Bolest na pravé straně vaječníku, podbřiška. Co to může být?

pipinka
20. srp 2008

ahojky, těhotenství mám potvrzené napůl, čekáme na srdíčko,. Zítra ráno jdu k lékaři a tak mě napadlo, že se zeptám i vás. Včera při sexu mě tačalo strašně píchat na pravé straně vajeníku, dnes mě bolí podbřišek jako bych celou noc dělala sedy lehy. 🙂 Nevíte prosím co by to mohlo bý? Jsem z toho nervozní. Pokud bylo toto téma vytvořeno, velice se omlouvám

adrosek
10. lis 2008

Já si taky nachystala něco na zub

andreasek82
10. lis 2008

anabell to jo, to je od me posledni ms, tu jsem mela 18.9., to vychazi..
ale minule, kdyz jsem byla u dr., coz bylo 29.10. mi dr. rekla, ze jsem 5+0tt!! podle ultrazvuku..
takze podle ni bych ted mela byt 6+5tt, ale jsem 7+4tt, takze to je osmy tyden ze jo?

adrosek
10. lis 2008

No já jsem ztěch týdnů zmatená jsem zvědavá co mi řekne dr.v kolikátém jsem týdnu

andreasek82
10. lis 2008

no je to zmateny nejaky, ale ridim se proste vypoctem od prvniho dne posledni ms.. a je to 🙂

adrosek
10. lis 2008

jojo máš recht,já jelikož som po IVF tak počkám co mi řekne dr.

andreasek82
10. lis 2008

adrosku uvidis, ale pokud posledni ms byla take nejak v zari, tak na tom budeme asi podobne.. 🙂

anabell66
10. lis 2008

aj mne doki na utz povedala o tyzden viac. tak neviem. Budeme musiet pockat, lebo na zaciatku su vypocty dost nepresne.

adrosek
10. lis 2008

No asi hej,ale člověk je ztoho tak zmatený tedy nebo alespon já,tak uvidím co mi řekne dr.

adrosek
10. lis 2008

Holky máte nějaký odkaz na stránky s kočárkama,kde je velký výběr?

andreasek82
10. lis 2008

anabell mne prave rekla o tyden mene
adrosku nemam.. ☹
uz jsem po obidku.. 🙂

anabell66
10. lis 2008

aj ja som po obede a poslusne hlasim, ze vsetko skoncilo v zachode. Och to je hruuuuza. Aspon ze vam baby je dobre.

andreasek82
10. lis 2008

anabell az tak? ☹ to mi je lito.. ale ono se to spravi po prvnim trimestru neboj se.. 🙂

babumovci
10. lis 2008

ahojte,
tehotenstvo mam potvrdene ultrazvukom 3-4 tt 6.11, ale podla prveho dna 1.10posledneho menzesu je to 5tt+5dni, tak vlastne ani neviem, ako sa to rata 😖
Teraz cakam na srdiecko , 20. 11 idem na ultrazvuk. Dufam, ze vsetko bude ok 🙂 , zda sa mi to velmi daleko.

anabell66
10. lis 2008

no az tak. Ja sa uz neviem dockat, kedy skonci treti mesiac. A ani si neviem predstavit, ako budem zajtra ucit. Fnuuuk

andreasek82
10. lis 2008

babu chce to trpelivost, take jdu az 18. 😒

adrosek
10. lis 2008

já si ted nachystala obídek tak jdem něco zajíst tu čínu tak snad mi sedne.NO VŠECI ČAKÁME NA SRDÍČKO

samayka
10. lis 2008

ahoj babu, tak to budeme na tom asi robvnako 😉 18.11.idem na uzv a tiez cakame na srdiecko 🙂 ako hovori moj drahy : trpezlivost ruze a deti prinasa 🙂 😵

adrosek
10. lis 2008

no vidím že nás jde hodně toho 18.na utz tak to tady budou samé dobré zprávičky.

anabell66
10. lis 2008

dufam, ze mas pravdu androsek. Idem si troska lahnut, aby mi bolo lepsie. 😖

andreasek82
10. lis 2008

samayka, to uz jsme snad ctyri, co jdeme 18. na srdicko 😀

andreasek82
10. lis 2008

anabell co ucis?

anabell66
10. lis 2008

ucim na VS, som doktorandka. 😉

andreasek82
10. lis 2008

aha, tak to klobouk dolu 🙂

adrosek
10. lis 2008

tak já se taky nějak uložila k odpočinku,ale nemužu spát,dělají nám tady kotel tak jej musím hlídat než dojde manžel.

andreasek82
10. lis 2008

adrosku tak aspon polehavej treba s oblibenou knizkou, co ja bych za to dala! 🙂

adrosek
10. lis 2008

ty chodíš do práce že zatím

andreasek82
10. lis 2008

jj ☹

adrosek
10. lis 2008

no já jdem zajtra na chvílu

andreasek82
10. lis 2008

adrosku jestli na chvilku, tak je to fajn.. ja tu jsem tech 8,5 hodiny/den 😒

adrosek
10. lis 2008

Ne jsem na té PN ale musím tam něco doělat ještě tak tam jdem ráno a kolem oběda chcem ist domů

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru