Bolesti pod prsama od 37. tt, měla jste je některá?

walina29
6. dub 2012

Ahojky měla jste některá bolesti pod prsama, je to bolest těsně pod prsama asi tak 10 cm pruh. neskutečná bolest trvalá, uleví se až když si vezmu prášek od bolesti. Celé těhu v pohodě a od 37 tt. mám tyto bolesti. Máte některá zkušenost? Jak jste to řešily?

majinka1981
7. dub 2012

A není ti špatně od žaludku nebo se ti špatně dýchá? To mám pro změnu já. Nejčasteji to je pálení žáhy tak si vemu prášek. Asi se ti to tlačí hodně nahoru.

camelinka
7. dub 2012

no napadá mě buď pálení žáhy, na což by asi prášek na bolest nepomoh ( který prášek na bolest se v těhu může??? 😨 ) nebo mrňous tak moc tlačí nožkama do žeber

ivca_doubek
7. dub 2012

Něco podobného jsem měla koncem těhu taky, prý skřípnutá bránice nebo nějaký sval. Doktorka mávla rukou, prý se to stává... 😖 . A co na to pomůže? Porodit 😀 😀 😀 😀. Prášky na bolest bych vynechala, vydrž to kvůli miminku!!!

vamam
7. dub 2012

já to měla asi měsíc a půl před porodem. nebolelo mě to ale v kuse, ale několikrát za den opravdu jakoby mi mimčo nakoplo žebra, nebo jako bych je měla pohmožděná. bylo mi z toho až na omdlení. skončilo to okamžitě po porodu. jinak mi pomáhalo sedět a jakoby ještě mírně se shrbit nebo víc zajet do židle (nevím jak bych to správně nazvala).

slundo
8. dub 2012

Můžou to být žebra, oni se prý v těhu i roztahujou a tak je jasný, že to bolí. Nic si na to neber, blíží se ti porod a pak bude vše ok 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru