Bolesti ledvin v těhotenství, máte zkušenost?

hondashi
20. kvě 2012

Ahoj holky, tak když už mi konečně přestalo bolet břicho díky magnesiu, tak mě dnes začala bolet na levé straně zad nejspíš ledvina. Když chodím tak je to v pohodě, ale jakmile si sednu, nebo se zvednu tak je todost bolestivý až to přechází do boku a břicha, ale za chvilku zase nic, tak nevím, máte s tím někdo zkušenosti?

kutcher
20. kvě 2012

@hondashi hmm ono v těhu tak nějak bolí vše, ale tohle něcnd být může i nemusí. Ať ti někdo na ledvinu poklepe, pokud bude bolet víc, tak to může být zánět, ale bolest ledviny může mít spojitost i se žlučníkem - zní to blbě, ale je to tak. Každopádně jsi těhu, tak se radši zeptej Dr.

fori
1. zář 2012

@hondashi tak přesně s tímto mě odvážela před 3 týdny RZS do nemocnice - ledvinová kolika... hrozný.... ale na ult. nebylo přes mimčo nic vidět... ale bojím se, že mě to zase chytne..

hondashi
autor
2. zář 2012

@fori Já jsem ten den ještě jela pracovně do Frýdku a večer po bolesti ani vidu. Prostě jsem to rozhýbala, takže jako ty to jsem vážný neměla, ale byla to síla.

fori
2. zář 2012

@hondashi jo jo, je to hnus.... mě pomhla hned první kapačka.. pak už to bylo .ok. ale od včerejška mám takové pálení.... jim gigabrusinky, a ted se to trochu zlepšilo.. 🙂

hondashi
autor
2. zář 2012

@fori Já když měla před asi 4 lety problémy s ledvinama tak mi pomohli ty horké nápoje z brusinek z lékárny a to fakt zabralo

fori
2. zář 2012

@hondashi já už mám všechno co je z brusinek plné zuby.... jím to pořád... a zatím teda nic moc.... ☹

hondashi
autor
2. zář 2012

@fori To spíš chutná jak ovocný čaj než brusinky 😉

fori
2. zář 2012

@hondashi jo jo to máš pravdu.. já právě moc ovocný čaje nepiju... pálí mě po nich žáha, a těd v těhu kor.... segra mi ted koupila brus. džus.. jen je kyselý jak sviňa... brrr - a zase - ta moje žáha.... 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru