Bolesti v podbřišku na začátku těhotenství

sofias
19. únor 2011

Dobrý den,
chtěla bych požádat o váš názor a zkušenosti. Jsem na začátku těhu ( necelé tři týdny) a vylekaly mě bolesti v podbřišku. Mám je dnes druhý den a víceméně trvelé. Našla jsem tu, že je bolesti připomínající menzes jsou normální, ale já kromě nerudné nálady, (naštěstí jen jeden den před 🙂), bolestmi netrpím. Teď cítím hlavně takový tah a pálení, jde to až do třísel a zesiluje při předklonu. Jeden z důvodů, kromě toho, že jsem plašan, je že již týden se potýkám s virozou a nejhorší je suchý, dráždivý kašel, ze kterého se mi až zvedá žaludek. Takže nitrobřišní tlak asi těhu moc neprospívá. Moc prosím o vaše zkušenosti s trvalými bolestmi máte.
Děkuji

monavika
3. kvě 2013

@tesinka3842 aha....tak pockej na tu ocekavanou ms,pokud se ti nedostavi,tak urcite si udelej test nebo se objednej na gyndu...ja se tentokrat uz rovnou objednala na gyndu,pac pri prvnim tehu mi test dalnice ukazal az v 9tt tehotenstvi 😀

tesinka3842
3. kvě 2013

@monavika no ty kráso, tak to bych se asi zbláznila čekat dál 😀 a pak že jsou ty testy mega spolehlivý jak píšou na obalu 😀
Myslíš že je tu nějaká reálná šance že to dopadne? připadám si fakt už jak hypochondr že se moc hlídám..☹

monavika
3. kvě 2013

@tesinka3842 no,me vsichni v praci tvrdili,ze jsem tehu...ja tomu moc neverila,pac mi dvakrat normalne prisla ms,ale potrweti uz ne,mela cca 10 dni zpozdeni a test byl pak pozitivni,dr mi pak oznamil,ze jsem 9tt tehu 🙂malem jsem se slozila,kdyz jsem zjistila,ze jsem uz tri mesice tehotna a ze me vsichni tvrdili,ze jsem a ja jim neverila 🙂

tessinko,je to mozne,ale radsi bych si jeste pockala na tu ms,jestli dorazi nebo ne...pokud by se priznaky asi horsily,tak bych zkusila test nebo sla k dr.....ja taky plasim....opustili me castecne nevolnosti a tak se mi hlavou honi cokoliv-snazim se hlavne na to tolik nemyslet ,abych si to nevsugerovavala a vyckavam,pac u me bylo momentalne neplanovane otehotnet.....bohuzel jsme si nedali s pritelem pozor a nejspis nam znikl novej zivutek a bratricek k male 🙂ja jsem napjata jak ksandy,jestli tehu jsem nebo ne...ale podle toho,cim se cpu a jake mam chute s eutvrzuji,ze urcite jsem 🙂

tesinka3842
3. kvě 2013

@monavika jasan jasna.. jsme my to ale plémě nedočkavý 🙂 až budeš vědět, budu ráda, když dáš vědět 🙂 většinou ty neplánované věci jsou ty nejhezčí neboj 😉 Budu držet pěstičky ať už je to tak jak si to přeješ 🙂 děkuji odpovědi .-)

monavika
3. kvě 2013

@tesinka3842 dekuji.....jj,to je pravda...urco dam 🙂i ja se budu tesit na tvuj vysledek a drzim palecky 🙂

monavika
5. kvě 2013

@tesinka3842 ahojky,tak jak jsi na tom?me vcera mela zacit ms,ale vytekl ze me takovej bilej hlen....mela jsem ale bolesti jak pri ms...dnes take a to jsem uz zacala spinit,hodne slabe,tak uvidim ,co mi ve ctvrtek reknou na gynde

tesinka3842
6. kvě 2013

ahoj. tak mne mela zacit dnes,s pritelem jsme trosku vcera radily,a ms mi rozjel,zrejme.. ale behem dne krom toho s nim nic. dnes uz trosku spineni. ale prsa me bolej furt,-to jsem pri ms nikdy nemela.- takze mimi se nekona. a na tebe jsem zvedava :-🙂
@monavika

monavika
6. kvě 2013

@tesinka3842 tak ja zacala uz krvacet,ale zatim to neni zadna slava,jindy to myvam hodne silne ,ted zatim ne......v ruznych diskuzich jsme s eale docetla,ze do 3.mesice tehu krvacet muzes......ja teda pri prvnim tehotenstvi normalne menstruovala a pak v 9tt jsem zjistila,ze jsem tehu,to uz ms nedorazila......uvidim,co mi teda reknou ve ctvrtek na gynde...no,me taky porad neni nejlepe,unavena jsem taky porad a zrava me nepresla a to jsem chtela zacit ode dneska zase hubnout-bohuzel jsem se zase nacpala koblihami a na to jsem si hned dala obed a porad se citim hladova.....dokonce jsem si vsimla,ze se mi vzdycky pred ms delali jebaky na obliceji,ted mam mesic uplne vyhlazenou tvar ,takze je to pro me zahada.....uvidim,co mi reknou 🙂

tesinka3842
6. kvě 2013

@monavika teda holka ty ses uplnej exemplar 😀 ja proste tehu nejsem, to se pozna. .neverim tomu, ze bych mela ms, test v den zacatku ms byl negativni... 😀 asi se mi proste jen dava dokupy telo takze prichazi i boleni prsou.. ale to me teda pekne stve, jestli maji mit moje nynejsi a dalsi ms takovy priznaky, tak to potes klobas 😀

monavika
6. kvě 2013

@tesinka3842 ja uz na to prdim....necham se podat,co mi reknou ve ctvrtek...snad me neklepne pepka 😀

tesinka3842
6. kvě 2013

to vis ze jo, stejne bys tomu zadnym premejslenim nepomohla.. 🙂 bud si a nebo nejsi 🙂 jina varianta nejni 🙂

tesinka3842
6. kvě 2013

@monavika to vis ze jo, stejne bys tomu zadnym premejslenim nepomohla.. emoticon bud si a nebo nejsi emoticon jina varianta nejni emoticon

monavika
6. kvě 2013

@tesinka3842 tak,tak-pak dam vedet,jak jsem dopadla u gyn 🙂

kzuz
20. kvě 2013

Ahoj, tak jsem četla něco málo. Já jsem ted v 21tt a dost mě bolí v podbříšku, i my začalo tvrdnout břicho. U doktora jsem zatím nebola, občas si dávám magnezium,ale občas se to nedá vydržet. Prý to není dobré. Za týden mě čeká kontrola tak snad vydržím a pak už i tak budu doma na neschopence. Ted v práci končím,asi je to tím že se namáhám a mám doma ještě dva roštáky. Do nemoscnice se mi nechce.MOžná al ekdyby doktor neco napsal na papír tak by aspon přítel začal víc pomáhat🙂)

klaudia005
31. črc 2013

Hezky vecer vsem. Pripadam si ted jako tele. Mam uz dve ditka a ted mam pocit pri tretim uplne jiny. Bolest v podbrisku a tlaceni na konecnik. Mate nekdo zkusenost? Dekuji

muchacha90
1. zář 2013

Ahoj holky. Taky mam uz asi sesty den velke bolesti podbrisku,nekdy uz fakt nevim,co mam delat a tak se chci zeptat,zda jste na ztlumeni bolesti braly nejake prasky? Diky za odpovedi.

alca1984
8. zář 2013

Ahoj potřebovala bych se poradit. 29.8 jsme měli s přítelem nechráněný styk...30.8 jsem dostala normálně menstruaci, po mestruaci, ktera mi trvá 5 dní jsme 2 dny po sobě měli opět nechráněný styk a od včerejšího dne mě neustále bolí v podbříšku jako kdybych opět měla menstruaci, mám výtok, nafouklé břicho a pobolívají mě prsa. Je možné abych byla těhotná? Moc vám děkuji za radu

monikrasna
4. pro 2013

Ahoj..mám už 5ti letou holcicku,před 2mi měsíci jsem byla bohužel na interrupcí a moc bych chtěla MIT druhé miminko..ted při ovulaci jsme se ,,snažili,,..jsem 3ti den po ovulaci a mám neustále tlak v podbřišku..vim,ze je to brzy,ale myslíte si,ze by to třeba mohlo byt těhotenství?..děkuji moc,moc za odpovědi 🙂 !!!

sasanka033
4. pro 2013

@monikrasna ahoj, treti den po OVU je na priznaky uhnizdovani hrozne brzy, nejdriv tak 5. nebo 6. den doputuje embryo do delohy a zacne se zavrtavat.

monikrasna
6. pro 2013

@sasanka033 ahoj..Hm,mas pravdu..tak jsem zvědavá, jak to dopadne..jinak Děkuju!!

sasanka033
6. pro 2013

@monikrasna nemas zac a hodne stesti 🙂

monikrasna
7. pro 2013

@sasanka033 Děkuju moc!!!

monikrasna
21. pro 2013

@sasanka 033 ahoj 🙂 ...tak mám // na testu..ted jen doufat,ze bude vše v pořádku..

sibalka7
3. črc 2014

Sice jednu holčičku už mám.Ale tohle je jiné.Snažíme se s přítelem o miminko.A už týden mi je nějak divně.Pocit na zvracení,pocit že jsem plná.pálení žáhy,nafouklá,tlaky v podbříšků,furt bych spala. 😕 a mám hodně bíly výtok.Já jsem u dcery chodila jen více často na wc.A ms mám mít 16.července.Myslíte že si mám dělat těhu testík nebo počkat...děkují. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru