Bolest na pravé straně vaječníku, podbřiška. Co to může být?

pipinka
20. srp 2008

ahojky, těhotenství mám potvrzené napůl, čekáme na srdíčko,. Zítra ráno jdu k lékaři a tak mě napadlo, že se zeptám i vás. Včera při sexu mě tačalo strašně píchat na pravé straně vajeníku, dnes mě bolí podbřišek jako bych celou noc dělala sedy lehy. 🙂 Nevíte prosím co by to mohlo bý? Jsem z toho nervozní. Pokud bylo toto téma vytvořeno, velice se omlouvám

mirip
13. zář 2008

ved hej miri, ale aj tak sa bojím,ked tak pozerám na tvoje tt tak ty si 8tt a ja by som mala byť už v 10tt a stále nič.............a celý život nás len smola obchádza, 😢

miroslava33
13. zář 2008

svoje týždne som si upravila podla sono, dla menzes by som mala byť o 2-3 týždne vyššie

mirip
13. zář 2008

ja tak isto.................ale je to na nervy, takáto neistota........ ☹ ozaj máš aj príznaky nejaké,mne ani zle nebýva/to mi inak aj mati povedala že ani jej nikdy nebolo/ ani nič, len som stále smadná, sa neviem dopiť, občas zápchujem a niekedy mi je blbo od žalúdka ale nie na šablu..............naposledy sa ma doktor pýtal aj na prsia.........či sú zmeny alebo bolia, mna ani nikdy neboleli, nejak extrémne, len pobolievajú,sú trochu vačšie a mám vybehnuté žilky........inak nič...........žiadne príznaky, teraz mi doktor zvýšil duphaton s 2 na 3denne a prsia cítim viac.............inak nič 😢

miroslava33
13. zář 2008

nemam nič moc priznaky ... chutí mi jesť, vôbec mi nebýva zle.. občas večer mavam chuť na zavarane uhorky
nemam rada moc navonane priestory v drogerii (pred tým mi to nevadilo)
a môj drahy tvrdí že mam ovela väčšie prsia , ale mne sa nezda že by tak strašne narastli
a vôôôôbec ma nebolia ,
ja užívam Utrogestan ..

giuli
13. zář 2008

krásny deň dievčence,pridávam sa k Vám ,ako k čakateľkám na srdiečko...
pred 2týždňami som bola na sone a doky videl dutinku s cca 3mm mrňúsom,teraz som objednaná na sono 16.9,aby videl akciu srdiečka...príznaky nemám žiadne,okrem bolestivých pŕs...beriem utrogestan 3×2denne,vaginálne...mám trošku obavy,že nič konkrétne nepociťujem a stále som upodozrievavá,či je všetko OK..
mali ste s tým niektorá skúsenosť,že ste žiadne tehu príznaky nemali a nakoniec bolo všetko v poriadku...
Držím palce všetkým bud.maminám 😵

ava
13. zář 2008

mirip - buď v klidu nestresuj se, ať sobě a mimču neškodíš. Na příštím UTZ už srdíčko uvidíš, neboj! Jdi do přírody a relaxuj, kup si něco hezkého na sebe a udělej si radost. Držím palce!

anitta
13. zář 2008

ahoj přidám se k vám. \taky čekam na srdíčko jsem po IVF 5+4t a 22.9 jdeme na další ultrazvuk a už by mělo bušit srdíčko, tak se už taky nemůžu dočkat 🙂

mirip
13. zář 2008

no miri ani ja nemám, len ešte som ani nevedela že som tehula mi prišlo zle od kávy a párkrát ked som deťom v MŠ utierala zadok ked sa vy...........sa mi zdvihlo na grc, čo mne inak nerobievalo nič ked aj šablu mám utierať......inak nič a ešte aby mi nebolo túto som aj nádchová...som to nachytala od decák 😠 inak nič, len nechápem ako možem skombinovať napríklad melón s hranolkami...... 🙄 a pár jedál akoby stratilo chuť akoby som jedla papier..............ale ten smad je hroza, inokedy stiahnem 3-4l denne teraz len dopoludnia tolko a som stále smadná...................a samozrejme odozva chodím stále na wecko,a dnes ma konečne začali akosi viac bolieť prsia, to je všetko...............len tá neistota je na nervy...........byť tehula a ani neviem v ktorom tt

petua
15. zář 2008

Ahoj holky, tak já se srdíčka nedočkala... ☹ Byla jsem u Dr. dneska (teď jsem 10tt, naposled jsem tam byla v 5tt) a jelikož jsem si nezaplatila nadstandardní službu (kdy by mi dělal USG při každý návštěvě), tak mi ho bude dělat až příště - tj. v 16tt. Já myslela, jak budu zas klidnější a ono nic ☹. Neměl jste to někdo taky tak? 😨

helcah
15. zář 2008

Petuo to je mi líto, já ty doktory nechápu. V tomhle případě by snad měla být vyjímka ne? Mě teda doktorka dělala ultrazvuk právě kvůli srdíčku po týdnu a asi do půlky těhotenství mi ho dělala každou poradnu (1x za tři týdny) a nic jsem připlácet nemusela. Možná by stačilo aby ty doktoři byli trošku víc lidi. Mě doktorka řekla, že jen takhle uvidím, jak to roste, že je to takový malý zázrak.

andreahrbacova
14. říj 2008

ahojky,chci se zeptat,v kterém týdnu je vidět bušení srdíčka?Je to různé?

hrusti
14. říj 2008

ahoj, v jedne chytre knizce jsem cetla, ze srdicko je videt uz koncem 6tt. Ale samozrejme taky zalezi kdy jsi otehotnela, nekdo muze mit pozdejsi ovu, takze srdicko je videt pozdeji. Ja jsem byla na kontrole v 7tt a srdíčko bylo vidět.

andreahrbacova
14. říj 2008

no já jsem byla dneska,doktorka říkala že jsem v 7tt,ale o srdíčku nic neříkala,a já trumpeta s ezapomněla zeptat.Ale říkala,že je vše v pořádku,tak nevím.

plami
14. říj 2008

ahoj holky,já byla nap rvním ultra minulý týden, doktor mi to spočítal na 7 týden a srdíčko prý bilo, podle toho poznal že, plod se vyvíjí...ale neviděla jsem to, holky můj gyndař nemá ultrazvuk u sebe, má ho v jiným měště, který je od mýho tak deset minut autem, takže musím dojíždět. dneska jsem v poraděn dostala těhotenskou průkazku a na další ultra jdu až v polovině listopadu, to už bude cca 12-13 týden, to už mi doktor udělá i fotečku. Myslím že standartně se na ultrazvuk chodí cca 4x během těhotenství a jestli máte doktora, který ho má u sebe a dělá vám ho častěji, buďte jen rádi🙂 i na další poradnu jdu zas až za měsíc...sestra říkala že nyní nově dělají i test na štítnou žlázu...🙂

kagatkaga
14. říj 2008

ahoooj holky, jsem úplně v šoku z téhle diskuze..... u mě neslyšeli srdíčko v 6tt a šla jsem hned na revizi....tam jsem byla minulý týden a doteď jsem z toho špatná, protože to mělo být první miminko 😢 že to nebylo zbytečné???

kagatkaga
14. říj 2008

Petua....a tobě dnes nedělala Dr. UZ???? 😕 😕 😕 ....dyť to je taková doba....5tt.(minule) a až 16tt (příště) 😨

andreahrbacova
15. říj 2008

moje doktorka má u sebe ultrazvuk,a říkala že je vše v pohodě,tak jí musím věřit.Sice mi nic neukazala,kamarádka říkala,jak ona k ní chodila,tak pokud jí člověk neřekne,že chce vidět na monitoru svého prcka,tak ho neukáže.Tak příště jak tam půjdu ho chci vidět, 🙂 Já nevím,já jsem v 7tt a doktorka mi řekla,že to nejhorší máme za sebou,tak asi něco slyšela,jen mi to neřekla.Doufám. 😲

moloko
15. říj 2008

Ahoj holky! Jdu se přidat 🙂 Já jsem měla ovulku 21.9 a těhu mi bylo potvrzeno toto pondělí (i na utz), na srdíčko, krev a průkazku prý mám přijít příští čtvrtek, samozžřejmě když bude vše ok, takže to asi fakt záleží i na lékaři 😉

kagatkaga
15. říj 2008

Nechci vůbec strašit holky a mooooc Vám to všem přeju....hlavně se opatrujte a ať je všechno vpořádku!!! 😉

vladimira1
17. říj 2008

ahojte........cakam na srdiecko, som cca v 5 týzdni.....mame len vacok........a to malinky

sovice
20. říj 2008

ahojky...tak dočkali jsme se srdíčka jsem, 6+2tt a mimi má 0,5cm 😵 😵 😵 At to taky všem dopadne dobře 😵 😵 😵

vlastovka385
20. říj 2008

Kagatkaga: A měla jsi na UTZ viditelný gestační váček odpovídající velikosti? Mně se nezdá, že by Tě doktor hnal na revizi v 6tt jenom proto, že ještě neviděl srdíčko. Já jsem byla minulý čtvrtek, podle MS jsem byla 5+5 a viděl gestační váček 1 cm a říkal, že až tak za týden až 10 dní by měl být vidět plůdek s ťukajícím srdíčkem. A na Internetu jsem vyčetla, že v 6tt ještě nebývá embryo vidět. Pozval si mě na kontrolu až 4.11., to říkal, že už by mělo být všechno vidět.

jituskak
20. říj 2008

ahojky maminky🙂 já se přidávám. Minulý týden jsem byla na UTZ, jsem v 5 týdnu, nebo asi už v 6. Ve středu jdu zase na kontrolu. Chodím každý týden. Čekáme na srdíčko. V kolikátém týdnu se srdíčko objevuje?

bertica.h
20. říj 2008

babulky aj ja čakám na srdiečko..v stedu idem k dr.budem v 7tt+3 tak by malo by´t naozaj vidiet..divné popcity prežívam..strach..snád bude všetko ok 😉

katy2
20. říj 2008

ahojte 🙂
ja idem na uzv vo stvrtok, to budem 5+6tt... srdiecko este asi nebude, vsak?

bertica.h
20. říj 2008

katy asi ešte nie..ja som bola u dr.v 5tt+3 a videla váčok a v nom 2mm mimi..
ale aj to je zatiaľ krásne,nie?máš nejaké príznaky tehu?ja som mala a zmizli 😕

katy2
20. říj 2008

strasne ma bolia prsia, je mi zle od zaludka obcas, ale nezvraciam, boli ma podbrusko a dnes som cely den prespala.....

bertica.h
20. říj 2008

aj mna boleli prsia a už nebolia.je mi trošku blbo od žaludku..no snád to bude ok..ale je pravda,že to je na psachiku dosť náročné..už nech som aspon v nejakom 20tt budem spokojnejšia

katy2
20. říj 2008

ved to, ja mam teraz strach aby bolo vsetko v poriadku.... dufam, ze v stvrtok uz uvidi aspon mimi a vacok.... 🤐

bertica.h
20. říj 2008

uvidí,určo.musím ísť tak sa maj pekne a hýčkaj sa 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru