Bolesti hlavy v těhotenství. Poraďte, co zabírá

misa84
14. bře 2008

ahoj holky, nevim, jestli podobne tema tu uz neni, ale nemate nekdo zkusenosti s bolestmi hlavy v tehu? trpivam obcas na migreny a ted nemuzu ani zadne leky. nemate neco vyzkousene, co by zabralo? dokonce ani zadna homeopatika na to v lekarne nemaji..dali mi caj... 😒

petulka
14. bře 2008

Ahoj Misa84, mě bolela hlava už před těhu a to tak, že fakt hodně. Teď mě často bolí taky ale nemůžu nic jiného než paralen. Nic jiného jsem nezkoušela, byla jsem totiž zviklá na větší dryjáky, jinak mi totiž nic jiného nezabralo ale teď mám smůlu. Tak jen čekám až to přejde a nebo si jdu lehnout. Je to fakt děs. 😠

misa84
autor
14. bře 2008

ja mam obavy, ze mi ani nepomuze spanek, jelikoz proste nebudu moct usnout 😖
v lekarne mi nedoporucili ani ten paralen, ze je tam paracetamol (nebo co) a ze to se nesmi 🙄

petulka
14. bře 2008

Aha, mě doktorka řekla, že můžu jen ten paralen ale taky se mi stejně nechce brát nic. Kvůli mimi. Já vždycky jen čekám jestli to přejde a nebo mě teď napadlo třeba masírovat nějaké ty body na bolest hlavy ale to nevím kde jsou.... ☹

misa84
autor
14. bře 2008

me dali v lekarne i masticku kosmin s levanduli a mentholem, je to primo na migrenu a bolesti hlavy. ze se s tim maji masirovat spanky a je fakt, ze to na chvili zabralo - asi na 20 minut, krasne to voni, ale pak to zacne nanovo

s2007
14. bře 2008

já jsem nikdy moc netrpěla na bolení hlavy ale jak jsem ted po druhy otěhotněla tak v těhu jsem začala mít šilene bolesti hlavy aji zavratě a doktor mi řekl paralem mužu a hodně pít a jíst ovoce a fakt to trochu pomohlo už to tak nebylo šileny a ten paralen jsem brala když už nebylo žadny řešení.jo a hlavně odpočinek 😀

dzej
14. bře 2008

já jsem měla migrény před těhu a v těhu až do 6 měsíce jsem skoro pravidelně měla jednou týdně bolesti. Vždycky jsem si musela vzít prášek, samo to neodešlo, spíš naopak a trápila jsem se. Jedla jsem panadol nebo paralen. Naštestí mi zabíraly... zkusila jsem i homeopatika, ale nezabraly. Od 7 měsíce až dosud jsem už žádnou bolest hlavy neměla, takže 2 měsíce jsem bez prášků.... no a myslím, že mimču se nic nestalo (ty léky jsem měla od dr.) snad tě to taky později přejde.

eliotka
14. bře 2008

Holky, v malé míře se může paralen. Ten jediný v těho nevadí.

dzej
14. bře 2008

a panadol taky 🙂

sylvka
14. bře 2008

misa84 mě pomáhá kafe-rozpustný(někdy mám slabej tlak) a někdy studenej hadr na hlavě 🙂

vrtule83
14. bře 2008

já trpěla bolestmi před těhu a v těhu ještě víc, min. 2 dny vkuse. Dr. mi napsala rehab. masáže krční páteře a doporučila paralen 2 najednou když to začíná, pak to nemělo cenu už nezabral. Masáže fakt pomohli a na bolest jsem si zvykla. Od 8. měsíce mám pokoj, bolí vyjmečně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru