Bolest bříška trvající 2 minuty ve 25tt, máte zkušenost?

lee69
28. kvě 2014

Ahoj holky, mám na Vás dotaz.... Jsem prvorodička a jsem v 25tt, včera jsem se prudce otočila a vstala z postele, okamžitě jsem ucítila hroznou bolest v pravém podbřišku a trochu tvrdnutí bříška, trvalo to asi 2 minuty a od té doby vše ok. Pohyby jsou v normě (prcek reaguje jako vždycky) a bříško nebolí, nicméně mě to dost vyděsilo. Máte některé z Vás s tímto zkušenost?? Předem děkuji za reakce...

kvetinka84
28. kvě 2014

@lee69 Ahoj, pokud to bylo jen jednorázové zabolení a dál je vše v pořádku, nic nebolí, neomdlíváš, cítíš pohyby, tak to nic nebylo, můžou to být vazy od dělohy, jak se napínají, nebo třeba zvětšující děloha zatahala za nějaký srůst. Pokud by ses dál necítila dobře, bolelo by tě břicho, cítila ses slabá na omdlení, okamžitě vyraž k dr. Nechci tě děsit, ale stalo se mi něco podobného, při vstání z postele ostrá bolest na pravé straně. Já jsem se ale cítila slabá a bylo mi mdlo, k tomu velká bolest břicha a během půl hodiny jsem zkolabovala a odvezla mě rychlá s prasklou cystou. Pokud by ses necítila úplně OK, radši vyraž k dr. Radši být jednou za hysterku než něco zanedbat

lee69
autor
29. kvě 2014

Ahoj kvetinko84, moc děkuji za reakci. Od té doby je vše OK, malá se hýbe tak jako vždycky (takže skoro neustále 😉 ), bříško mě nebolí, žádné nevolnosti nemám... Myslím, že v tu chvilku mi trošku mdlo bylo, ale spíš jen z leknutí o prcka... Okamžitě to přešlo a bolest po dvou minutách taky, dnes bříško OK a jinak se cítím naprosto v pohodě. Doufám tedy, že jsem prckovi nijak neublížila a vklidu to doklepeme. Ještě jednou moc děkuju za reakci...

vercik83
29. kvě 2014

@lee69 ja už se taky takhle 2x blbe otočila,je to v pohodě

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru