Bolest na pravé straně vaječníku, podbřiška. Co to může být?

pipinka
20. srp 2008

ahojky, těhotenství mám potvrzené napůl, čekáme na srdíčko,. Zítra ráno jdu k lékaři a tak mě napadlo, že se zeptám i vás. Včera při sexu mě tačalo strašně píchat na pravé straně vajeníku, dnes mě bolí podbřišek jako bych celou noc dělala sedy lehy. 🙂 Nevíte prosím co by to mohlo bý? Jsem z toho nervozní. Pokud bylo toto téma vytvořeno, velice se omlouvám

andreahrbacova
24. říj 2008

no tak po těhotenských riflích se budu koukat až to bude aktuální a až se nevlezu do svých 😀 A kolik tě stály v tom minibazaru?

sshiva
24. říj 2008

bertica, to musí byť krásny pocit, moc gratulujem! Krásne si to užívaj 🙂
Tá neistota a strach asi k tomu patrí...keď som na teste objavila dve čiarky, tak som si pripadala najšťastnejšia na svete a v tej chvíli ma ani nenapadlo, čo všetko to ešte prinesie...že sa budem báť či vobec mimísek je tam kde má byť, či bude mať zdravé srdiečko, a potom všetky tie ďaľšie testy a kontroly...Asi by sme sa mali viac tešiť z prítomnosti, netrápiť sa tým čo by mohlo byť alebo čo bude, ale užívať si ten malinký zázrak 🙂 Ale keby to bolo také jednoduché, však? 😵

bertica.h
24. říj 2008

..no ja tým,že už čakám druhé tak to mám iné.. a začína mi už vykukovat bruško.. 🙂
stáli dosť..600kč,ale su fakt ako nové a hlavne..viem,že ich budem nosit celé tehot.až k letu potom možno niečo lahšie kupim.a ešte jedny tehu nohavice mám po Viktorke..
ja moje norm.rifle ešte zapnem,ale ked sedím ma tahaju.

bertica.h
24. říj 2008

sshiva..no,to máš pravdu. 😉
užívat si ten mailnký zázrak 😵 😵

Moj manžel tomu zázraku hovorí Bonifác 😀 😀 😀
Ja sa na tom rehocem vždy..kde k tomu prišiel.. 😀 😀 😀

andreahrbacova
24. říj 2008

no já nevím,ale asi se podívám normálně do obchodu,mám radši když si to vyzkouším,jestli mi padnou.Ale to tady asi moc nepatří do této diskuze.

sshiva
24. říj 2008

bertica, Bonifác je moc roztomilé 🙂 My zatiaľ toho prcka voláme tak neurčito, občas Bobko, koťátko, krpček... Ja sa mu každý deň prihováram, je to predsa náš malý človiečik, dúfam že nie som jediná 😀 😀 Je síce malý ale náš!

bertica.h
24. říj 2008

andrea..to som aj ja chcela..ale v obchode su o dosť drahšie..preto som radšej to riskla takto a nelutujem..
odmerala mi všetko.stehná,dlžku..obvody..
sshiva..aj ja sa mu prihováram..ale až teraz ma to nejako chytilo..asi po tom srdiečku..alebo neviem..

sshiva
24. říj 2008

holky a kedy myslíte že je možné dostať tehotenský preukaz, závisí to od doktora, alebo sa vystaví keď bije srdiečko a všetko je v poriadku? Alebo až neskor, ku koncu prvého trimestra?

mirip
24. říj 2008

okolo 9tt aj je všetko ok, ja som bola v 11 a som sa ho nedočkala aj ked srdiečko bolo

andreahrbacova
24. říj 2008

sshivo,to záleží na doktorovi,mě dala doktorka průkajdu hned jak zjistila že jsem těhulka,a to zjisitla podle krve,ale hodně holek to má,až začne bít srdíčko

sshiva
24. říj 2008

ahoj mirip, to mi je moc ľúto že si to váš anjelik rozmyslel, muselo to byť moc ťažké prijať to tak, ako to je...ono si to asi príroda všetko riadi sama...Moc vám želám aby to vaše ďaľšie babatko všetko zvládlo!

sshiva
24. říj 2008

andrejka...to som prekvapená že si preukaz dostala tak skoro, ale podľa všetkého je mimi asi v úplnom poriadku a nič mu nechýba 🙂 A na srdiečko si už bola?

andreahrbacova
24. říj 2008

no abych pravdu řekla,taky mě to překvapilo,protože podle krve na HCG poznali že jsem těhulka,na ultrazvuku nebylo tehdy nic vidět,protože jsem tam byla hned na začátku.Ale průkajda byla vypsaná.Opravdu záleží asi na doktorovi.Jinak jak jsem byla minule na ult,tak jsem se úplně zapomněla zeptat na to srdíčko,ale doktorka řekla,že to nejhorší máme za sebou,ale jdu tam příští pátek,tak s ejí poptám,jestli je všechno v pořádku,člověk si pořád říká,na co chce se zeptat,a pak mu to úplně z hlavy vypadne.Prostě mě uklidnilo to,že říkala,že je vše ok.Tak ji musím věřit

sshiva
24. říj 2008

to ja už mám pripravený zoznam otázok, ktoré na doktora vysypem 😀 Ja som si tiež najprv myslela že prídem na prvú návštevu, všetko sa potvrdí, dostanem preukaz a hotovo 🙂 Nejako som nebrala v úvahu že najprv sa musí doktor ujistiť že mimi je v maternici a nie mimo, a že sa čaká na srdiečko a tak...No nejako som si to predstavovala ľahko 🙂
teším sa s tebou, pokiaľ ti dok povedala že najhoršie je za vami a máš preukaz, tak myslím že srdiečko určite videla! tak gratulujem 🙂

lante
24. říj 2008

bertica, začína už vykukovať? Lebo ja som mala pocit, že si to namýšľam a iba som pribrala....niektoré gate mám problém už zapnúť 😖

lante
24. říj 2008

Ja keď som bola po prvý raz tehu tak som na prvom sone bola v 12tt.....ale drobeček bol v 5-6tt, tak mi o 5 dní zopakovali sono a výsledok bol rovnaký, takže som musela na čistenie.
Pri Vilkovi som zase išla príliš skoro a bolo vidieť iba gestačný vak. Tak som sa opýtala doktora, či môže ostať iba vak bez plodu, povedal, že hej. Som sa takmer zrútila. Bol piatok, preplakala som ho aj s víkendom celý......v pondelok som išla na kontrolné sono...........a už tam bol "červík" s tlčúcim srdiečkom.

bertica.h
24. říj 2008

lante..to museli byť nervy.. ja som išla k dr.12dní po ovulácii..nevidela nič..len zvýšenu sliznicu..a za týžden to isté..dokonca mi povedala,že mám zvačšený vaječník..tak som sa veľmi bála,alby to nebolo mimimatern.naštastie je to ok..zatiaľ..

tehu knižku mi dali až ked sme videli srdiečko..dostala som aj prenatálny box..aj vy?
Lante..áno..ja mám dosť ochabnuté brucho od prvého porodu..a teraz cítim,že to mám ešte horšie a dokonca som schudla..takže jedine mimisek to može byť..ale aj črevá spolu..maternica je už veľká ako grep.. 😉
ale robí mi to veľkú radosť 😵

andreasek82
30. říj 2008

ahojky holky, vcera mi dr. potvrdila tehotenstvi, jsem v patem tydnu, takze je tam jen takovy hrasek.. muzete juknout do albicka.. no a ted nevim, kdy se objednat uz aby tam bylo srdicko..

leny2
30. říj 2008

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😝 😝 😝 😔 😔 😔 😔 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😖 😖 😖 😖 😎 😎 😎 😎 😎 😲 😲 😖 😖 😖 😖 😎 😎 😎 😎 😎 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😒 😒 😒 ☹ ☹ ☹ 😉 😉 🙂

leny2
30. říj 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 🤐 🤐 😨 😨 😨 😕 😕 😔 😔 😝 😝 😀 😀 😢 😢 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😖 😖 😖 😖 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ 😉 😉 🙂 🙂 🙂

jitulik24
30. říj 2008

Ahoj holky, tak i já čekám na srdíčko. Jsem asi 7+1 a když mi v 6+5 dělali UTZ, tak ještě miminku srdíčko nebilo. Docela se bojím jestli je vše v pořádku. Včera jsem byla na odběru na HCG a mám 67720, tak to mě potěšilo. Zítra jdu opět na odběr, tak snad ta hodnota bude vyšší než 100000. 😕

lante
30. říj 2008

Tak ja mám zajtra veľký deň D. Idem na sono, už by malo srdiečko pracovať, tak som zvedavá.

mirip
30. říj 2008

ja som bola v 7 a seriečko tiež nebolo bolo až v 8tt, tak sme sa konečne začali tešiť aj ked popravde ozvy by mali vidieť už v 6tt, ale my sme sa tešili aj ked bolo neskôr ale bolo už nám aj doky zagratuloval a v 11tt to bol zamlčaný potrat, takže nie vždy ked sa dočkáte srdiečka to može končiť šťastne 😒 a ked je srdiečko neskôr ako má je to tak 50 na 50, môže to skončiť dobre ale aj nie

lante
30. říj 2008

Mirip, to je mi ľúto. Aj moje prvé tehu bol zamĺknutý potrat, potom druhé tehu bol Vilík. Preto som si ešte stále nezmenila pas.

katy2
31. říj 2008

nie u kazdeho babenka je srdiecko v 6tt.... je to minimum pripadov.... srdiecko by malo byt v 8tt, ak nie je, signalizuje to nejaky problem.....
takze nemajte obavy..... 😵

andreasek82
31. říj 2008

holky kdyz si tu tak procitam vase prispevky, tak mam docela strach.. ☹ tak moc si preji, aby bylo vse v poradku.. kez by.. ja byla pred dvema dny na potvrzeni tehu v 5tt, to srdicko jeste samozrejme nebylo, a jdu na gyndu priste 18.11., to uz si myslim, ze by videt melo byt.. doufam!!
mirip, je mi to moc lito.. kez by se tohle zadne z nas nestalo.. ☹

mirip
31. říj 2008

no babenky ja som to sem nemalísala aby ma niekto lutoval ale preto že ako sa hovorí "človek mieni a Pán Boh mení..." takže bšetko je len a len v Božích rukách........

lante
31. říj 2008

Tak babule hlásim srdiečko 😵 , chrústik má cca 1 cm a srdiečko sa trepotalo o život.......tak dúfam, že sa najbližších 70 rokov neprestane 🙂

andreasek82
3. lis 2008

LANTE GRATULUJI K SRDICKU! 🙂

ivanka821
3. lis 2008

ahoj tehulky.
Tak chcela by som sa opytat. Nakolko som uz raz potratila, tak som rizikovy pripad pre lekarov a bola som pozvana na prvy ultrazvuk v stredu, kedy by som mala byt v 5 tt.
Moje HCG sa viac nez zdvojnasobilo a momentalne mam 1500. Myslite ze uz budem pocut srdiecko?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru