Bolest hlavy v 2. trimestru

pavlinka21
23. srp 2012

Ahojky holky,chci se zeptat taky vás bolela v těhotenství hlava???Mě trápí bolest už 5 dní,před otěhotněním jsem trpěla silnými migrénami,ale ted se mi zdá že je to ještě horší,beru si paralen ,ale kdyby jste věděly o něčem přírodním byla bych moc vděčná. 😉

smudlinka2019
23. srp 2012

Ahojky,tak já na migrény taky dost trpěla,ale v těhotenství mi zmizely a dokonce o tom i psali,že většinou v těhu zmizí.Ale zrovna dneska jsem byla u doktora,protože mě pořád pobolívá hlava z krční páteře a řekl mi,že na hlavu by mi doporučil jedině paralen,ale i ten nebrát moc často.Tak že pokud tě hlava opravdu často bolí,tak bych se buď zkusila zeptat někde,kde prodávají bylinky(u nás třeba máme Grešíka) a nebo jestli s nima chodíš jako já chodila na neurologii,tak bych se zeptala tam 🙂

citun
23. srp 2012

Ahojky,zkuste k tomu paralenu trochu kávy nebo coly.Kofein s paralenem skvěle účinkuje.Jinak na migrény mi skvěle pomohlo cvičení jógy,měla jsem ji od páteře,tak až bude miminko na světě a odrostlejší vřele doporučuji. 🙂 🙂 🙂

jika10
23. srp 2012

No tak ja na bolest hlavy nikdy netrpela, od te doby co jsem tehulka, tak mam tak jednou za 14 dnu peknou migrenu a nebo bolest od krcni patere, se kterou problem teda mam po uraze. Jedine co mi dr doporucil je paralen. Obcas dam trosku colci a obcas medunku, tak je uklidnujici a mela by na bolest hlavy pomahat

hasky24
23. srp 2012

Určitě na neurologii - předepíše rehabilitaci vhodnou pro těhotné - pojištovny hradí 10 procedůr 😉 😉

sariky
23. srp 2012

ja jsem na migreny trpela i pred tehotenstvim, ale to, co jsem prozila v prvnim trimestru, bylo peklo. mela jsem priserny migreny treba i pet dnu v kuse, nebyla jsem schopna nic pozrit ani vypit (vse slo ihned ven).... jedine, co jsem mohla, byl paralen, kt. byl naprosto k nicemu, takze jsem si to musela protrpet a ve druhem a tretim trimestru to bylo lepsi. ted jsem skoro ctyri mesice po porodu a vse se vratilo do starych koleji, tzn. migreny mam porad a asi ve stejne intenzite jak pred tehotenstvim :-/
jinak - me na migrenu nepomaha nic (ani triptany, ani paracetamol, ani kofein, ani ibuprofen, ani podchlazeni, ani alpa, ani tygri masti, bylinky,... proste nic). takze preji hodne stesti, abys neco nasla!

jennyska
23. srp 2012

Ahoj, takové téma tady už párkrát máme a proto jej zamykám. Doporučím ti použít náš vyhledávač a přes něj si migrény a bolesti hlavy v těhotenství najít 😉 Měj se fajn, J*

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru