Bolesti břicha v těhotenství. Máte to někdo taky?

terrysek
25. únor 2007

jsou tu pokojíčky ale to je píchání o bodání v těhotentsví, ale já mám problem že jsem v 10 týdnu na mám občas bolesti jako by jsem měla menstruaci, bolí mě celé břicho a trošku i tvrdne.trvá to tak hodinku pak to odezní a přejde.Máte to někdo taky tak?

campi
2. lis 2008

pacmaha: jak brzy po oplodneni myslis? 😀

pacmaha
2. lis 2008

no myslím hned na druhý deň 😒

munu
2. lis 2008

no ja si nemyslim, ze by to bolo mozne hned na druhy den po oplodneni 😒
mne sa to zda prilis skoro.. tak tyzden po oplodneni beriem, ale na druhy den hned asi ee e

campi
2. lis 2008

pacmaha - haha.. jediny duvod, ktery me napada, je probihajici ovulace - je to trochu jako menstruacni bolest...ovulace ovsem neznamena, ze doslo k oplodneni... pak muze byt trochu citit zahnizdovani oplodneneho vajicka, to je ale pozdeji.

pacmaha
2. lis 2008

no už mám aj po ovulácii a stále bolí... tak neviem, potom dám vedieť...

campi
2. lis 2008

pacmaha: tak hodně štěstí! Ať to dopadne, jak si přeješ.

pacmaha
2. lis 2008

ďakujem... som len zvedavá čo mi zas môže byť.

adelka89
27. říj 2009

ahoj holky, obnovuji diskusi 🙂
chtela jsem se zeptat jestli nemate nektera zkusenosti s pichanim v podbrisku, zda se mi,jakoby mi ta bolest vystrelovala az do delozniho krcku nebo hraze.
Bojim se toho, aby se nezacal otvirat cipek, moje maminka s tim mela problemy v kazdem tehotenstvi a taky vsechny 3 tehotenstvi prolezela v nemocnici s podlozenyma nohama, nepustili ji ani na zachod, tak mam strach aby me nepotkalo neco podobneho.
Zatim jsem nemela zadne potize, nespinim, dokonce jsem v 1.trim. ani nezvracela, zdalo se to na pohodove tehotenstvi a ted posledni dva dny toto... 😢

renatkas
28. říj 2009

adelka ja som to mala tiez, dokonca mna aj obcas bolieva krcok, ale lekar povedal ze je to zatial ok, neotvaram sa, ze je to tym ze sa roztahujem...
treba sa na to opytat lekara cim skor, prip. mu zavolaj.
Ale nestresuj, zbytocne si tym mozes nieco privolat.

adelka89
28. říj 2009

nene nestrusuju 🙂 myslela jsem, ze to je jen dalsi roztahovani delohy, ale pak jsem se chtela ujistit.
ve ctvrtek jdu do poradny,tak se zeptam 🙂
dekuju moc

nikolik111
12. lis 2013

ahoj trapi me porad bolest zaludku .. nekdy mam i krece.. newim jestli si mam zajit k gynekologovi..... dekuji ☹

nikolik111
12. lis 2013

a jsem v 23 tt,,,

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru