Bolest na pravé straně vaječníku, podbřiška. Co to může být?

pipinka
20. srp 2008

ahojky, těhotenství mám potvrzené napůl, čekáme na srdíčko,. Zítra ráno jdu k lékaři a tak mě napadlo, že se zeptám i vás. Včera při sexu mě tačalo strašně píchat na pravé straně vajeníku, dnes mě bolí podbřišek jako bych celou noc dělala sedy lehy. 🙂 Nevíte prosím co by to mohlo bý? Jsem z toho nervozní. Pokud bylo toto téma vytvořeno, velice se omlouvám

katy2
20. říj 2008

vdaka pa pa

alienka1
21. říj 2008

ahojte. ja som bola na sono prvy krat v 9tt a kedze je to moje preve babo bola som z toho cela unesena ked som videla mojho drobceka ako sa tam mrvi tak ma ani nenapadlo pytat sa na srdiecko - to bolo v irsku. potom som bola na sono v 14tt to uz na slovensku ale tiez doktor nic nehovoril o srdiecku. ale kedze som videla drobceka ako sa mrvi a mava 🙂 a ma uz 8,5cm tak som nemala ziadne otazky 🙂 na dalsie sono idem o dva tyzdne to budem uz v 19tt tak to uz budem urcite pocut srdiecko 🙂
ale odkaz pre vsetky mamky cakajuce na srdiecko: nestresujte sa to srdiecko budete pocut a v tych prvych tyzdnoch je to naozaj skoro.

vladimira1
21. říj 2008

ahojte........zda sa ze uz nemam ziadne tehotenske priznaky dokonca ma prestali boliet prsia, klesla mi aj zvysena teplota na 36,5 .....co som mala od zaciatku a lekarka povedala ze je to i jeden z priznakov tehotenstva....na ultrazvuk idem az buduci tyzdnen......to cakanie je hrozne....... ☹

andreahrbacova
21. říj 2008

ahojky holky,já jak jsem byla taky na ultazvuku to bylo okolo 7tt tak jsme se taky zapomněla zeptat na srdíčko,doktorka říkala že je vše v pořádku,ale nemluvila o tom jestli bije nebo ne.Takže příští pátek tam klušu znovu,tak jsem zvědavá.Opravdu ty začátky jsou těžké na psychiku,pořád se bojím,aby bylo všechno v pořádku,aby se prcek dobře vyvíjel. ☹

andreahrbacova
21. říj 2008

vladimíro teplota 36.5to si myslím,že není příznak těhotenství,musela by jsi mít pořád okolo 37

vladimira1
21. říj 2008

ved pracve, doteraz som mala stale teplotu nad 37- 37,2, 37,3 a teraz mi klesla na 36,5.......a tam sa drzi, preto hovorim ze i tento tehotensky priznak vymizol

andreahrbacova
21. říj 2008

a ty jsi měla od lékaře potvrzené že jsi těhulka?

mici11
21. říj 2008

Ahojte Vladimira, toto som nasla na nete vo fore. Odpoved jednej baby na podobnu otazku:

Po ovulácii moja teplota 1.x vystúpila na 37,1°C. Potom bola už iba v rozpätí 36,6 - 36,9°C a tehotná som bola. Nedrž sa iba merania BT.

Tiez som sa o to zaujimala, lebo mam bazalnu teolotu 36,9. Ale ja som si aj myslela, ze to nie je smerodatne.

vladimira1
21. říj 2008

ano ..........krvne testy pozitivne, na ultrazvuku gestacny vacok........

andreahrbacova
21. říj 2008

aha,tak to nevím,ale těhulka určitě budeš nadále.Já co mi potvrdili že jsem těhotná,jsem si už bazální teplotu neměřila,takže nevím,jak ty hodnoty mají být teďka
Bazalní jsem si právě měřila jenom před těhotenstvím

dicinka1
21. říj 2008

vladimira..ja som na zaciatku tehu bola velmi sklamana..lebo ked som si merala bazalku..vysla mi 36,6...a pritom som bola tehulka..tak ja mam dokazane ze z mojom pripade je to somarina... 😀 neboj vladimira,neboj moja..nic si radsej nenamyslaj,lebo mimco vie,ked sa trapis... 😉

andreahrbacova
21. říj 2008

to je taky pravda,musíš být Vladimiro v pohodě,a mimi bude taky v pohodě. 😉

jituskak
22. říj 2008

ahojky holčiny, tak nám už srdíčko tluče🙂 nestresujte se, protože mě třeba trvalo 3 týdny, než se prcek vůbec ukázal. doktor mě už strašil mimoděložním. mám dělohu dozadu a to byla ta příčina, proč se nám tak dlouho mimi schovávalo. aby to srdíčko zjistili, museli mi udělat ten vnitřní ultrazvuk. držím všem palce. buďte v pohodě 😉

mici11
22. říj 2008

Ahojte babenky, tak dnes som bola na sono a srdiecko nam kraaasne bije. Je to super pocit. Som 7+4. Drzim vsetkym palceky

andreasek82
23. říj 2008

ahojky holky! 🙂
nyni jsem 5tt, pristi stredu jdu na gyndu na potvrzeni tehu, myslite si, ze uz by mohlo byt i srdicko? 😕

katy2
23. říj 2008

ahojte, ja som dnes presne 5+6tt, bola som na uzv a srdiecko este nebolo... inak je vsetko v poriadku, cakame dvojicky 😵 , mame dve dutinky 7a9 mm a v nich male fazulky.... Na srdiecko bolo este skoro, dalsi uzv mame 5.11., to budem 7+5tt, tak srdiecka dufam dudu krasne tlct....
andrea, este nemusi byt....

andreasek82
24. říj 2008

katy2 ja ti moc blahopreji k dvojcatkum!! to je nadhera! 😵 😲 😲
srdicko priste uz bude, uvidis! 🙂

katy2
24. říj 2008

andrea, dakujem 😵 aj ja ti prajem, aby vsetko dobre dopadlo.... 🙂

sshiva
24. říj 2008

Ahojky všetkým! Ja mám zatiaľ tehu potvrdené len krvným testom a na prvý ultrazvuk čakám až 4.11., tak som zvedavá či bude mimísek tam kde má byť a či už uvidíme aj srdiečko. Vzhľadom k tomu, že mám zaklonenú maternicu, sa bojím, či vobec doktor niečo v tom termíne uvidí 😕 To čakanie je nekonečné a plné obáv, ale som moc rada že nie som sama...a všetkým moc držím palčeky aby to vyšlo! 🙂

katy2
24. říj 2008

sshiva, vtedy uz srdiecko urcite bude 😵 😵 gratulujem k tehu 😵

sshiva
24. říj 2008

katy ďakujem, myslíš že už niečo uvidíme? Tie termíny sú tak rozne že už sa v tom nevyznám, niekde píšu od 5tt, niekde až okolo 8-9tt 😕 Ale verím, moc dúfam, ďakujem za povzbudenie! A ešte sa kľudne može stať že na nás vykuknú dvojčátka 😵

katy2
24. říj 2008

ja som bola na uzv vcera, bola som 5+6tt a sdiecko este nebolo.... iba sme zistili, ze to budu dvojky.... ale 5.11. idem zasa na uzv a srdiecka uz by mali byt.... Aj ty budes 4.11. v nejakom 8tt, tak to by uz srdiecko malo byt...

sshiva
24. říj 2008

verím že to tak bude! Stále sa ubezpečujem, že asi je všetko v poriadku, mám stále zvýšenú teplotu, v poslednej dobe citlivé prsia, iba by som spala a tlačí ma žalúdok, je to taká nevoľnosť, skor tlak...a nafúknuté brucho a problémy s trávením, to si asi prežíva každá...Takže si hovorím, pokiaľ mne je zle, mimískovi je určite dobre 🙂

katy2
24. říj 2008

urcite 🙂 drzim palce 😵

sshiva
24. říj 2008

ďakujem, a moc gratulujem k dvojitému šťastíčku 😵

andra76
24. říj 2008

ahojky holky tak já mám potvrzený těhotenství s krve mám hcg 782 a jsem dneska 15 dní po ivf-takže vůbec nevím v jakém tt jsem u toho se to počátá jinka ale asi tak 4+4tt,docela mě bolí vaječník a tak doufám že bude vše v pořádku na ultrazvuk jde 6.11. a snad už bude něco vidět a bude bobanek nebo bobánci kde maji být a bude už i srdíčko.

bertica.h
24. říj 2008

som Vám zabudla napísať..v stedu sme boli na UZ..miminečko malo krásne srdiečko..aj som ho počula biť..a meria 1,4cm🙂
teraz už možno aj 1,5cm 😉

sshiva..áno,hovorí sa,že ked jej mamičke zle..o to lepšie je mimiskovi.. 😉

andra76
24. říj 2008

bertica moc moc gartuluji

andreahrbacova
24. říj 2008

Ahoj bertico,to je super zpráva,já jdu na kontrolu a na odběry příští pátek,tak jsme zvědavá,už se těším,ale zároveň mám trošičku strach.Asi jako vždycky

bertica.h
24. říj 2008

andrea..to aj ja..nedá sa to porovnat s tým,ako som sa bála pri Viktorke..aj pri nej som si myslela že moc prehánam a teraz sa bojím ešte viacej..

dnes mi prišli tehu rifle🙂
Z mimibazaru..su veľmi pekné..tak mám radosť..len musím do nich trošku viacej pribrať 😀
Budem ti držať palce naodbery🙂

Andra..díky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru