Bolest na pravé straně vaječníku, podbřiška. Co to může být?

pipinka
20. srp 2008

ahojky, těhotenství mám potvrzené napůl, čekáme na srdíčko,. Zítra ráno jdu k lékaři a tak mě napadlo, že se zeptám i vás. Včera při sexu mě tačalo strašně píchat na pravé straně vajeníku, dnes mě bolí podbřišek jako bych celou noc dělala sedy lehy. 🙂 Nevíte prosím co by to mohlo bý? Jsem z toho nervozní. Pokud bylo toto téma vytvořeno, velice se omlouvám

strouzek
20. srp 2008

ahoj pipi no já taky čekám na srdíčko jdu k dr. v pondělí. já myslím že neboj mě to dělá často, doktor říkal že se roztahuje děloha, zrovna může být to výživové tělísko či jak se to jmenuje na jedné straně, mě píchá zase furt na levé, taky jsem z toho vyjukaná ale dle dr. při minulé prohlídce je to normálka. mě třeba i bolí nebo spíš tlačí spodek když dlouho stojím, kolikrát mě tak strašně píchne jakoby mě tam někdo píchl jehlou. taky jsem vyjukaná ale co jsem tak načetla a co říkal minule doktor vše v normálu. jinak budu držet palečky na zítra.

pipinka
autor
20. srp 2008

no já si připadám jak kdybych měla rodit, jsem nafouklá jako balon a je mi z toho těžko, mám docela strach ☹

strouzek
20. srp 2008

jj tak tojsme dvě, břicho mám jak jiná holka ve 4 měs. je to mazec. dneska jsem byla u doktora kvůli štítné žláze změřil mi pás a zvážil , katastrofa 3 kila nahoře a pás 80 cm!!!!!!!!!! jsem v 7 tt a už nemůžu spát na břiše jak mě to tlačí. je jasný že se bojím a máš strach to máme každá, já mám zase nervy že nemám skoro žádné příznaky, nevolnosti skoro vůbec, jen snad v autě někdy jinak vůbec nic.

pipinka
autor
20. srp 2008

já si připadám jako vosmém, já mám 4 kila nahoře a to jím jako vždycky

strouzek
20. srp 2008

mě se zdá že jím méně. hrůza jako jestli to bude taklhle pokračovat tak přiberu v těhu 40 kilo.

pipinka
autor
20. srp 2008

😀 to já nejmíň 60. Vždycky jsem byla při chuti, ale teď nemám skoro hlad, prsa mi vyrostly-všechny podprdy mi jsou malé-no hrůza

strouzek
20. srp 2008

no prsa zatím nepozoruju naštěstí páč už tak mám vel 3-4, jinak chutě nemám ani zvláštní, jím podle mě méně než předtím a stejně přibírám 😠 jinak kolikátý si tt?? já 7+2

pipinka
autor
20. srp 2008

já nevím jak se to počítá,ale poslední MS jsem měla 3.9, no tedy jestli se tomu dá říkat MS, byla to spíš taková voda a trvalo to den a půl. také jím méně

strouzek
20. srp 2008

co?? 3.9.??? asi překlep ne?? asi si myslela 3.7 že jo?? tak to budeš o dva dny mladší než já já ji měla 1.7. a dneska jsem 7+2

pipinka
autor
20. srp 2008

JÉ JÁ JSEM PITOMÁ, JÁ ANI NEVÍM CO JE ZA MĚSÍC, TO SE STYDÍM 😅

strouzek
20. srp 2008

😀 😀 pohoda 😉

sunnny
20. srp 2008

Ahoj. Já přidám svoji trošku do mlýna. Jsem na začátku 13tt a skoro od začátku nemohu spát na břiše jak to tlačí. Někdy se stane, že to nejde ani na boku. Takže se učím spát na zádech, což pro mně bylo vždycky nepředstavitelné. Stává se, že mně píchá na vaječníkách a bolest v podřišku je už běžná věc. Nafouklá jsem každý den...spíše večer a před pár dny se přidalo i nepříjemné nadýmání, bolesti hlavy, zvracení a někdy si připadám že se uvařím jaké je mi horko. Jsou to pořádné změny, ale říkám si že to prostě bude v pořádku, i když mně to taky někdy pořádně vystraší.

gabka.d
20. srp 2008

ahoj holky, trochu vás snad uklidním, měla jsem všechny příznaky vás tří dohromady 😅 nechutenství, chutě až moc, bolesti, píchání, spaní na zádech-děs běs... ale všechno se to srovnalo 😉

pipinka
autor
20. srp 2008

ahojky sunny, mě to straší od včerejška a mám strach, zda je vše v pořádku. Před pár dny se mi stao, že jsem seděla na gauči a najednou ze mě vyteklo něco jako výtok. jak jdu po bytě nahá-třebas jen z koupelny, teče to ze mě skoro proudem 😅

sunnny
20. srp 2008

Tenhle výtok jsem měla taky. Sice to ze mně neteklo, ale kalhotky jsem měla s prominutím každou chvíli turch...a to samé měla i moje kamarádka, která už je maminkou. je to takový bílý výtok, který bývá v těhotenství běžný. Alespoň tak jsem to slyšela.

pipinka
autor
20. srp 2008

jé to bych byla ráda kdyby to vyšlo.jsem zvědavá jak dopadnu zítra u lékaře 😕

sunnny
20. srp 2008

Držím pěsti, vím co to je za nervy. Klidu jsem si zatím taky moc neužila.

pipinka
autor
20. srp 2008

díky moc, nevím, jestli se sem zítra dostanu

dejna3
20. srp 2008

ahojte,
ja som na začiatku tehu mala strašné bolesti a kŕče ako pri ms, i keď bolo mimi plánované, neverila som, že som tehu a myslela som, že každú chvíľu to dostanem.. 😕 brucho som mala tiež veľmi nafúknuté a tiež som vôbec nemohla spať na bruchu, čo bolo pre mňa ako trest 😀 😀 a dokonca mi vadilo aj moje oblečenie, všetko ma tlačilo 😝 Po krátkom čase - u mňa cca 3 - 4 týždne - to ale prešlo, a keďže bruško mám aj teraz malé a začalo mi rásť neskôr, tak som spávala na bruchu asi do konca 18 tt (dokedy som necítila prvé pohyby)

zucha
20. srp 2008

pipinka, tych obav, ci je vsetko v poriadku do konca tehu este bude strasne vela ☹ Najprv, ci bije srdiecko, potom ci su ok krvne testy, potom prezit prve tri mesiace, potom zas krv a popripade amniocenteza, potom morfologicky uzv, ................... Je to des, ale na konci 😵 😵 😵 BABATKO

campi
21. srp 2008

zucha: to je přesný, jak to píšeš. Já si myslela, že budu mít // a všechno bude vyřešené 😲 . Ještě jsi nenapsala, že potom čekáš, až bude mimčo v břiše dostatečně vyvinuté, aby přežilo předčasný porod (kdyby k němu nedejbože došlo). No, a po porodu...

Ale srdíčko je určitě velmi důležitý mezník, tak držím palce všem novým těhulkám, ať dětičkám bije jako zvon.

zuzik25
21. srp 2008

ahojte, aj my netrpezlivo cakame na 3.9, kedy budeme pocut tukat srdiecko nasho vytúženého bábätka.

alca31
21. srp 2008

Ahoj, jdu na kontrolu příští čtvrtek, budu v 8tt+6, bude už vidět srdíčko? byla jsem v 7tt+0 a byla tam jen bílá tečka. Píchá mě v břiše neustále, nemůžu ležet na břiše, ale to už jsem si zvykla z Mojžíšové předtím ležet na zádech. Mám strach při každém píchnutí. Jsem ráda, že nejsem sama.

bianus
21. srp 2008

alca: jasne , ze budes vidiet srdiecko.. 😉 ja som bola na uzv tiez v 8 tt+5 a videla som ho...aj som si poplakala.
ukludnilo ma to nachvilu a nabudi tyzden idem znova n uzv a uz sa bojim ci bude vsetko OK.. 😒

alca31
21. srp 2008

Tak to bude až do konce, co. 😉 .Ale jsou to hezký starosti.

bianus
21. srp 2008

alca: no, presne tak...strach tu bude vzdy a hlavne ked sa nam narodi babo, este len vtedy to pride 😖 inak sa citis ok? mna zvikne trosku naduvat , ale potom vypustim ventil 😀 a je to... 😀 😀 😀
nevolno mi byva casto a som rada...lebo viem, ze babo je OK 😉

alca31
21. srp 2008

Mě někdy bolí žaludek, hlavně odpoledne. Ale to je vše. Jo nadýmání... to jo.

arizona
22. srp 2008

baby, videla som srdiečko tento týždeň a ešte som z toho stále mimo 😀 je to super 😀 a teraz sa budeme o naše bábätká báť asi už navždy. aj keď budú mať 30 rokov 😀

campi
22. srp 2008

Arizona: to si piš, že se budeme bát teď už pořád! A počkej, až uvidíš ještě větší srdíčko🙂. Já jsem úplně naměkko z včerejšího UTZ, holčička se hezky hýbala, chvíli jsem si myslela, že je kluk, něco jsem tam viděla, ale prý si strkala ruku mezi nohy. Už se nemůžu dočkat, až vykoukne na svět a budeme ji mít doma a budou se nám tu povalovat hračky a baby věcičky. No, zase jsem celá naměkko.. 😢

petreva
22. srp 2008

Ahoj holky,
Pipinka, tak je z tebe těhulka 😵 a co u toho doktora? Jakpak jste dopadli???

Holky mě trávicí potíže tak moc trápí...jak píšete břicho mám jak kdybych tam měla kopačák...těžko se mi i dýchá jaké mám plyny, kdyby aspoň chtěli odcházet, ale to ne...hromadí se...a bolí...a ta zácpa...katastrofa...

Drřím vám palce, ať srdíčka krásně bijí a miminkám se daří.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru