• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolesti v podbřišku a kyčle v 2. trimestru

4. září 2012 
Holky,dneska mi začaly bolesti úplně dole v podbřišku,pak se mi ta bolest přesunula do kyčle a teď i nad,no víte asi co :grinning: když ležím,tak je to dobrý,ale když vstanu,tak kolikrát nemůžu ani chodit.Neměla jste to taky některá?Dvě maminky už mi psali,že to měli také,ale jedna mi psala,že jí to po hodince přestalo a mě už to bolí asi dvě.Nepomohlo vám na to aspoň něco.Ležím a jsem v klidu a pořád to samý :unamused:
22. srp 2012 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
měla jsem v druhém těhotenství, objevilo se mi to cca jako tobě. Bolely mě kyčle a stydká spona, kolikrát jsem nevěděla, jestli někam dojdu, první tři kroky byly kritický :sweat_smile: prostě mi povolila pánev. Pomáhalo mi stáhnout boky pevnou šálou, pak to bylo lepší :wink:
22. srp 2012 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, já mám teď problém a to takový, že mě bolí hodně v podbřišku. když vstanu nebo kdyz jsem predklonena,tak me to boli, kdyz jsem v klidu a lezim,tak me to neboli, ale jakmile si na bricho trochu zatlacim,tak to bolí.je to mé druhé těhotenství a čekám dvojčata. Včera jsem byla u doktorky s tímto a udělala kontrolu čípku a vše je prý v pořádku. Už mě to ovšem bolí 3tí den.:frowning2: Na internetu jsem nikde nic nenasla. Mám strach abych neměla zánět dělohy nebo tak něco.:frowning2:
4. zář 2012 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek