevní testy. Už bych chtěla mít ten okamžik za sebou.... Moc se těším, až uvidím jak mu bije srdíčko... :grinning: Já vůbec nevím, jaká je pravděpodobnost, že by mimi nemuselo být v pořádku... No, snad se mě to nebude týkat..... Je to hrůza, člověk se tak těší, až otěhotní a pak se neustále o toho tvorečka bojí a strachuje... :slight_smile: měla jsi taky takové pochybnosti a obavy?
6. črc 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj,všechno bude určitě v pořádku!! Já se vlastně bojím o malou pořád, i když teď už ne tak moc, jako na začátku, když ji cítím kopat a vím, že žije :wink: Předtím musel člověk čekat na UTZ a až tam se uklidnil, že je vše jak má být. TY obavy jsou normální,má je každá těhulka. Můžu se zeptat, kolik ti je? A jak dlouho jste se o mimi snažili?
6. črc 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Werminko nechci tě nijak staršit,ale protože už jedno dítě mám tak ted už o své miminko budeš mít strach pořád,ale jsem nejštastnější člověk na světě,že máme zdravého chlapečka a na miminko co je v bříšku už se taky moc těšíme.Že máš o své miminko starch je úplně normální. :slight_smile:
6. črc 2007 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dany!
6. črc 2007 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že se můžeš zeptat - není to nic tajného :grinning: Je mi 25 let a otěhotněla jsem hned druhý měsíc, co jsme tomu nechali volný průběh. Vdávala jsem se 9.června (takže před měsícem), no a po svatební cestě jsem zjistila,že jsem těhu :slight_smile: Otěhotněla jsem tak rychle, až mě to překvapilo. Jsme moc šťastní budoucí rodičové.
6. črc 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak to vám to vyšlo superně, to buďte opravdu moc rádi, je to veliký dar, když se to povede tak rychle :wink: Nemáš tu na beremese fotečky ze svatby? Jinak mně je 24 :slight_smile:
6. črc 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem fotky nestačila ani na "beremese" dát.... :slight_smile: na profesionální foto ještě čekáme - máme zatím jen některé. Ale pokud chceš vidět, pošlu Ti odkaz na náš svatební klip - je to 5-minutovka - sestřih celého našeho svatebního dne podkresleno hudbou :slight_smile: napiš mailovou adresu a já ti pošlu odkaz
6. črc 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj marinko :slight_smile:
6. črc 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bych byla moc ráda!! Napíšu ti adresu do interní pošty, jo? Je to vedle toho nastavení..

danahl, a ještě nevíte, co teď čekáte? Chtěla bys holčičku?
6. črc 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve středu jsem byla na ultrazvuku,ale miminko špatně leželo,takže to nebylo poznat.Chtěli by jsem holčičku,ale když to bude další chlapeček,tak to vůbec nevadí.Hlavně ať je miminko zdravé. :slight_smile:
6. črc 2007 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobře Marinko napiš...a já pošlu
6. črc 2007 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
werminko a k jakému doktorovi chodíš ty? :slight_smile:
6. črc 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
werminko, už jsem ti to poslala..
danahl, to je fakt, hlavně když bude mimi v pořádku :wink:
6. črc 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danahl, já jezdím do NJ - tady v Kopru jsem skončila v únoru..... nebyla jsem moc spokojená.
6. črc 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek