Bolest na pravé straně vaječníku, podbřiška. Co to může být?

pipinka
20. srp 2008

ahojky, těhotenství mám potvrzené napůl, čekáme na srdíčko,. Zítra ráno jdu k lékaři a tak mě napadlo, že se zeptám i vás. Včera při sexu mě tačalo strašně píchat na pravé straně vajeníku, dnes mě bolí podbřišek jako bych celou noc dělala sedy lehy. 🙂 Nevíte prosím co by to mohlo bý? Jsem z toho nervozní. Pokud bylo toto téma vytvořeno, velice se omlouvám

celine
3. lis 2008

ivanka821, srdeiecko sa zacina stahovat okolo 6tt, teda, ak tam v stredu pojdes, este ho nemusisi pocut

anoel
3. lis 2008

Ahojky holky,
potřebovala bych uklidnit, poradit????
Dnes jsem byla na NT ultrazvuku, vyplázla jsem 600 Kč a krev za zbytené nervování?
Mimísek se nám nechtěl otočit tak jak dr. potřeboval, nakonec změřil hodnotu 2mm, hranice je prý 2,7 mm.
Jsem vyděšená k smrti, kamarádka měla jen 0,9mm - to je děsivý rozdíl.
Máte s tím některá nějaké zkušenosti?
Děkuji za odpověď.

ivanka821
3. lis 2008

celine.
Totizto som rizikovka, takze mi brali teraz krv a v stredu chcu pozriet plod. Prepac idem sa opytat.... A bude tam uz vidiet ten malinky vacok?

celine
3. lis 2008

Hej, ja som bola na ultrazvuku min. tyzden a doktor uz videl vacok a povedal mi, ze som v 5tt. Ale aj to je velmi individualne, podla toho, kedy prislo k oplodneniu. Neviem, ci ti uz bude vidiet plodik v 5tt.

ivanka821
3. lis 2008

Pretoze ked som bola prvy krat tak nic nevideli. Takze ma sledovali a pozorovali a strasili a stresovali.
Takze si bola v 5 tt a videli? Merali ti HCG?

celine
3. lis 2008

mne robil hned ultrazvuk a videl tam gestacny vacok, nieco tam pomeral a povedal, ze ide o zacinajucu graviditu, ale ze tieto prve merania su velmi nepresne. HCG mi teda z krvi neskumal.

andreasek82
3. lis 2008

holky ja byla minulou stredu na ultrazvuku a v 5tt uz jsem mela gestacni vacek viz moje albicko, juknete se.. pani doktorka mi napsala ranna zdrava gravidita.. tak snad 🙂
preji vsem stesticko a at jsou nasi mimisci zdravi!

janula84
3. lis 2008

Holky,hlavne budte v klidu a zadnej stres 😉 . Me taky ze zacatku neodpovidalo stari tehotenstvi s posledni MS a s velikosti gestačního váčku jsem byla pozadu...Ale pak uvidite,jak ten váček pulsuje -někomu dřív a někomu později- je to opravdu individualni, a vse bude ok. A vy pujdete z ordinace s usmevem na tvari 🙂 tak hodně štestí, a příjemné těhotenství 😉

andreasek82
4. lis 2008

janulko dekujeme za uklidneni... to vis, ted je asi v nas vsech plno obav.. 😉

sshiva
4. lis 2008

ahojky holky, tak sme dnes boli na prvom ultrazvuku a videli sme našeho drobčeka! Je pekne v brušku, srdiečko mu krásne bije, má sa k svetu! Je veliký 1,6cm, dnes som 7+2tt. Ten pocit sa snáď ani nedá opísať, moj manželík bol v tej krásnej chvíli vedľa mňa a sotva sme sa zmohli na slovo...Dostali sme aj preukaz 🙂
Tak som sa tej chvíle tešila a bála zároveň, a preto všetkým babenkám ktoré na srdiečko ešte len čakajú želám aby to všetko dobre dopadlo, nebojkajte sa, myslite na mimíska ktorého nosíte v brušku 🙂 Moc držím palčeky!

andreasek82
4. lis 2008

sshivo gratuluji!
ty se tak mas! preji ti, at vse do budoucna probiha tak jak ma! opatruj/te se! 🙂

sshiva
4. lis 2008

andreasek ďakujem, to vieš, aj ja som bola vystrašená a ani som nemala istotu či vobec miminko je správne v maternici, keď som totiž prišla prvý krát k dokimu, zasmial sa že chcem po ňom zázrak aby tam niečo tak skoro videl, to som bola tak 5tt, akurát mi potvrdil tehu z krvného testu, to bola jediná vec čo mi dodávala nádej 🙂 Až po nekonečných 3 týždňoch som sa dočkala prvého ultrazvuku a zároveň rovno aj srdiečka, takže dvojnásobná radosť 🙂 Tak nech aj tebe ( a ostatným babenkám) všetko dobre dopadne a pri najbližšej návšteve doktora tam to srdiečko bude!

andreasek82
5. lis 2008

sshivo dekuji ti, jj verim tomu, ze srdicko bude tlouct a uz nikdy neprestane! 😲 🙂

andreasek82
9. lis 2008

ahoj holky, chci se vas na neco zeptat, mam docela strach..
asi tak treti den me po cely den boli bricho jako pred ms, ale pomerne slabe a take jsem si vcera jen tak na zkousku udelala tehu testik a carka byla slabsi nez nektere drivejsi.. muze to neco negativniho znamenat? jako ze uz se treba mimisek nevyviji? mam strach.. srdicko jeste nemam potvrzene, jen tehotenstvi jako takove..

hrusti
10. lis 2008

ahoj andreasek, mne bolelo brisko prvni tri mesice, taky jsem se porad bala, aby mimiskovi nic nebylo, ale doktor mne uklidnil, ze je to tim, ze se mi roztahuje deloha. Pouze v pripade, ze bys mela krece, nebo krvacela, tak hned jet do nemocnice. Jinak s tim tehu testem bych to neresila, protoze kamaradka mi rikala, ze kolem 8 - 10 tt se zacina stabilizovat hladina toho tehotenskeho hormonu a kvuli tomu uz ta carka na testu neni takova. Upozornovala mne na to na zacatku tehotenstvi, protoze vi, ze jsem takovy plasan 😉 Hlavne bud v klidu, nenervuj se, at je mimisek taky klidny a urcite bude vsechno v poradku!

adrosek
10. lis 2008

Ahojík holky,já se kvám taky přidám jestli můžu,jsem 18.den po ET a taky čekám na srdíčko.Taky se bojím,pač mě občas pobolívá břicho tedy tak mám strach,jdem až 18.na UTZ tak se bojím do té doby.

andreasek82
10. lis 2008

hrusti diky.. uz jsem vic v pohode nez o vikendu, test uz tedy proste resit nebudu 🙂
adrosek, ja jdu take 18.! 🙂 tak si budeme drzet palce navzajem, at srdicka krasne tlucou! 😉

adrosek
10. lis 2008

ahojík andreasek jojo tak to jdeme spolu tedy,no já si taky zkouším testovat,tedy dneska som ještě netestovala,ale určitě mi to nedá do UTZ.Je ti už nějak zle nebo něco?

andreasek82
10. lis 2008

adrosku a v kterym jsi tydnu od ms?
no mam zaludek na vode, boli me bricho, mam citliva a vetsi prsa a boli me v krizi.. pripadam si jako duchodce a to je mi 26! 😀 co ty?

adrosek
10. lis 2008

no mě taky pobolívá břicho,prsa mě taky bolí záda jen občas,žaludek mám zatím ok tak uvidím kdy to přijde.No já jsem měla totiž dlouhý protokol-jsem po IVF,takže MS som mala naposledy někdy na konci září.

andreasek82
10. lis 2008

aha, tak to jo, verim, ze se nam to podari az do konce a budem si chovat zdrave mimisky 🙂
ja mela posledni ms 18. zari 🙂

adrosek
10. lis 2008

ty jsi otěhotněla přirozeně

andreasek82
10. lis 2008

jj
akorat jsem si mela vzit clostilbegyt, vzala jsem si 4 tabletky, ale jinak, nez mi rekl gynekolog, tak jsem se bala, abych si nejak nerozhazela cyklus a ono to zrovna dopadlo! 😀
snazili jsme se od unora 08 a posledni ms v tom zari

adrosek
10. lis 2008

no tak to bola rychlovka tedy,tak hlavně že se zadařilo.

andreasek82
10. lis 2008

to jo, ale zakazala jsem si cist tady na konikovi ruzne smutne pribehy, protoze me to pak ovlivnuje a myslim na to nejhorsi..

adrosek
10. lis 2008

no to mě taky,taky se to snažím nečíst a myslet pozitivně,ale přeci až bude srdíčko tak bude člověk zas o něcio kludnější

andreasek82
10. lis 2008

to mas pravdu 🙂 prave minuly tyden jsme byly jeste dve tehulky s kolegynkou, ale ted uz jsem sama.. 😔 clovek si rika, u me vse bude v poradku, ale pak kdyz se to stane takhle blizko nej, tak znejisti.. na srdicko se uz moc tesime 😉

adrosek
10. lis 2008

jojo no to ano,právě když si tady pak občas přečtu,že Hcg potvrzeno a pak srdíčko nikde tak je ztoho člověk smutný a taky nadtím přemýšlí.

andreasek82
10. lis 2008

jj, tomu se neubranime, ale urcite to u nas bude dobre.. 🙂
a ty chodis do prace nebo ses doma?

adrosek
10. lis 2008

No zatím jsem doma od OPU,takže dneska už je tomu 4.měsíc a ještě mě nechce pustit do práce až potom UTZ.Jsem totiž zdrav.sestra,ale chodím jen na ráno a spíš jsem v kanceláři.Tak zatím se uvidí,pokud by tam boli dvě tak mě nepustí určitě.A ty?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru