Bolesti v oblasti stydké kosti. Trápilo vás to?

akdar1
18. srp 2010

Trápí nebo trápila Vás v těhotenství bolest v oblasti stydké kosti? Občas mi to přechází i na kostrč. Potíž je v tom, že mám problém se vůbec pak pohybovat chůzí nebo se i zvednout ze sedu či lehu☹ Poradil Vám s tím Váš lékař? Děkuji.

eloana
20. srp 2010

@akdar1 ahoj temer cele tehotenstvi me to trapilo -nejdrive jsem mela strach, aby se neco nedelo. Ale vse bylo ok -pry je to od panevnich vazu, jak se povoluji... nic na to bohuzel neni,ale zkus se zeptat

perglajka
20. srp 2010

Já jsem měla podobné bolesti, a za pár dnů se mi blokly plotýnky! Takže hlavně opatrně. Nevíte náhodou co znamená skratka OHHS? Prý je přitom nafouklé a bolestivé břicho a bolesti. Díky Měj te mse hezky 🙂

eloana
20. srp 2010

@perglajka to byva po punkci vajicej pri IVF

leny86
20. srp 2010

Oblast stydké kosti mě bolí zhruba od 30. týdne. Prý je to tlakem hlavičky miminka. Ale je to hodně nepříjemné. Bolí mě hlavně při dlouhodobém stání, chůzi nebo v noci, když se přetáčím z jedné strany na druhou. ☹ . Asi s tím nic dělat nejde, jen počkat až se mimi narodí 😉

stanny
20. srp 2010

Já na to trpěla snad od 20tt..ke konci to bylo už k nevydržení, ani ležet a spát se nedalo..ale opravdu s tím doktor nepomůže...zato jsem měla rychlý a bezproblémový porod..za 3h bylo po všem 😎 Tak aspoň třeba bude to útěchou.. 😨

akdar1
autor
21. srp 2010

Děkuji za příspěvky. Při prvním těhu mi byl předepsán Magnosolf, tak jsem si o to zažádala znovu....jen nevím, jestli to fungovalo, jako víra má mě uztdravila 🙂 ?!? Od té doby, co to mám doma, velké potíže necítím a to jsem to ještě nepoužila 🙂

payda
21. srp 2010

Ahojky, já jsem bolestmi taky trpěla.Bylo to nepříjemné, sedání, lehání bylo něco. Ale doktorka mě poradila úžasnou věc-jíst tlačenky a vše kde je rosol....opravdu mi to pomohlo. Tak držim palečky....

z.lucie
21. srp 2010

AHOJ HOLKY, A JAK TO ROZEZNÁM OD HEMERIDŮ? NIC Z TOHO JSEM NEMĚLA... ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru