Bolest v pravém podbřišku. Čím to může být?

soty
22. říj 2010

Ahoj holky, mám na Vás prosbičku, jsem v 5tt a bolí mě stále v pravém podbřišku. Pravidelně chodím na UZV i na krev, vše je zatím dle doktorky ok i hladina HCG stoupá dle normy. nevíte, čím to může být?

hanny.27
22. říj 2010

Ahoj,
a paní doktorku nic nenapadá? Neměla jsi někdy nějaký léky na infekci? Čípky nebo tak něco? Já jsem totiž jednou v těhotenství dostala nějakou bakterii z bazénu a dostala jsem na to léky, který jsme s přítelem brali oba a pak jsem brala ještě čípky. Začla jsem mít strašný bolesti a křeče, ikdyž jsem nebyla na záchodě a byla jsem v klidu. Třeba i ze spaní. Bála jsem se, co to je a doktorka mi pak řekla, že ty léky mi rozházely střeva. Tak mi předepsala Magnosolv. Zabral mi, ale až ke konci užívání. Teď už je to v pohodě. A tvrdý břicho nemáš?

mamkamarketa
23. říj 2010

me pichalo a pobolivalo na pravy strane bricho(nevim,jak moc jsou ty tvoje bolesti silny) ale muj dr. (jeden z prednich ceskych porodniku) mi rekl, ze deloha, spise situovana na pravy strane (coz i vysvetluje, ze mam mnohem vic krec. zil na prave noze nez na levy) tak jestli se ti deloha nezvetsuje a ty to nepocitujes jako ty bolesti

mondour
23. říj 2010

Ahojky můžu se přidat?Mě taky dnes od rána pobolívá v podbříšku a vůbec nevím čím to je.Mám strach o malé

nejinka
23. říj 2010

Taky jsme měla, když jsme byla těhotná, asi v 5tt bolesti takové, že jsme měla příšerný strach co se děje. Šla jsem dřív z práce domů a svíjela se v bolestech celé odpoledne. Zjistila jsem že to bylo období kolem měsíčků, kdy by jsi je měla mít a nemáš a to bříško může bolet.. Pokud nekrvácíš tak se neboj, ale jestli ti to bude trvat eště zítra tak běž raději na gyndu. Ale bude to v pohodě uvidíš 🙂

madelen
24. říj 2010

Mě na toto doktor říkal, že děloha je nakloněná vpravo nebo vlevo. Tím se tam více napínají vazy a to bolí.

terak
26. říj 2010

Ahoj, ja jsem psala pred par mesici uplne ten stejny dotaz. Proste ti roste deloha, trosku jinak se to tam uskupuje, hormony atd. Je to normalni pokud to neni nejaka ostra bolest k nevydrzeni 🙂

hlavinka
9. lis 2010

ahoj holky, pridavam se, taky mne boli bricho jako na MS, ale mela bych byt asi v 5tt.
Jinak co si pamatuju, minule tehu jsem na zacatku necitila nic, ale zhruba ve 3. trimestru mne pobolivala prava strana, na tu jsem trpela vzdy i pri MS. takze to bude asi bezne. drzim vsem tehulkam palce! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru