Bolesti krční páteře v těhotenství. Co pomůže?

amandab
5. kvě 2009

Ahoj holky...chtěla bych Vás poprosit o radu.Od samého začátku těhu mě trapí silné bolesti krční páteře,někdy už se to vůbec nedá vydržet.Už několikrát jsem zhřešila a vzala jsi na to ibalgin,protože už jsem bolestí lezla po zdi. ☹ Jestli s tím máte některá zkušenost,poraďte prosím co vám na to pomáhalo.Děkuji a všem přeji příjemné těhotenství 🙂

wsmoulinkaa
5. kvě 2009

aman ....proč nejdeš k masérce-tam můžou těhotné, teda k mé ano-ležely jsme na boku!!
ted tam teda nechodím. Ale chytlo mě to na týden na začátku těhu a pomáhá suchý teplo!!!! žehličkou si nahřej pořádně utěrku a přilož na tu bolístku a překryj jestě jednou utěrkou a by ti to teplo vydrželo...nebo ručník a dělej to častějc, mělo by to polevit. Mě to pomohlo asi 2den 😉

lentilka11
5. kvě 2009

amandab, ten ibalgin ve druhém trimestru zas tak nevadí, ale ve třetím NEBRAT (způsobuje předčasné uzavírání takového otvoru v srdci, kudy před narozením proudí krev a obchází tak nerozvinuté plíce...)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru