Bolest vaječníku v 38tt, máte zkušenost?

xsuzzi
26. říj 2012

Maminy potřebovala bych, jestli nemáte zkušenost. Od neděla od noci mě chyt vaječník pravej, poprvé v neděli noci, ale kurevská bolest jak kdybych měla cystu, tuhle bolest mám odzkoušenou právě vždycky když se mi udělala cysta třeba když sem vysadila ha. No a teď z ničeho nic ta šílená bolest, někdy to je fAKt až tak, že se nehnu jaká je to bolest nebo nejde došlápnout, v pondělí jsem to dr neříkala, pač mi to zrovna nebolelo a když sem viděla že mi utz dělat nebude, tak mi bylo blbý si o utz říct, aby na to mrknul. Chci se zeptat jestli jste o tom někdy neslyšeli nebo neměli zkušenost. Bolí mě to průběžně, ale někdy tak, že když si představim jak tlačim při porodu,tak se bojim,aby mi ta cysta jestli tam je nepraskla. Myslíte, že to je možné? Nebo co to je, jestli ne cysta, jestli jste to taky někdo neměli před porodem, obávám se, ale, že to bude nějakou tou cystou ☹

melis7
27. říj 2012

@xsuzzi No,a nemůže to být spíš slepák?Jestli ho nemáš,tak eventuelně srůsty po něm.Jestli ho máš,a tak strašně tě to bolí,tak bych si s tím dojela do porodnice,aby tě eventuelně i poslali na chirurgii.Jestli už ho nemáš,tak by to mohly být srůsty po něm a pak je to v klidu.Jinak slepák v těhotenství je nebezpečný.Myslím,že cysty na vaječníku se koncem těhotenství nedělají,jen na začátku a to mohou být ze žlutého tělíska,ale jinak si myslím,že se nedělají.Jestli to fakt hodně bolí vpravo,tak raději s tím zajdi.

xsuzzi
autor
27. říj 2012

@melis7 melis děkuju, no slepák to enní určitě, ale já si sem jistá, že to je vaječník, to už poznám, takže co pak? ☹ no počkám na pondělí

melis7
27. říj 2012

@xsuzzi hele a ty slepak mas nebo ne?Jestli ne,tak to muzou byt srusty po nem.Jak to brisko roste a napina se.Ja uz jsem po porodu a po slepaku kdysi a nekdy to bolelo dost.Vajecnik by to byt nemel,protoze je v tehotenstvi v klidu a nerostou ty folikuly.Jestli to opravdu hodne boli,tak bych zajela do nemocnice.Mozna jeste radeji do Hradce,koukala jsem,ze jsi z Trutnova.V Hk maji preci jen lepsi vybaveni.Treba teplotu nemas?Urcite si s tim dojdi.Jeste me napada,jestli by se ti nemohla rozestupovat spona stydka,kdyz pises,ze mas problemy s chozenim.Dej vedet,co ti rekli,az zajdes k doktorovi.

xsuzzi
autor
27. říj 2012

@melis7 no já slepák nemám už 15 let, dnes to třeba ještě nezačlo bolet, je to průběžně,to už do pondělka vydržím 🙂

melis7
27. říj 2012

@xsuzzi Tak to jo,kdyz ho nemas,tak to je ta lepsi varianta.Tak to muzou byt srusty po tom slepaku,jak roste to brisko.Kydz by te to zacalo bolet,tak radeji s tim dojdi.

xsuzzi
autor
27. říj 2012

@melis7 a vážně myslíš, že to cysta ke konci být nemůže? Já se dost bojim toho, i když taky nikde ani zmínka, že by se to někdy někomu stalo.

melis7
28. říj 2012

@xsuzzi Myslím,že to cysta nebude.Ale fakt těžko soudit po internetu,co to je.Já sázím na srůsty po slepáku,ale fakt si s tím zajdi,jestli to tak děsně bolí.

melis7
30. říj 2012

@xsuzzi Tak co ti řekli na ty bolesti?Ono to asi s porodem přejde.

xsuzzi
autor
30. říj 2012

@melis7 prý to je snad rozpínání vazů, utz mi nedělal 😝

melis7
30. říj 2012

@xsuzzi No,tak to by mohlo být.ja fakt typuju srůsty po slepáku.Ještě by to mohly být ledviny,ale moč ti zkoušeli ne_Kdyby to začalo bolet zase hodně,tak s tím raději zase zajdi.Ale myslím,že porod to vyřeší nejlépwe,už to brzy bude ne?

xsuzzi
autor
4. lis 2012

@melis7 jj snad brzy, i,když to tak zatím nevypadá 🙂 dnes ten vaječník zrovna cejtim,ale tak budu doufat, že to není nic co by mohlo při porodu rupnout 🙂

melis7
4. lis 2012

@xsuzzi ahoj,myslela jsem,ze uz jsi porodila.Jestli to fakt zase hodne boli,tak zkus zajit na pohotovost ,at ti udelaji ultrazvuk.Je osobne bych zasla radeji do HK.Ultrazvuk tam maji urcite lepsi.Jinak v uery maji rizikovou poradnu,tak bych dosla tam.Nejlepsi je dr Boudys.Zkustam dojit,on je moc sikovnej a ultrazvuky dela sup.Drzim ti polce,at to nekdo potadne prohlidne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru