Bolest celých nohou v noci. Poraďte

2910
30. led 2010

Ahojda , Prosím Vás o radu. Je tady některá těhulka, která v noci nemůže spát kvůli bolesti nohou?
Můj problém je že večer normálně usnu a budím se okolo 02.00 hod. bolestí od boků až po lýtka. Pořád se převracím z boku na bok, nepomáhá ani podložení polštářem. Jsem ve 20 tt a mám zjištěnou leidenskou mutaci, tak se bojím trombozy, ale jakmile jsem na nohou, vše se zlepší. Poradíte některá?

strouzek
30. led 2010

ahojky a zkoušela si hořčík? mě to teda nedělá spíš mě jen občas bolí kyčle ale vím že třeba moje mamka měla období kdy trpěla na bolesti nohou v noci a dr. jí na to dal hořčík a od tý doby v pohodě. horčík bere hrozně moc těhulí na tvrdnutí břicha i na ty nohy tak ho zkus 😉

2910
autor
30. led 2010

Jo jo ten mám 3x denně 1 tabletu, zkusím ho trošku zýšit a pít Magnesii , jen doufám, že to není nic vážného 🙄

strouzek
30. led 2010

aha tak to by mělo stačit, mě stačí 1 tableta denně a nic takovýho nemám ale radši se na to zeptej doktorky ale podle mě to bude tím hořčíkem protože ten popis totálně sedí na to co měla mamka

elviie
31. led 2010

ahojky, mě v noci bolí poslední dobou jen kyčle, dřív mě občas v noci chytla křeč do lýtka, to vymizelo po užívání vápníku, což se zjistilo z vyšetření ledvin, určitě se svěř lékaři, doporučí nějaký vitamín a bude lépe🙂

monaberuska1
31. led 2010

2910 mě toto delalo hodne koupila sme si horcik ve velke krabici mela jsme hrozne krece nemohla anmi spat , ale horcik teda pomohl davala sem si do sklenice s vodou a vypila🙂v tehu se taky muze uzivat .-)me to ted nedela ale delalo 😉

ygreen
31. led 2010

buď máš křeče a nebo tzv. nervózní nohu, je tu někde celá diskuze. Zkus si nechat napsat Magnosolv, ten zabírá asi nejrychleji. já to měla celé první těhu než jsem usnula, každý den, levá noha, přestalo to kolem 6m.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru