Bolest na pravé straně vaječníku, podbřiška. Co to může být?

pipinka
20. srp 2008

ahojky, těhotenství mám potvrzené napůl, čekáme na srdíčko,. Zítra ráno jdu k lékaři a tak mě napadlo, že se zeptám i vás. Včera při sexu mě tačalo strašně píchat na pravé straně vajeníku, dnes mě bolí podbřišek jako bych celou noc dělala sedy lehy. 🙂 Nevíte prosím co by to mohlo bý? Jsem z toho nervozní. Pokud bylo toto téma vytvořeno, velice se omlouvám

sveva
10. únor 2009

Violetka ja som bola na tom rovnako ako ty. Mesiac sme čakali, kým mi doky spravil uzv. No bol to pre mňa dosť ťažký mesiac, ale cez deň som na to až tak nemyslela, keďže som sa venovala dcérke, ale večer to bol des. Tak držím palce nech na uzv bude krásne biť srdiečko. 😉

katy2
10. únor 2009

najlepsi cas na uzv, aby sa potvrdilo srdiecko je okolo 8tt... to uz by malo byt na 100%
drzim palce

violetka1
10. únor 2009

Katy a 8tt klasickeho lek. vypoctu? Ak ano, radsej pockam este dva tyzdne..

Sveva presne tak, tie nocne sny su strasne..dnes som sa zobudila az s placom..nevravim o tom, ake mam obavy z druheho porodu🙂 Ty si frajerka, dve take malicke princezne za sebou 🙂
Cakala si na UTZ mesiac od vynechania menzes, alebo ako to mam chapat??

katy2
10. únor 2009

violetka 8tt od poslednej ms..... radsej pockat ako stresovat, ze este nie je srdiecko.... pokial nie su samozrejme problemy, vtedy treba utekat hned..... 😉

violetka1
10. únor 2009

no takze ano..teraz mi to vyratava, ze som v 6tt, takze este dva tyzdne radsej pockam..presne tak..radsej pockat, ked nemam nejake problemy, ako spinenie, prudke bolesti a pod., ako sa stresovat, ze srdiecko nebolo vidno..

Ja som to uplne pozabudala, a to som mala vtedy vsetko nastudovane.

Diky Katy a prajem pohodovy zvysok tehu.

sveva
10. únor 2009

violetka podľa poslednej ms som bola v 6 tt ale podľa uzv tam ešte nebolo žiadne srdiečko. Doky povedal, že som tehu, ale nevychádza to podľa MS keďže som kojila tak som otehotnela neskôr. Tak sme skoro mesiac čakali. Musela som prestať hneď kojiť.

katy2
10. únor 2009

dakujem 🙂 a tebe vela stastia.... 😵

violetka1
10. únor 2009

ja som kojila 13mes., potom som ju postupne odstavila..
tak diky zeny! este mam teda cas s vysetreniami..snad to bude dobre..skusim sa potom ozvat, ako sme dopadli.

jankageo
12. únor 2009

celine
Dnes mi povedali, ze neprezilo ani to druhe.....

smisek21
12. únor 2009

Ahoj holky, tak jak se máte?Tak jsem v pondělí slyšela srdíčko 🙂 12.3. mě ale objednala dr. na genetické vyšetření do Prahy, léčím se na štítnou žlázu. Tak to vypadá, že až vyčerpám dovolenou jdu na rizikové těh. Protože mi dr. z interního oddělení doporučila klid. Jsme jen z toho genetického vyšetření vyjakaná. Nebyla jste nějaká na něm? Musím zaklepat, že ranní nevolnosti na 2 dny polevily, ale jinak mi bylo pořád zle a zle. A nepřibírám ☹ a bříško taky není zatím moc vidět ☹

celine
12. únor 2009

jankageo-to mi je strasne luto 😢 Aj ja som pocula tu vetu, dvakrat a nie je to nic prijemne, ale radej si povedz, ze ak umrelo, asi nieco nebolo v poriadku.

sveva
17. únor 2009

smisek, neboj sa ešte priberieš. Nemusíš prvý mesiace nič pribrať. Ozaj aj ja sa liečim na štítnu žľazu (mám zníženú funkciu.)

jankageo to mi je ľúto. ☹

jeremina
8. črc 2010

Prosím o radu, jestli se to některé z vás stalo. Dnes jsem byla na 1. UTZ a doktorovi se zdála pomalá srdeční akce 6tt+1. Všude jsem našla diskuze o tom, že akci neviděl a pak se objevila, ale mám ted strašný strach a mrzí mě, že mě objednali tak bzo, ted budu 14 dní ve stresu, jestli je všechno ok. Vím, že to příroda zařídí jak má, ale stejně bulím...

henikav
8. črc 2010

@jeremina podla mna zbytocne nestresuj, je vobec dobre ze mate akciu srdiecka, ak sa pripadne prepocital len o jeden tyzden, este ani nemusela byt, takze je to uplny zaciatok, podla mna je vsetko ok, ved akciu srdiecka pozoruju len od takeho 6teho tyzdna, daj drobcekovi cas

jeremina
9. črc 2010

@henikav - díky za uklidnění, myslíš, že by mohla teprve začínat proto byla pomalá? Já vím, že nesmím stresovat, že to stejně neovlivním, ale prostě nejde na TO nemyslet... ☹ Ted me teprv napadá, že jsem se ho měla zeptat jestli už to viděl u někoho jiného atd. ale já byla v tu chvíli jak opařená. To je jasný, že dám drobečkovi čas, ale chtěla bych slyšet, že to je normální.

swayuska
23. zář 2010

ahojte babule prosim poradte alebo skôr ukludnite ☹ vcera som bola u doktora na ultrazvuku. Ten mi povedal ze som 7 tt +6 ale nemame akciu srdiecka ☹ robil mi oba ultrazvuky aj cez brusko aj zvnutra no nic ☹ Objednal ma o tyzden a vraj ak nebude srdiecko ani potom tak nebude vôbec ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ sice som si tu toho pocitala vela ale aj tak vas prosim o radu alebo podobnu skusenost alebo nieco co ma ukludni ...dakujem ☹

marketa137
23. zář 2010

@swayuska spíš jde o to kdy jsi otěhotněla. mě napřed furt že je to mimoděložní, pak při HCG 4400 furt nic na UTZ neviděl tak hned do nemocnice a tam doktor taky nic neviděl 😒 , pak přišel jinej že ěnco najít musí a po delší době hlednání gestační váček našel a byl i na ty týdny ale za další týden rostl jen gestační váček a prý je to neprosperující a hned že mě pošlou na revizi kterou jsme teda v pátek odpoledne odmítla že přijdu až v pondělí když ěm nic neni a v pondělí bylo už i srdíčko a malej měl 4,5mm 🙂 ,a le pak dle MS a UTZ rozdíl 9 dní. za 14 dní už to srovnal 😉 . takže jde o to kdy jsi mohla otěhotnět, předpokládam že doktor viděl jen gestační váček. Já brala i hormony na otěhotnění tak jsme předpokládala i dobu otěhotnění, ale spíš si mylsim že se malej někde na cestě flákal když během 14 dnů vše dohnal a nepřijde mě že by byl ěnjaký neprosperující 😉 . Nakonec srdíčko bylo vidět asi v 6+1 dle UTZa MS 7+5tt. Už si ty dny moc nepamatuju, víc mám popsáno v albu.

beandy
9. pro 2012

Ahojky holky, 5. měsíc se snažíme o mimčo a v ovulačních dnes jsme sexovali. Je to 2 dny zpátky co jsem měla šílený bolení a píchání ve vaječnících, začaly mě pak bolet i trochu záda, jakoby ledviny. V sobotu to přestalo a dnes taky naštěstí nic. Myslíte že se mohlo zadařit? Mám i břicho nějaký nafouklý, jak kdybych už byla ve 3. měsíci. 😝 Za týden mám dostat MS, kdy myslíte že mám nejdřív testovat?

blondbard123
16. kvě 2015

Ahoj holky mam takovy problem mam obcasne pichani na prave strane vajecniku a nekdy i na spodku a uz fakt nevim co by to mohlo byt.nekolik vysetreni na gynde mam za sebou a nikdy mi nic nezjistily.a casto me boli hlava.pokud to mel nekdo prosim poradte nevim si rady diky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru