Bolest na pravé straně vaječníku, podbřiška. Co to může být?

pipinka
20. srp 2008

ahojky, těhotenství mám potvrzené napůl, čekáme na srdíčko,. Zítra ráno jdu k lékaři a tak mě napadlo, že se zeptám i vás. Včera při sexu mě tačalo strašně píchat na pravé straně vajeníku, dnes mě bolí podbřišek jako bych celou noc dělala sedy lehy. 🙂 Nevíte prosím co by to mohlo bý? Jsem z toho nervozní. Pokud bylo toto téma vytvořeno, velice se omlouvám

andreasek82
10. lis 2008

to mas fajn, ze to mas takhle.. 🙂
uz jste premysleli o jmenu? 🙂

adrosek
10. lis 2008

No kdyby to boli holčičky nebojedna tak bud Sára nebo Adéla,pro kluky ještě nevíme.

andreasek82
10. lis 2008

adrosku, ani jsem se z prace nerozloucila, neco jsem pak jeste mela..
akorat jsem dojedla zavinace mnam mnam 🙂 snad v tehotenstvi nevadi 🙂
dobrou noc.. 🙂

adrosek
10. lis 2008

ne nevadí určitě,já akorát dojedla brambory na plechu a ted se chystám do vany

andreasek82
10. lis 2008

mnam brambory na plechu 🙂
a jak jsi je ochutila? to bych si dala 🙂
ja uz mam sprsku za sebou a chystam se do hajan..
stala se nam dnes kuriozni vec, lezela jsem a tom prisel z prace a lehnul si ke mne a krup a propadla se postel.. 😀 at zije ikea!! 😀

adrosek
10. lis 2008

jojo tak to musela bejt sranda tedy co?
No dala jsem je skmínem,máslem a trocha česneku.Ale jsem nacpaná,já som taky nějaká chabrus,asi pujdu za chvilku chrupkat.Tak se rozloučím a zítra papa

andreasek82
11. lis 2008

ahojky.. 🙂
tak ty bramburky mohly byt uuzasne, jsi mi udelala chute.. 🙂

adrosek
11. lis 2008

Ahojík tak zdravím všechny,jsem už doma.

andreasek82
11. lis 2008

jeee ahojik adrosku, no moc brzy tedy nepisu a je tu nejak mrtvo, vid? 😒

anabell66
11. lis 2008

ahojte....aj ja som uz doma.
no ked som to docitala, tak som mala taku chut na pecene zemiaky, ze si ich pekne na veceru urobim. A k tomu acidofilne mlieko. Mnaaaaaaam. 😵 😵

andreasek82
11. lis 2008

holky mame vsechny tri stejne chute 🙂

adrosek
11. lis 2008

Ahojík holky,já som nějak zadáchla na chvílu ale už som na přijmu.
Tak jak co?No a taky mě ztěch zemáků bolo pěkně těžko

andreasek82
11. lis 2008

adrosku my se vzdycky nejak mineme.. 🙂
ja mela zbytek tech zavinacu od vcera a zatim mi docela sedly.. 🙂
jdu do sprchy a pak ruzovka a hleda se tata.. 🙂
dobrou noc holky!!

adrosek
11. lis 2008

tak papa tedy a zajtra som zde zase

adrosek
12. lis 2008

Ahojík holky,přeji hezký den

bmmz
12. lis 2008

ja mam tiez velku chut na kysle... v piatok idem prvy krat k lekarovi taku uvidime ci je vsetko OK

adrosek
12. lis 2008

Ahojík tak som už doma,já zatím nemám chut na nic,mám žaludek na vodě,zkusila som si uvařit brambor tak uvidím co to uděla.

andreasek82
12. lis 2008

holky ja snedla 3/4 pizzy ristorante hawai 😀 a mooc jsem si pochutnala, byla krasne krupava.. 🙂

adrosek
12. lis 2008

je tak to nevím tedy co by semnou udělalo,já ještě nedojedla ty brambory

anabell66
18. lis 2008

tak caute baby, dnes je nas den. Som zvedava co vam povedia doktori. Ja som uz bola, zevraj je vsetko ok, a poobede idem este na ultrazvuk. potom sa ozvem. 🙂

adrosek
18. lis 2008

ahojík holky,tak já se už taky hlásím zpět od dr.takže sme vpořádku a čekáme dvojčátka

anabell66
18. lis 2008

no to je super adrosek. gratulujeeeeeeeeeeem. Budete to mat hned na jeden sup. Aspon ti nebude dvakrat zle. 😉 My sme tiez v poriadku, srdiecko bije. Mam aj obrazok, ale pridam ho neskor. No idem spat, lebo som utahana ako kon.

sarri
19. lis 2008

Ahoj holky, tak se nám taky podařilo, pořád jsem těhotenské příznaky brala jako předzvěst MS, ale tak nepřišla. udělala jsem si těhu test a byl pozitivní, ale žádné příznaky už jsem neměla. Teď by to mohl být tak 6. týden a minulý čtvrtek byl vidět zárodek srdíčka, ale ještě nic. Jsem nervózní, že je mi dobře a prsa přestala bolet už tak pře 14ti dny. Byla jste taky některá těhotná bez příznaků?

katulen
19. lis 2008

ahoj sarri, já jsem byla také bez příznaků, dokonce jsem to sem do nějaké diskuze přispívala, že je mi to divné 😲 No, zato teď nic moc, mám žaludek na vodě.......ale dá se to. Jinak na srdíčko jsem už také celá natěšená, jdu ke své MUDr. v pátek ráno 21.11., tak jsem už dost nervózní ☹ . A prsa mě už dá se říct taky nebolí.
adroskovi gratuluji ke dvojčátkům....já jen doufám, že mi na UTZ ukážou jenom jedno mimi. Jednoho sviště už doma máme, tak dvojčátka už by byli na nás hodně 😲

adrosek
19. lis 2008

Ahojík holky děkuji a všechny moc zdravím a sarri taky gratulujem

lukyska
19. lis 2008

Ahojky!
Holky chtěla jsem se zeptat, kdy lze vidět srdíčko? Byla jsem 16.10.na IVF a před 14dny jsem byla poprvé na UTZ a hrášek ve velikosti 8mm byl vidět!!! Dnes jsem byla na dalším a prý rosteme, ale srdíčko ještě není vidět,je to ještě malinké a prý mám přijít za týden... Je to normální? Nevím jak se ty týdny počítají a od doktora se celkem nikdy nic nedozvím.. Můžete mi napsat vaše zkušenosti? Děkuji a přeji krásný večer 🙂

sarri
19. lis 2008

lukysko, u nás oplodňovací soulož proběhla 12.10. a 13.11. byl vidět teprve zárodek srdíčka, tak čekám, bo idu na kontrolu až 26.11. Myslím, že je to vše OK a za týden už tam bude. Neboj, já su taky nervózní, neboť jsem spontánně otěhotněla po neúspěšném IVF s diagnózou 0.0 progresivně pohyblivých spermií, tak se pořád sleduju a taky špekuluju, jestli už srdíčko nemělo bít. Tak sned se dočkáme. 🙂

adrosek
19. lis 2008

Ahojík,asi jak kdy holky nebo nevím,já som bola včera a som začátek 7.týdne a už nám boli vidět srdíčka pěkně tak snad to bude ok

lukyska
19. lis 2008

Holky díky, snad to bude v pořádku... 🙂 jsme z toho počítání týdnů nějaká zmetená 😀
papa

adrosek
20. lis 2008

Já vtěch týdnech mám taky zmatek tak sme natom stejně asi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru