Bolesti pánve - stydké kosti. Nemáte s tím zkušenosti?

eva.konczynova
27. lis 2007

Ahoj holky, podle ultrazvuku bych měla být na začátku 12. týdne, a poslední dobou mně docela dost pobolívají kosti pánve - hlavně ta na levo, nevím, zda se správně jmenuje stydká kost. Někdy mně to píchá, jindy bolí když chodím, ale někdy i když ležím. Hledala jsem něco o tomhle problému na internetu, ale našla jsem jen že to je spíše typické pro konec těhotenství.. Nemáte s tím některá zkušenosti? Zítra jdu na prohlídku, ale přeci jen mám pocit že se mi to včera a dnes jakoby zhoršilo, tak zda mám důvod se znepokojovat, popř. zajít k lékaři hned?

k23
21. bře 2008

ahoj mna bolia krize a spodok brucha a ko pred men. 😀

k23
21. bře 2008

natali ako si zistila ze si tehotna robila si aj test

natali.m
21. bře 2008

no já jsem měla vždy nepravidelné MS, tak jsem tomu dávala dost času a pak jsem zkusila test, ten vyšel hned, //, z nervozity jsem si těsně před prohlídkou udělala ještě jeden a vyšel stejně, no a to už jsme byli v 7tt.mimochodem, přítel prý věděl že jsem těhu už týden před testem 😀

k23
21. bře 2008

sranda ja som si robila dva s vysli mi poz.ale u doktora som este nebola moze sa aj test mylit som hotova menzes som mala pred tyzdnom ale iny ako mavam
😒

natali.m
21. bře 2008

buď hlavně klidná, Ms v těhu je normální, jen bývají slabší, ale už jsem slyšela, že Ms chodila 3 měsíce normálně a taky to bylo těhu.No a pokud ti vyšly 2 testy, tak už by se mýlit neměly,.já jsem to taky nebrala moc vážně dokud jsem nebyla u doktora, ale uvidíš, určitě o dobře dopadne.No a kdy jdeš k doktorovi?

k23
21. bře 2008

az v utorok len sa uz neviem dockat tak velmi ti chcem 😅

natali.m
21. bře 2008

to věřím, tak pak děj vědět, to jsem zvědavá, ale určitě to bude ok..taky jsem moc šťastná, snažili jsme se rok, tak máme velkou radost.No hlavně aby se drobeček přehoupnul přes 3.měsíc a zese budu klidnější... 🙂

k23
21. bře 2008

ako prebieha u teba tehotenstvo urcite sa velmi tesis aj ja s tebou 😀

natali.m
21. bře 2008

to je hezké...no já budu asi do porodu jak kulička, už mám 3 kila nahoru.Nevolnosti naštěstí nemívám, jen se mi při pohledu na některé jídlo zvedá žaludek, ale to je tak vše.Hlavně mě dost po ránu tlačí bříško, spíš sřeva, ale to je asi normální a bolí mě kyčle.no hotový hypochondr 😀 taky se mi zvětšili a ztěžkly prsa.a co ty?žádné příznaky?

k23
21. bře 2008

neboj nic to zvladnes a dam ti urcite vediet len dufam ze mi povie ze som tehotna lebo budem potom velmo sklamana

k23
21. bře 2008

boli ma v podbrusku aj chrbat a mam ine psria troska vacsie 😅

natali.m
21. bře 2008

to věřím, že by to bylo zklamání, ale naděje umírá poslední 😉 .no vidíš, tak nějaké náznaky tam jsou...věřím že dva testy určitě nelžou....moc ti držím palečky 🙂

k23
21. bře 2008

dakujem to sa velmo dobre pocuva ked ma niekto podporuje 🙂 som rad ze sme sa stretli 😉

natali.m
21. bře 2008

to já taky... 🙂 navíc musela jsem hend odejít z práce na nemocenskou, protože pracuju s nebezpečnými látkami, tak je to pro mě zatím strašné, být celé dny sama doma...musela jsem si najít nějaké to rozptýlení... 😉

k23
21. bře 2008

tak to ti verim ja by som sa asi zblaznila keby nebol internet 😀 obzeras aj vecicky pre babo

natali.m
21. bře 2008

jo to máš pravdu, né každá má v těhu dost síly ny běhání po obchodech a takhle přes net, je to paráda....

k23
21. bře 2008

no to ano preco si to komplikovat ked to mas vsetko na internete 😉

natali.m
21. bře 2008

přesně tak, navíc já si možná nakoupím něco nezbytného pro domácnost, ale nějaké obíhání obchodů, to je pro mě jako běžet maraton, za půl hodiny jsem nepoužitelná.někdy závidím maminám, které těhotenství nijak neomezuje.

k23
21. bře 2008

no to ano vie to cloveka vycerpat a ked ste dvaja tak to neni len tak
😉

natali.m
21. bře 2008

no to máš parvdu...a počítala jsi už v kolikátém týdnu asi jsi?

k23
21. bře 2008

este nie neviem ako to mam vyratat 🙂 pomoz mi 😉

natali.m
21. bře 2008

no podle toho co jsi psal, nesmíš počítat tu poslední MS, ale tu minulou.no začneš počítat od prvního dne MS, připočítáš asi 10-15 dní, počítej třeba 15, tam by ti měla vycházet ovulace, při které jsi otěhotněla.no a hned víš jak dlouho to asi je....

k23
21. bře 2008

moze to byt 24 den

natali.m
21. bře 2008

no vidíš, tak to už by u uterý třeby doktor mohl něco vidět... 😉

k23
21. bře 2008

no som zvedava len neviem ci to nieje plany poplach,lebo vies men.som mala len tie testy mi nejdu do hlavy ☹

natali.m
21. bře 2008

ale neboj, halvně nestresuj, to víš, může to dopadnout všelijak a nejmoudřejší budeš až v uterý, ale nějak to vydrž a ono už to dopadne jak má, uvidíš... 😉

k23
21. bře 2008

este ze ta mam 🙂

natali.m
21. bře 2008

tak to je fajn...kdybys věděla jak já jsem na to čekala....ono to chce jen všechno pustit z hlavy, i když to někdy skoro nejde, prostě ny to do utery nemysli, jsou Velikonoce, tak se nějak odreaguj, aspoň ti to rychleji uteče...

k23
21. bře 2008

musim daco vymysliet len neviem co 😀

natali.m
21. bře 2008

uvidíš, něco vymyslíš..... 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru