Bolesti pánve - stydké kosti. Nemáte s tím zkušenosti?

eva.konczynova
27. lis 2007

Ahoj holky, podle ultrazvuku bych měla být na začátku 12. týdne, a poslední dobou mně docela dost pobolívají kosti pánve - hlavně ta na levo, nevím, zda se správně jmenuje stydká kost. Někdy mně to píchá, jindy bolí když chodím, ale někdy i když ležím. Hledala jsem něco o tomhle problému na internetu, ale našla jsem jen že to je spíše typické pro konec těhotenství.. Nemáte s tím některá zkušenosti? Zítra jdu na prohlídku, ale přeci jen mám pocit že se mi to včera a dnes jakoby zhoršilo, tak zda mám důvod se znepokojovat, popř. zajít k lékaři hned?

k23
27. bře 2008

ahoj natali tak som bola u toho gyn.povedal mi ze to je este skoro,ze mam prist o dva tyzdne a nezobral mi ani krv ze ak to nechcem riesi inak.Tak neviem co si mam o tom vsetkom mysliet.Strasne ma bolia krize a aj podbrusko tak mi povedal ze to moze byt aj mimomaternicove teho.ale ze to vylucuje.Ak by sa to zhorsilo tak mi dal papier na ktory ma hned prijmu na urgente.

lada82
27. bře 2008

je, holky, ted jste my tematem pripomnely, jak to desne bolelo me, az jsem nemohla chodit a kolebala se jak kachna 😀

adriana1
27. bře 2008

Ajky holky, to hodně těhulek bolí ale je to normální. Mě nazáčátku bolelo v kříži,podbřišku jako kdybych to měla dostat a pak se přidala pánev.
K23 neboj určitě je všechno v pořádku.
Jinak holky papejte vitamíny a hlavne pro první trimestr je hodně důležitá kyselina listová

k23
27. bře 2008

papam hlavne tam kde je vela kyseliny listovej a zeleza

natali.m
27. bře 2008

k 23: no ahoj, to jsem ráda, že ses ozvala, no hlavně buď klidná s tím mimoděložním to neřeš, doktoři tím rádi straší... 😉 no já dnes taky byla na gyn., a prcek se má čile k světu, dneska sebou na ultrazvuku pěkně šil... 😀 a ta kyselina listová je jen k dobru, tak hezky papej...

k23
28. bře 2008

natali:ahoj moja tu je tazko sa stretnut!Ja si nic s toho nerobim len neviem preco mi nezobral krv 😨 ...Jaj tak ti zavidim a ja by som uz chcela mat ultrazvuk za sebou,aby som bola spokojna.Budes mat cule babo to je dobre 😀

natali.m
28. bře 2008

k23: jo , tady se dá těžko potkat...no taky mě zarazilo, že ti ani krev nebral, to mě trochu zmátlo.. 😒 no asi nezvává než čekat...já vím, že je to náročné, ale vydrž...Jo to asi bude hodně čilé mimi, ale nic se nemá přehánět, tak aby mi vůbec spinkalo, až se narodí.... 😉

k23
28. bře 2008

nebojkaj nic.Tu krv mi nebral lebo som mala men.a ak si to chcem nechat tak sa nemam kam pnahlat mi povedal.A ze teh. testy su nanic.Nechapem jeho pristup 😕 😕

natali.m
28. bře 2008

hm, tak to je divný přístup, to já jsem dlouho těhotenským testům sama nevěřila a doktor se mě sám ptal, jestli jsem si test dělala.no ale teď jak mi vyšly dva pozitivní, tak to podle mě není až tak zbytečné.to by byla myslím moc velká náhoda... 😖

k23
28. bře 2008

no to ano ostala som zarazena vobec som nevedela ako mam reagovat 😒

natali.m
28. bře 2008

no každý doktor je jiný a má jiné názory, s tím asi moc nenaděláme.hlavně ale záleží na tom jak se cítíš ty sama, ne?

k23
28. bře 2008

no to ano ale dneska mi neni velmo dobre citim sa divne aked chodim citim take napatie v podbrusku 😝

adriana1
28. bře 2008

ahoj k23 zajdi si k jinému doktorovi a řekni že máš podezření na těhotenství a že tvůj doktor ti nevěří že jsi těhotná. Oni tě určitě někde vemou a kdy se ti tam bude líbit můžeš se rovnou zaregistrovat

k23
28. bře 2008

povedal ze mam cakat na menzes.Lenze aj v teh.mozes mat prve 3 mes.menz.Asi to musim riesit inak 😒

adriana1
28. bře 2008

menzes můžeš mít při těhu do 4měsíce a jsou i holky které to mají do 7měsíce

k23
28. bře 2008

tak neviem o co mu ide,keby si vedela aka som vycerpana krize si uz ani necitim 😝 a je mi zle na zaludok 😨

adriana1
28. bře 2008

Já sem to taky tak udála. Pan doktror mi tvrdil ,že testy lžou a že si vymejšlím a že je normální když se mi zpozdí menzes. Domluvila sem se jinde a za necelý týden jsem šla k jinému doktorovi kde mi potvrdil těhotenství. Mě bylo taky špatně celé těhu sem byla pak na neschopence.Nevím teda odkut jsi ale určitě někde poblíš náké doktora najdeš

k23
28. bře 2008

Mala si aj ty bolesti v krizoch a v podbrusku?Ale prsia necitim 😒

adriana1
28. bře 2008

taky mě to na začátku bolelo. Každá to prožívá trošku jinak. Prsa mě na začátku nebolela měla jsem je takové nalitější trošku

k23
28. bře 2008

ale ako citam za chvilku mas porod 😀

adriana1
28. bře 2008

Už to je jenom chvilku. Těším se na malou až jí budu mít u sebe. Víš co uděláš?

k23
28. bře 2008

Ako ti zavidim 😉 Ja neviem,mohol mi zobrat aspon krv.Ale ked som v 4tt tak to on rukou este necit?

adriana1
28. bře 2008

mě taky nebrali krev. To jsem zjistila že málo kterej doktor bere krev. Kolik sis dála testů? Příští týden by to mělo být vidět na sonu

k23
28. bře 2008

dva som si robila na jednom boli obe dobre vyditelne a na druhom bolo vydno slabsie 🙂

adriana1
28. bře 2008

to nemáš pochyp když ti vyšli dva pozitivní. Dva testy se nemohou mílit 🙂

k23
28. bře 2008

to nie ale doktor ma tak zrusil ze si myslim ze som ja blba.Zevraj su to blbe testy ktore su nespolahlive 😒

adriana1
28. bře 2008

tak si udělej ještě jeden a uvidíš že doktor je blbec. Nebo si zajdi do nemocnice na gynekologickoporodnické odělení. Řekni že ti obvodní nic nenašla a že sis dála těhu testy a vyšli ti pozitivně a tvůj gynekolog ti nevěří a pořád ti je špatně. Tak bys ráda věděla na čem jsi

k23
28. bře 2008

To je dobry napad zajdem tam na buduci tyzden!A urobim si aj test 🙂

adriana1
28. bře 2008

Jsem ráda že jsme našli řešení. Hodně štěstí a dej vědět jak si dopadla. Měj se pá

k23
28. bře 2008

ahoj a dakujem ozvem pa 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru