Bolest v břiše ve 24. tt. Co by to mohlo být?

terezt
17. čer 2010

Ahoj, jsem ted ve 24 tt a uz 2 dny me picha na prave strane bricha. Asi jako kdybych behala a nemohla popadnout dech. Dnes jsem byla u gynekolozky, prohlidla me - cipek a UZ v poradku... Rekla, ze deloha muze tlacit na nejaky organ a nebo ze to muze byt zlucnik, ze to v tehu casto byva. No, moc me neuklidnila. Napsala mi Magnosolv. Zatim to moc nezabira. Nemate nekdo podobne zkusenosti? Co by to mohlo byt???

handm
17. čer 2010

Ahoj, nám vždycky říkali, když po běhu nebo během něj píchalo na straně, že je překrvená slezina, ale na které straně to bylo nevím..
Je divné, že by Dr nic nevěděla.. Snad tě to brzy přejde..!!🙂

terezt
autor
17. čer 2010

Prekrvena slezina? A co se proti tomu da delat? Ja se spis obavala slepaku nebo neceho takovyho.... Snad to prejde. Diky za odpoved!

handm
18. čer 2010

To nevím, mám pocit, že to vždycky po určité době přešlo, jak se člověk zklidnil a vydýchal...🙂🙂🙂🙂 Ale v tomhle případě fakt nevím...

cara.m
18. čer 2010

Já u doktorky byly kvůli bolesti břicha před týdnem. První mě zprdla, že jsem nepřišla hned ráno, že co když je to slepák, že se měla ráno vzít krev, ale já už ho nemám, takže říkala že teda dobře. Vše jsem měla v pořádku, říkala, že to je asi tím, jak se mi natahují vazy a taky jsem dostala Magnosolv. Ale pokud Tě to břicho nepřejde a bude pořád bolet a slepák odpoperovaný nemáš, raději bych zašla k doktorce znovu a své podezření bych řekla, ať mi vezmou krev.

terezt
autor
19. čer 2010

Cara, diky. Vcera me to skoro nebolelo, tak jsem myslela, ze uz mam skoro vyhrano. A dneska zase. Zaclo to uz v noci z niceho nic. ☹ Jo, v pondeli zajdu k doktorce, obvodni, at mne udela vsechny mozny testy. Doufam, ze je to to roztahovani delohy. Ale to fakt neprijemny. Bojim se nejak natahnout, aby "to" (to co me boli) nejak neprasklo... Tak se snazim setrit. S malym prckem to jde ale blbe... ☹ No, snad do pondeli vydrzim...
Jinak - na internetu jsem cetla, ze slezina je na levo a slepak a zlucnik napravo... ☹

terezt
autor
3. črc 2010

Jen dopisu, jak to se mnou dopadlo. Bolesti pred tydnem neprestavaly, tak jsem sla k obvodni doktorce, ktera me poslala na ultrazvuk bricha do nemocnice. Tam mi nic nenasli- slezina, jatra, mocak, zlucnik, slepak v poradku. Takze zaver byl, ze jsou to ty vazy, jak se zvetsuje deloha. Mam brat to magnezko a jinak se mam setrit. Ted uz musim zaklepat, ze me to vic jak tyden neboli!!! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru