Bolení zad od začátku těhotenství. Máte zkušenost?

maartule
5. čer 2007

Ahoj holky,obracím se na vás s problémem.Jsem asi v 7tt a často mě bolí záda.
jako v kříži.Neznačí to něco špatného?Má s tím někdo zkušenpsti?

marinka
5. črc 2007

denoušku, ve 14 tt ještě nemůžeš mít žádné bříško, mně se začalo malilinko rýsovat v 16 tt (když mrkneš do alba), ale pak už to šlo docela rachle, tak se taky dočkáš.

werminko, já jsem ve 27 tt, mám to napsané u svého profilu, taky si to můžeš nastavit..

Tak se držte Moravandy 🙂

denousek
5. črc 2007

holky no videla sem album luucia no sami se podivejte je tam stihlounka holcina v 19tt abrisko nikde!!jen se podivejte!!to me uklidnilo 😀
marinko nastav si to v tom profilu je to pekny ne??at to kazdy vi...mas to v nastaveni tam jen nastavis posledni ms a ono to udela samo tyden tehu... ale me to treba nesedelo tak jse si s tim musela pohrat..jsem ve 4tt ale ve skutecnosti mam datum porodu na 24.12 tak je to malinko mimo no...paa

danahl
5. črc 2007

Ahoj werminko,to je náhoda já jsem taky z Kopřivnice.Tak gratuluji k těhotenství a neboj mě kříře bolí od začátku a někdy ani nemůžu vstanout z postele a při chůzi mi to vystřeluje do levé nohy,ale myslím,že je to normální.Měj se D.

werminka
6. črc 2007

AHOJ

marinka
6. črc 2007

werminko, tak jak dneska je?

werminka
6. črc 2007

ahoj Danahl, 😀 tak to je náhoda, že jsi také z Kopřivnice...Vidím, že už jsi ve 21tt, tak to už jsi o dost popředu. Ke kterému gyne chodíš, jestli se můžu zeptat?

werminka
6. črc 2007

ahojky Marinko, dneska už je dobře. V noci jsem o zádech ani nevěděla.... teprve před chvíli se zase trochu ozvaly, ale není to nic hrozného. Jinak se cítím dobře. A jak je Tobě a Tvému mimišku?

marinka
6. črc 2007

Tak to je bezva, že je líp! Mně docela bolelo v kříži večer před usnutím, ale taky jsem to zaspala a dneska dobré, malá sebou mele jako čertík 🙂Nechceš si nastavit ty týdny? Víš, jak se to dělá?

werminka
6. črc 2007

no nevím ☹ nějak jsem po tom ani nepátrala... ale když poradíš... tak si to ráda nastavím

marinka
6. črc 2007

Stačí, když se podíváš úplně nahoře na stránce, ještě nad logem modrého koníka máš lištu, kde je uživatel, nastavení, interní pošta.. Tak klikni na to nastavení a tam už tě to navede. Když zadáš datum poslední MS, tak ti to vypočítá, v jakém jsi týdnu a objeví se ti to u tvé přezdívky, jako to mám já (27 tt) a ostatní hned budou vědět, že jsi těhulka a v jakém tt.

werminka
6. črc 2007

SUPER, TAK JDU NA TO! A ONO SE TO BUDE SAMO I PŘEPOČÍTÁVAT???

marinka
6. črc 2007

Jasně, už se o to nemusíš starat 🙂

werminka
6. črc 2007

Tak to je super... aspoň budu mít pořád přehled, v kterém tom týdnu vlastně jsem 😀 Marinko a kdy jsi dostala ty první fotku miminka? v kterém týdnu jsi navšívila poprvé svého gyne? a předepsal Ti nějaké vitamíny?

marinka
6. črc 2007

Hurá, povedlo se 🙂Takže budeš mít březňátko nebo únorňátko, kdyby se mimčo narodilo o trošku dřív 🙂

marinka
6. črc 2007

werminko, u nás to bylo trošku jinak, protože máme mimi po umělém oplodnění.. Po embryotransferu jsem měla přijít k dr za 14 dni, kdy mi zvali krev a potvridilo se, že jsem těhu a to jsem byla v nějakém 5 tt. Dr. mi udělal i UTZ, ale zatím tam byla jen dutinka, bez miminka. Tak mně objednal o týden později a to už bylo vidět i malinkaté miminko a tlouklo mu srdíčko. Takže u tebe by už srdíčko taky mohlo jít vidět, ale doporučuje se jít poprvé k dr. tak v 7 nebo 8 tt. Vitamínky mi moje dr. nepředepsala, ale řekla mi, abych brala babyplan, který jsem užívala před těhu,tak jsem v něm pokračovala. Ale musela jsem si ho koupit sama..

danahl
6. črc 2007

Werminko já chodím k Mudr. Pětrošovi do NJ a jsem moc spokojená.Ahoj D. 🙂

werminka
6. črc 2007

jo jo přesně tak..... mělo by to být začátkem března.... bude to asi "rybička" 🙂 Moc se těším. Víš, trochu se bojím těch testů a ultrazvuku za 14 dní. Pan doktor říkal, že za ty dva týdny už by mělo jít vidět jak bije srdíčko a že prý se pozná, zda je mimiško živé a zda se vyvíjí tak jak má...... a teprve pak dostanu těhotenskou průkazku a provedou mi všechny možné krevní testy. Už bych chtěla mít ten okamžik za sebou.... Moc se těším, až uvidím jak mu bije srdíčko... 😀 Já vůbec nevím, jaká je pravděpodobnost, že by mimi nemuselo být v pořádku... No, snad se mě to nebude týkat..... Je to hrůza, člověk se tak těší, až otěhotní a pak se neustále o toho tvorečka bojí a strachuje... 🙂 měla jsi taky takové pochybnosti a obavy?

marinka
6. črc 2007

neboj,všechno bude určitě v pořádku!! Já se vlastně bojím o malou pořád, i když teď už ne tak moc, jako na začátku, když ji cítím kopat a vím, že žije 😉 Předtím musel člověk čekat na UTZ a až tam se uklidnil, že je vše jak má být. TY obavy jsou normální,má je každá těhulka. Můžu se zeptat, kolik ti je? A jak dlouho jste se o mimi snažili?

danahl
6. črc 2007

Werminko nechci tě nijak staršit,ale protože už jedno dítě mám tak ted už o své miminko budeš mít strach pořád,ale jsem nejštastnější člověk na světě,že máme zdravého chlapečka a na miminko co je v bříšku už se taky moc těšíme.Že máš o své miminko starch je úplně normální. 🙂

marinka
6. črc 2007

Ahoj dany!

werminka
6. črc 2007

Jasně že se můžeš zeptat - není to nic tajného 😀 Je mi 25 let a otěhotněla jsem hned druhý měsíc, co jsme tomu nechali volný průběh. Vdávala jsem se 9.června (takže před měsícem), no a po svatební cestě jsem zjistila,že jsem těhu 🙂 Otěhotněla jsem tak rychle, až mě to překvapilo. Jsme moc šťastní budoucí rodičové.

marinka
6. črc 2007

Jéé, tak to vám to vyšlo superně, to buďte opravdu moc rádi, je to veliký dar, když se to povede tak rychle 😉 Nemáš tu na beremese fotečky ze svatby? Jinak mně je 24 🙂

werminka
6. črc 2007

ještě jsem fotky nestačila ani na "beremese" dát.... 🙂 na profesionální foto ještě čekáme - máme zatím jen některé. Ale pokud chceš vidět, pošlu Ti odkaz na náš svatební klip - je to 5-minutovka - sestřih celého našeho svatebního dne podkresleno hudbou 🙂 napiš mailovou adresu a já ti pošlu odkaz

danahl
6. črc 2007

Ahoj marinko 🙂

marinka
6. črc 2007

Tak to bych byla moc ráda!! Napíšu ti adresu do interní pošty, jo? Je to vedle toho nastavení..

danahl, a ještě nevíte, co teď čekáte? Chtěla bys holčičku?

danahl
6. črc 2007

Ve středu jsem byla na ultrazvuku,ale miminko špatně leželo,takže to nebylo poznat.Chtěli by jsem holčičku,ale když to bude další chlapeček,tak to vůbec nevadí.Hlavně ať je miminko zdravé. 🙂

werminka
6. črc 2007

Dobře Marinko napiš...a já pošlu

danahl
6. črc 2007

werminko a k jakému doktorovi chodíš ty? 🙂

marinka
6. črc 2007

werminko, už jsem ti to poslala..
danahl, to je fakt, hlavně když bude mimi v pořádku 😉

werminka
6. črc 2007

Danahl, já jezdím do NJ - tady v Kopru jsem skončila v únoru..... nebyla jsem moc spokojená.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru