Bolest na pravé straně vaječníku, podbřiška. Co to může být?

pipinka
20. srp 2008

ahojky, těhotenství mám potvrzené napůl, čekáme na srdíčko,. Zítra ráno jdu k lékaři a tak mě napadlo, že se zeptám i vás. Včera při sexu mě tačalo strašně píchat na pravé straně vajeníku, dnes mě bolí podbřišek jako bych celou noc dělala sedy lehy. 🙂 Nevíte prosím co by to mohlo bý? Jsem z toho nervozní. Pokud bylo toto téma vytvořeno, velice se omlouvám

kurka
20. lis 2008

Ahoj všem. Dnes jsem byla na 1. UZT, ale zatim bylo videt jen gestacni vacek okolo 2cm. Tak me to trochu zklamalo. Mam prijit az za 2 tydny, to se asi nedockam ☹

adrosek
21. lis 2008

Ahojík kurka,neboj dočkáš,ale to čekání je hrozné že?Kolikátý si týden asi co?

kurka
21. lis 2008

Podle PM jsem 6+1. Ale mela jsem cykly tak 30-34dni. V tom gestacnim byl jeste zloutkovy vacek a ja bych rekla i nejake smouhy, ale doktor o plodu nic nerikal ani ho nemeril. Jen rekl, ze to odpovida....mam prijit pristi patek nebo dalsi ctvrtek...

adrosek
21. lis 2008

neboj kurka bude to ok uvidíš

andreahrbacova
21. lis 2008

ahoj kurka dočkáš se,neboj,jsi na počátku těhotenství,a to nikdy nebývá nic vidět.Já tam letěla hned taky z kraje těhotenství a odcházela jsem domů s nepořízenou,na ultrazvuku ani vnitřním ultrazvukem nebylo nic vidět.Tak mi alespoň vzali krev.Neboj se,trpělivost růže přináší.

kuchy
21. lis 2008

Ahojte. můžu se sem tam přidat, jsem 6+1 dle PM. Ale ovu mám až 19 DC, včera jsem byla na UTZ a viděla jsem miniembryjko v tom malém obálku . Srdíčko nebylo ještě vidět,ale prý bude kždým dnem,tak doufáme a věříme.Miminko přesně odpovídá stář 🙂 í. Měla jsem už missed v 7tt ,tak se moc bojím. ☹ Další kontrolu mám až 10.12

adrosek
21. lis 2008

Ahojík kuchy tak tě vítám

kurka
21. lis 2008

Dekuji za podporu. Prave, ze ctu porad o missed, tak mam take strach. Ale musim to vydrzet aspon tyden a pak snad bude vse jak ma.

andreahrbacova
21. lis 2008

tak o tom nečti!To je to nejhorší číst ty negativní články,čtzi ty pozitiva.Nebudeš se nervovat to neprospěje tobě a ni miminku.Co se má stát,to se stane,a to neovlivníš,všechny máme strach,ale zbytečně se nestresuj a nečti takové články

adrosek
21. lis 2008

Jojo nečti to já to taky nečtem raději.

kurka
21. lis 2008

Jo jdu radsi pracovat🙂)). Adrosku, jestli se nepletu cekate dvojcatka..tak moc gratuliji. Ja jsem take z dvojcat a muzu rict, ze pro ty deti je to uzasne🙂)). I kdyz pro tebe asi trochu vic prace. Ale ja si porad myslim, ze kdyz mas jedno 1,5-2 roky a do toho miminko je to horsi nez dve najednou...

kuchy
21. lis 2008

a já se tomu taky vyhýbám,říkám si,že my už sm si svou smůlu vybrali a ted to vyjde 😎

mufo
21. lis 2008

Ahojte tehulky, tak sa k vam pridavam ako cakatelka na srdiecko.Idem teraz v pondelok.
A spravne babulky, ja to hlupost citat o potratoch a stresovat sa.Aj ked sa to stava, nad prirodu nikto este nevyzrel, ona presne vie co robi, a ked z mimiska spravi anjelika asi vie preco, aj ked je to sputne.Aj ja som to robila a stale rozpytvavala tieto smutne temy, ale stopla som to a je to ovela lepsie.Drzim vam vsetkym palce, vsetko bude ako ma byt 😀 Adosek gratulujem k dvojickam...aj ja si prosim 😅

katulen
21. lis 2008

kurka, nápodobně, dnes jsem byla poprvé u doktorky a dělala mi UTZ, jsem dnes přesně 6+0 a bylo tam vidět "něco" ale ne moc dobře, zatím jenom váček a malá tečka, která, když se paní doktorka hodně snažila, tak pulzovala, ale zatím do nebylo moc dobře vidět. Tak si mě pozvala za 14 dní, to prý už bude vidět snad vše.... 😲 , jsem moc šťastná, ale zároveň bude hrozné ty 2 týdny přežít....

mufo
21. lis 2008

Katulen hej to cakanie je dlhe. Mne to pripadalo ako rok.Ja som sa na to hrozne upla a na nic ine nemyslela....a to bolo nanic.Treba ak je to mozne normalne fungovat, sustredit sa aj na ine veci...hoci ja viem ze sa to da len tazko.Vela sa s krpcom rozpravaj 😀

kurka
21. lis 2008

Udelali jsete mi radost, ze nejsem sama 😉 . Ne v tom cekani, ale ze je to normalni, ze jeste nemusi byt videt plod ani srdicko... jen nejake neurcite"smouhy" a "flicky"🙂)). Vsem drzim palce at je vse dobre a preji co nejprijemnejsi cekani bez zbytecneho premysleni, kdyz to pujde🙂

mufo
21. lis 2008

Kurka a pridavam sa...ja som bola na sono v 6 tt a bolo vidiet gestacny vak a malu bodku....takze normalka, neboj a drz sa

mifinka
21. lis 2008

Ahoj holčiny, taktéž jsem dnes byla na 1.UTZ, vyslala mě obvodní, chtěla vědět jestli mě může poslat na RTG, tak mi gynekoložka řekla že je tam nějaký 4mm malý velký alien který by mohl být počínajícím těhotenstvím.. Víc jsem se nedozvěděla a další KO na mikuláše 🙂 tak jsem teda zvědav, protože mi to defakto ani 100% nepotvrdila ani nevyvrátila, ale zas nebýt k obvodní tak na gynekologii stejnak ještě minimálně týden nejdu.. Do papíru mi napsala 5+4... tož a kdo se v tom má vyznat? 😀 všem přeji hodně štěstíčka

mufo
21. lis 2008

Mifinka gratulujem...a test si mala pozitivny?

mifinka
21. lis 2008

Ano, týden po tom co MS nedorazila už dost silně pozitivní.. Ani krev mi nevzala, že by jí stejně neřekla víc než ten můj test a její UTZ..Tak dva týdny není zas tak strašná doba, ať žijí nedočkavci 😀

hovatka
21. lis 2008

Ahojky holky!!! Byla bych ráda, kdybych se k vám mohla přidat a podělit se o mé trápení s těhotenstvím. Jsme poprvé těhotní 7t+4 dny a 26.11. jdeme k paní doktorce na kontrolní krevní odběry na ultrazvuk a pro kartičku. 12.11. jsme byli velicí 8 mm a bylo vidět už srdíčko 🙂 Bylo by vše ok, kdyby nás netrápili veeeeeeliké žaludeční obtíže. Mám pořád bolení žaludku a žaludek na vodě. Nejsem schopna nic sníst a když už, tak s velkým odporem 😔 Píchání a bolesti v bříšku, jako bych to měla dostat mám taky, tak jsem hned klidnější, že je to normální 🙂

adrosek
21. lis 2008

Ahojík holky tak vás zdravím všechny
-jinak hovatka já měla stejné problémy taky stím žaludekm,jedla jsem ztoho důvodu jen,abych do sebe něco dostala,ale vůbec mi to nechutnalo,dneska je mi trocha lépe tak som zvědavá na jak dlouho,břicho mě taky pobolíva a to říkala dr.že je jak se upravuje děloha prý-
Jinak jojo čekáme dvojčátka a máme srdíčka

hovatka
23. lis 2008

Teeeeeda. Dvojčátka ... tak to byla první otázka, kterou jsem položila paní doktorce pri ultrazvuku. Zda máme jen jedno 🙂 Nevím totiž, kde bych ty miminka pri svých 43 kilech nosila. Dnes je mi první den dobře,tak vařím květák s bramborem a už se na nej moooooc tesim 🙂 K srdickam gratuluji 🙂 A ten zaludek ... taky doufam, ze bude lepe.

adrosek
23. lis 2008

Ahojík holky tak jak se máte co?

katulen
23. lis 2008

ahoj adrosku, zdravím, máme se...docela to jde. Byla jsem se dneska trochu vyvětrat venku....brr...pěkná zima. Ale vzduch super, venku mi přece jen bylo líp... Zato teď večer,zase mi je blbě....moje princeznička chtěla krupicovou kaši, tak jsem si jí dala s ní, mno a asi to nebylo to pravé, ale nezvracím 😲 . Jinak odečítám dny, už bych chtěla mít ten příští UTZ za sebou, jenže to bude až 5.12.....víš až bude srdíčko...
A co ty jak se daří?

adrosek
24. lis 2008

Ahojík katulen,
tak tě zdravím a všechny ostatní.No mě je dneska nějak zatím dobře,tak snad je všechno v pořádku a mimísci taky,bojím se taky další kontroly,aby tam boli obi dvaja a stále jim tlouklo srdíčko.Jsem ráda,že mi je ok ale když mi bolo zle tak som věděla že tam jsou zase.Dneska začínám 8.týden.

hovatka
24. lis 2008

ahojky holky!!! už za dva dny jdu na další ultrazvuk a moc se tesim na fotečku. Doufam jen ,ze vse bude ok ....¨Ve stredu bychom meli mit 8tyden+4 dny. Jsem z toho porad nejak nervozni. Možná až pomine první trimestr, tak budu klidnejsi, ale po dvou drivejsich nezdarech človek zbytečne plaší 🙂

kurka
24. lis 2008

Ahoj vsem, tak jsem dnes byla jeste u jineho Dr. na UZT.Podle PM jsem 6+4tt a mimi ma jen asi 2,5mm, bojim se, ze je to malo. Ale srdicku uz tukalo. Snad pujde vse jak ma...

kurka
24. lis 2008

Adrosek me bylo spatne jen nekolik dni, kdy jsem cekala , ze dostanu menstruaci a od te doby nic, jen me boli a zvetsuji se mi prsa. A stejne jako ty od te doby premyslim, jestli je to dobre, ze kdyby mi bylo spatne budu vic v klidu:.-). Ale meli bychom byt rady, ze je nam dobre. Ono se stejne stane, co ma, at na to myslime nebo ne🙂

sister
24. lis 2008

Ahojky,
ja jdu nakontrolu v patek a uz se nemuzu dockat ze se konecne dozvim v kolikatym tydnu jsem. Uz by snad melo byt i videt srdicko. Kdyz sem tam byla posledne to uz je ctrnact dni tak tam byl jen prazdny vacek. Tak mam strach aby to bylo v poradku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru