Bolest na pravé straně vaječníku, podbřiška. Co to může být?

pipinka
20. srp 2008

ahojky, těhotenství mám potvrzené napůl, čekáme na srdíčko,. Zítra ráno jdu k lékaři a tak mě napadlo, že se zeptám i vás. Včera při sexu mě tačalo strašně píchat na pravé straně vajeníku, dnes mě bolí podbřišek jako bych celou noc dělala sedy lehy. 🙂 Nevíte prosím co by to mohlo bý? Jsem z toho nervozní. Pokud bylo toto téma vytvořeno, velice se omlouvám

ludka77
24. lis 2008

prázdny vaček? ja som myslela že v 7 týždni am už bude niečo vidieť. Teraz si ma trochu sklamala. lebo ja idem k dokimu v iatok 6tt+4 a už by som chcela srdiečko 😀

hovatka
24. lis 2008

ahojky!!! já videla neco jako srdicko uz v 7t+4 dny ale ono to mozna je individualni ... jestli tam byl jen prazdny vacek, tak to budes tak ve 4-5 tydnu a to jeste s odrenyma usima 🙂 ale nejsem odbornik ... jen hodnotim podle sebe

adrosek
24. lis 2008

Já myslím že srdíčko bude vidět,já som taky bola konec 6.začátek 7.a bolo vidět už srdíčka u obou.
No je pravda,že raději som ráda,když je mi dobře,ale pak mám snad ještě větší strach,že mimi se dále nevyvíjí.No pako už ztoho jako.

sister
24. lis 2008

Ja si myslim ze kdyz sem tam byla posledne tak sem mohla byt tak v tom 4tydnu. Doktor mi rekl ze k oplodneni vajicka doslo zrejme pozdeji. Ja si myslim ze ted jsem tak v sestem nebo sedmem.
Akorat ted mam starch jestli se neco nedeje, mela jsem po sexu spineni tak doufam ze to byla jenom praskla zilka a ze to bude o.k. ted uz je to skoro v poradku, ale ty nervy .

adrosek
24. lis 2008

jojo ty nervy to znám,já se taky bojím pořád.Neboj stím špinšním si myslím že to nebude nic vážného,tak budem držet pěsti.No já doufám,že budou stále tlouct ty naše zase.

sister
24. lis 2008

Doufam ze to neni nic vazneho jeste ze si rikam ze by to mohlo byt tim ze ted bych mela mit menstruaci.

hovatka
24. lis 2008

Sister - Možný to je. Jestli nemáš křeče a jedná se opravdu jen o lehké špinění, tak to snad nic vážného není. Zkus se poptat u lékaře a uvidíš. Faktem je, že me doktorka říkala, že pokud budu spinit, tak si mám lehnout s nohama nahore a hajat a odpocivat. Kdyby se to vsak stupnovalo a promenilo v krvaceni, tak necekat a hned valit do nemocnice. 😢

adrosek
24. lis 2008

Jojo přesně tak pokud je to silné krvácení tak hned do nemocnice jako.Já se pro dnešek loučím,tak papa

hovatka
24. lis 2008

Já jdu taky spinkat. Moje paní doktorka mi napsala tabletky Medrin, pomáhá mi to překonávat nejhorší nevolnosti, ale je to silné uspávadlo 🙂 Dobrou noc holky

adrosek
25. lis 2008

Ahojík holky tak jak se máet co?

katulen
25. lis 2008

ahoj adrosku, dobře se máme, hajáme a odpočíváme 🙂 a co vy? Chodíš do práce nebo jsi už doma? Nějak jsem to nedočetla 😨

adrosek
25. lis 2008

Já jsem na PN do práce chodím jen občas,musím to ještě předat,od příštího týdne bych to měla předávat a pak už budu jen doma

hovatka
26. lis 2008

Ahojky hoky!!! Tak jsem rozdýchala nejhorší nevolnosti a mám v sobě už troškou čaje a teď se chystám na rohlíček s máslem 🙂 Za chvilku jdu k doktorce na vyšetření a jsem docela zvědavá, co mi řekne. Dnes v noci jsem se budila s bolením bříška. Nevím, jestli to byla křec ci co, ale měla jsem pocit, že to každou chvíli musím dostat a bolely me hrozne kycle a ledviny. Hrozná noc to byla. Asi jsem se nachladla nebo tak neco ☹ Já jsem taky na neschopence a vzhledem k tomu, že jsem vedoucí pracovník, tak taky musím předat obchod a pak budu "užívat klídečku" Držte holky palečky. Dám pak vedet, jak jsme dopadli u doktorky.

adrosek
26. lis 2008

Ahojík holky tak vás zdravím dneska.Tak mě je taky dobře zatím dneska.
Hovatka tak čakáme potom napiš jak a co ju

labradorik
28. lis 2008

ahojte babenky.citala som kusos prispevkov ale je tu toho dost vela tak sa vas idem spytat,aj ked si myslim ze tato otazka tu uz bola,ze ci nie je na piaty tyzden moc malinky gestacny acok ked ma len 3 mm. vo stvrtok idem na sono to uz budem v 7+1tt,a ze ci uz bude bit srdiecko.inak ma stale na vecer pobolieva maternica a mam bolestive prsia.neviem ci sa mylim ale ked ma ta maternica pobolieva tak by sa mala roztahovat cize by malo byt vsetko ok.mate niekto taku skusenost ze v 5tt len 3mm.velmi pekne dakujem vsetkym ktorym odpisu,velmi sa bojim.

simona55
28. lis 2008

no ahoj labradorik ja ti iba tolko poviem ze ked ja som otehotnela a nevedela som otom as v tretom mesiaci bolo to prekvapenie premna aj rodinu ale vahali sme ci si nechat plod alebo interupcia vies toje 4 porod a na jedenasty rok no vies tie financie mame hipoteku a musela som robit a preto som rozmislala ze co mam rbit isla som doktorke apordila mi uz sa to ani nedalo zobrat lebo mu uz srdiecko bilo a ked mi to povedala ze vraj pozrite sa mamicka ako mu bije srdiecko tak som sa rozplakala apovedala dost to je moje dieta ja si ho nedam a doktorka povedala ked sa plod vivinie hned mu bije srdiecko len to slabo videt apocut ateras mam pet masacneho chlapceka vola sa David je nasou zivov hrackov nedala bisom ho na nic na svete

labradorik
28. lis 2008

jej tak to je krasne.dakujem,a dobre si urobila no mala si tazku situaciu.ale akoteraz citam ste stastny ze ho mate.tak drzkam palceky aby vam vsetko klapalo poldla vasich predstav a snov.

adrosek
28. lis 2008

Jojo slyšet ty srdíčka je moc krásná věc,ze začátku je to slabé ale posléze to jen sílí.

ivet1989
28. lis 2008

ak sa mozem pridat.....ja som bola prvý krat pry gynke v 7tt, a videla som len vacok s malim plodom a srdiecko este nebilo no 3.12 mam dalsiu navstevu a to by uz mohlo, teda som zvedava, ze ci vse v poriadku a tak. ak mozem kus sa vratim este ku otázke labradorika, s tou velkoustou nevim ako je ale s tu maternicu mam potiaze kus aj ja, pobolieva, podbrusko je dost casto citlive na dotyk az je to neprijemne a prsia tiez...myslim ze to je normálne.

rivulet
28. lis 2008

Ahoj holky, mám podobné zkušenosti jako vy. Na gyndě jsem byla poprvé v 6+5 tt. a na ultrazvuku byl vidět též jen váček bez srdíčka velký 5 mm. Paní doktorka říkala, že se nemám strachovat, že patrně došlo k oplodnění v pozdější době a že je to normální. Na kontrolu jsem objednaná za 14 dní. Tak se snažím věřit, i když musím přiznat, že trochu obavy mám a nemůžu se dočkat, až to srdíčko uvidím. Jinak bolesti v podbřišku mám taky, je to podobné jako při menstruaci, i když slabší a střídá se pravá a levá strana. Držím vám palce, ať se vaše miminka zdravě vyvíjejí!

adrosek
28. lis 2008

Bolesti mívám taky občas,dr.říká že je to jak se roztahuje děloha a pracuje.Já jdem k dr.2.12 srdíčka sme už měli před 14.dny,ted som konec 8.týdne tak snad taky bude vše ok.
Držím všem pěsti

sister
28. lis 2008

Ahoj holky,
tak jsem dneska byla na kontrole. Krasne nam tluce srdicko, jsem ted podle utz v 8 tt a vse je v poradku tak jsem o neco klidnejsi. Na kontrolu jdu ale az 22.12. a jenom pry na utz, to uz mi snad udela i fotecku 🙂 Priste si ho necham pustit nahlas abych to slysela. Je to nadherny pocit videt to tlukouci srdce uplne jsem z toho byla nameko.

rivulet
28. lis 2008

Moc gratuluju, Sister, to je paráda!

hovatka
30. lis 2008

ahojky holky!!!! Tak u doktorky jsme dopadli krásně, až na to, že mám nakázáno alespon do 12 týdne jen ležet s nohama nahoře, bo jsme dostali neco jako krece ... pry abychom nepotratili, tak mam lezet ... pry to muze znamenat neco vážného, nebo jen neskodne chveni ... nevím, ... bojim bojim, tak jen lezim a snazim se trosku vice jist, prestože mi to dela velike potize. Mám už fotečku miminka a od minula to jsme meli 8 mm jsme hodne povyrostli. Uz máme 2,14 cm :o) Letos nestihnu ani nakoupit dárečky pod stromecek ... ale co už. Holky držte se. Všem moc držím palečky

artep26
1. pro 2008

Ahoj holky,
můžu se taky přidat??
Jsem po 2. KETu (14.11.08 - 2 embryjka 4 buněčná), tt z krve byl pozitivní - něco málo přes 1000j. Na UTZ jsem objednaná 11.12. a mně to připadá jako věčnost.
Myslela jsem, že srdíčko je vidět už od 6tt, to já v den UTZ budu přesně. Ale jak to tady čtu, tak se asi srdíčka (srdíček) ještě nedočkám, že jo??
Všem vám tady moc gratuluji k srdíčkům 🙂 🙂

asanaa
1. pro 2008

Ahoj holky jen přidám svou zkušenost.Já byla dneska na ultrazvku a srdíčko už bylo náádherně vidět.Jsem 6tt+0 😀 😀 😵 Takže je to opravdu velice individuální 😉

tetes1
1. pro 2008

Ahoj, můžu se k vám na 14 dní do svého prvního utz přidat? 😉 Bude to dlouhé čekání, páč ani nevím jestli se uchytilo jedno nebo obě embrya a to už vůbec nemluvím o tom, jak se mi uleví, když budou v pořádku.

hovatka
1. pro 2008

To já videla to moje srdíčko taky brzy 🙂 22.12. jedu na ultrazvuk - zjisteni dawnova syndromu. od 19.12. jdu poprve do poradny a dostanu uz tehotenskou karticku. mela jsem ji dostat už 26.11. ale vzhledem k tem krecim si doktorka chtela byt jista. Jdu si zase lehnout, bo mi neni porad nejlepe 🙂 už at jsem alespon v patem mesici a prijdou na me chute 🙂

artep26
2. pro 2008

Asanaa tak to jsi nás potěšila, gratulujeme k srdíčku 🙂
Tak já budu taky doufat, že už něco uvidím.
Tetes od někud tě znám ... ale nevím jestli jsem jen tvoje příspěvky četla ... no fakt nevím 😀
Ale jsem na tom stejně jako ty - taky nevím jestli se uchytil 1 nebo 2. Kolik jsi měla HCG??
Hovatka tak ať je ti lépe, mně je taky tak všelijak. Nemůžu ani cítit omáčky, uzeninu - mám žaludek pořád na vodě ☹

artep26
2. pro 2008

Jé tetes teď jsem koukala do albíčka a HCG si zjistila 😀
Tak to jsme na tom s HCG skoro stejně, já měla 13. den po KETu něco málo přes 1000j.Kolika buněčné jsi měla zavedené?? Já jen 4, tak jsem byla šťastná, že se chytlo (chytly). 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru