Bolest na pravé straně vaječníku, podbřiška. Co to může být?

pipinka
20. srp 2008

ahojky, těhotenství mám potvrzené napůl, čekáme na srdíčko,. Zítra ráno jdu k lékaři a tak mě napadlo, že se zeptám i vás. Včera při sexu mě tačalo strašně píchat na pravé straně vajeníku, dnes mě bolí podbřišek jako bych celou noc dělala sedy lehy. 🙂 Nevíte prosím co by to mohlo bý? Jsem z toho nervozní. Pokud bylo toto téma vytvořeno, velice se omlouvám

adrosek
2. pro 2008

Ahojík holky tak jak se áte,já jsem dneska po další kontrole a srdíčka opět krásně tlučou u obou mimin,tak se mi ulevilo.

celine
2. pro 2008

Ahoj, keby bolo na mne, chodila by som na kontrolu aj kazdy druhy den, len aby som si bola ista, ze je vsetko OK 🙂 Tie trojtyzdnove intervaly su pre mna pridlhe 😉

katka2808
2. pro 2008

ahoj Celine... ja sa citim takisto... tie 4 tyzdne su pre mna dlhe, dietatko zatial vobec necitim, az ma dneska napadlo, ze dufam, ze je vsetko v poriadku... predtym som byvala priserne unavena pocas 1. trimestra, teraz uz ani to...

rivulet
2. pro 2008

Ahoj holky, tak mě včera vyhnalo slabé krvácení předčasně k paní doktorce (měla jsem jít až za 14 dní). Dělala mi UTZ a byly tam srdeční ozvy, to byla pro mě šťastná zpráva... Doktorka říkala, že podle UTZ jsem spíše v 6.tt, ale těhotenství je zatím v pohodě. Nasadila mi prášky na udržení těhotenství a musím ležet. Doufám, že to dobře dopadne.

hovatka
3. pro 2008

Ahojky!!! To víš že to dobře dopadne. Musíme myslet pozitivně. Já taky musím ležet. Normálně jsem aktivní člověk, tak jen ležení mě zmáhá a jsem vzteklá sama na sebe, že nejsem schopna nic udělat. Ale začala jsem číst a ten čas rychleji ubíhá a člověk nemyslí na kraviny 🙂

rivulet
3. pro 2008

Hmm, to máš pravdu, čtení pomáhá opravdu moc. Nebýt knih, asi se začnu kousat nudou, ale takhle mám místy i radost, že mohu, ba dokonce musím se beztrestně válet a číst 😉

hovatka
4. pro 2008

Včera jsem mela inventuru a predavala jsem obchod a obrečela jsem to jako blázen 😢 Představa, že jsem opustila pracovní místo, které mě strašně bavilo mi vedralo slzy do očí. Byla jsem vedoucí v trafice v obchodním domě a bylo to supr. Mám sice smlouvu na dobu neurčitou, ale jakou mám jistotu, že mě vezmou zpět do místa bydliště?
Musím hold myslet na to, že v červenci se mi narodí miminko a já se už těším 🙂 Mimi jsme naplánovali, ale netušili jsme , že se nám ujme hned na první pokus. Byl to celkem sok. Ale ted jiz si uvedomuji, ze prijemny. Koukala jsem ted na televizi, kollik je neplodných párů, tak si ríkám, " nebrbli a nebud trapná, ani nevíš, jaké máš štěstí"
dnes jsem se probudila a je mi dobře a dalo by se říct, že se cítím normálně ... doufám, že je vše ok, v sobotu budeme v 10 týdnu, tak asi je na vymizení nevolností brzy ... ale nevím ... snad je tedy vse ok. Na kontrolu jdu az 19.12., tak to se nedočkám 😔
nejak moc jsem se rozepsala. To bude asi tim, ze je mi dobre 🙂 Moc vás holky všechny zdravím a jsem ráda, že vás mám 🙂 jdu si vyzvednout obed a pak hajat 🙂

adrosek
7. pro 2008

Ahojík holky taky vás zdravím,no já bych taky nejraději chodila na utz každý den,abych viděla že jsou ok mimča.Já taky ještě tento týden a už končím vpráci,byla jsem tam sice jen 14.dní ale než to předám taky to trvá všechno.No ale som stále unavená a nic se mi nechce ani dělat.Já jdem na další utz ve 12.týdnu což je 22.12 no už aby to bylo.Dneska mě pobolívá břicho trochu tak snad to nebude nic zlého.

hovatka
12. pro 2008

ahojky holky!!!! Jakpak se máte a jak vám rostou bříška? A co ty Androsek? Je lepe?

markettka
12. pro 2008

Ahojky! Můžu se přidat?
Všem vám přeju moc štěstíčka...
V pondělí jdu na první ultrazvuk, nemůžu se dočkat, už jsem objednaná 3 týdny.
Taky se to trošku bojím říct rodičům. Nějak jsme nečekali že se nám zadaří hned první měsíc.
Snad bude mimi v pořádku

hovatka
13. pro 2008

Ahojky!!! Moji rodiče reagovali s velkým nadšením, ale i obavami, aby vse bylo v porádky. Me je 25 let a s prítelem jsem více jak 5 let a vnouče si strasne moc prejí. My jsme byli v podobné situaci, vysadili jsme po 7 letech antikoncepci a taky se nám to vyvedlo napoprve na dovolene 🙂 Segra uz se snazi rok a porad nic, tak jsme prekvapili.Já mám od začátku těhotenství strašné potíže s jídlem ... pořád jsem blila a když jsem teda neblila, tak me bylo porad na zvracení, takže jíst pro me bylo za trest. doktorka mi proto predepsala léky medrin a po nich tedy spím, ale taky nezvracím a sem tam do sebe i dostanu. Hodne jsem zhubla, tak ted snad budu nabírat.Já jdu na ultrazvuk 19.12. ke své doktorce a 22.12. jdu na ultrazvuk pro zjistení dawnova syndromu ... ted jsme presne v 11 tydnu. A ty v kolikátém? To pak musíš napsat, jak jste dopadli 🙂

markettka
13. pro 2008

Určitě napíšu a přidám fotečku.
Jsem 8 týdnů od posledních měsíčku, tak uvidím, co mi doktorka řekne.
Mě je 21, jsem v posledním ročníku VOŠ, táta si moc přál, abych měla vysokou školu, ale doufám, že bude mít radost i z miminka. Na mámu docela spoléhám, že bude ráda, tak snad nezklame. V pondělí písnu, jak jsme dopadli

hovatka
13. pro 2008

jojojo. Těšíme 🙂 Držíme palečky.

hovatka
15. pro 2008

Tak co? Tak co? Jakpak jsme dopadli? 😉

hovatka
15. pro 2008

A co Androsek? Jsi v pořádku? ☹

zdenicka
15. pro 2008

Ahoj, budu otravovat i vás. Nevíte jaký týden je těhu , když je hcg 7500? Děkuji.

katka82
15. pro 2008

Zdeni viz tabulka:5tt 18-7340 HCG(mlU/ml)
6tt 1080-56500
7-8tt 7650-229000
Ty tt jsou od poslední menstruace 😉

lante
15. pro 2008

Zdenička?? To ty?

zdenicka
15. pro 2008

Děkuji.

hovatka
18. pro 2008

Ahojkyholky!!!! Tak jsem se dočkala a zítra jdeme na další ultrazvuk. už se těším a zároveň jsem zvědavá, jak jsme během 3 týdnu povyrostli 🙂 Acopak vy? Jakpak se mate?

ludka77
19. pro 2008

Ahojte tak dnes som bola na UTZ som 9+4 a srdiečko tam bolo. bolo to úžasné, len taká machulka a to srdiečko. Jednoducho som z toho šťastná strašne moc, dalšiu návštevu máme 14.1 už teraz sa teším

hovatka
20. pro 2008

Ahojky!!! Tak me paní doktorka ultrazvuk nededelala bo v pondeli jedemem na ultrazvuk na dawnuv syndrom, tak mimi uvidime tam 🙂 Muj muz uz se nemuze dockat a ja taky 🙂

hovatka
20. pro 2008

Jinak Ludka77 - gratulujeme k srdicku!!!!!!! 🙂 Já jsem ve 12 týdnu a jeste chvilinku a uz zjistime, co budmeme mit ... jmena uz mame vybrane ... ale citim, ze to bude holcicka ... nebo ze bych si ji spise prala ??? 🙂 Hlavne at je to ale zdrave ... to pak neni nic dulezitejsi 🙂

jankageo
30. led 2009

chcem sa opytat, bola som vcera pri lekarka, podla poslednej menstruacie (9.12.) by som mala by v 8 t.t. a lekarka nevidela bit srdiecko. Vystrasila ma na smrt, lebo som uz jeden potrat v 2. mesiaci mala. Tak som ju presviedcala, ze pridem o tyzden, ci srdiecko bude bit. Povedala mi, ze mi nechce davat zbytocne adeje a uz sa ma pytala, ci mala potraty moja sestra, mama, ci nemam macky atdd. Myslite si, ze si robim marne nadeje?

celine
30. led 2009

jankageo- nadej zomiera posledna. Myslim, ze si urobila dobre, ze si si vydobila este jeden UZV. Ja som si toto prezila dvakrat po sebe (missed abort v 6 a 7tt). MOzno si mala ovulku neskor a nie si este v 8tt. Pri tomto tehu som v 6tt akciu nemala, ale v 7tt uz ano, niekedy sa stava, ze akcia nabehne az v 8tt, zavisi od doby oplodnenia.

jankageo
5. únor 2009

celine - predstav si, ze tam napokon boli dva zarodky a jednemu zacalo bit srdiecko a podla sona som iba v 6 tt. Ale nemam mat velke ocakavania, tak cakame este tyzden

celine
5. únor 2009

preco nemas mat velke ocakavania? Ak som to dobre pochopila, tak jeden plodik ma akciu? Zda sa doktorke, ze je malicky, alebo preco ta stale stresuje?

jankageo
5. únor 2009

to som bola v nemocnici,od mojej lekarky som odisla. Povedal to preto, ze tam je aj krvna zrazenina...Ale ver, ze uz spim kludnejsie. Uz som necakala takuto dobru spravu. Ale vravel, ze pozitivum je, ze krcok maternice je zatvoreny. 🙂

celine
6. únor 2009

No vidis. Je smutne, ze jedno babatko to vzdalo, ale podla vsetkeho, to druhe je velky bojovnik. Tak to nevzdavaj ani ty a ver, ze to vsetko bude odteraz uz len dobre 😉

violetka1
10. únor 2009

Ahojte,
sice uz jedno dieta mam, ale vobec si nespominam, kedy som bola na prvom sone..asi az po mesiaci od vynechania menzes.
Lenze teraz cakam druhe..podla lekarskych vypoctov som v 6tt podla datumu oplodnenia len v 4tt..ale ja sa dost stresujem, mam velmi zle sny o potrate atd..Poradte mi, kedy sa uz oplati ist na UTZ, aby bolo srdiecko vidiet? Mam este pockat tie dva tyzdne?
Lebo teraz ho bud bude vidno, alebo nebude a ak nie, ja budem asi na prasky..
Nechapem, preco sa tak bojim, pri prvom dietati som bola takmer uplna flegmoska 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru