• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolesti v podbříšku. Poraďte!

13. května 2009 
teufelchen.. tak ja si asi tiez kupim ten calibrum, uz som ho brala cca 2 mesiace pred tehu ale potom som chcela skusit nieco ine.
2. čer 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Meu...asi su to aj skryte nerviky...bo kazda z nas sa boji, ci bude miminko v poriadku, zdravucke...a tak.Aj ked si to navonok nepripustame...vsetky na to myslime.Jo..uz som dala nabit baterky do fotaku, aby som vam odfotila aj moje testikyyyyyyyyy :wink:
2. čer 2008 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Sue....uz by malo byt...posledne CT neukazalo ziadnu abnormalitu a tumor ustupil, oci su uz tiez v poriadku, hlava neboli a tlak v ociach nie je.Takze Pan Bozko mi pomohol.
Som sa trosku odmlcala, bo volala kamaratka ze porodila dievcatko Zoe, 51 cm a 4.8kg :grinning:
2. čer 2008 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ani ja som ich este nefotila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

oki babule idem von si preverat troska hlavu ja som totiz v robotke :sweat_smile:
2. čer 2008 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak bez Meu...a krasny den... :slight_smile:
2. čer 2008 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak a som uz spat, u nas je take teplo, sa ledva da dychat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2008 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Fiha riadne babo gratulujem. :grinning: :slight_smile:
2. čer 2008 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jeej KUJEM ZA PRIVITANIE a blahozelanie... ktore neviem, ci mi patri alebo nie.. ale pevne verim, ze ano.. ale na 100 pro to budem mat az od lekarky, ku ktorej sa chystam v 7. tyzdni... od stredy by som mala zacat 4. :o)...
a beriete nejake tabetky? meu pisala o femibion a teu o baby plane, ktory poznam a to druhe - na co su tie tabletky? treba ich brat? a zatial beriem vitamin E a kyselinu listovu uz skoro 2 mesiace... a nejaky cajik alebo bylinky neviete poradit?
a s tym spankom to tiez nechapem, preco nemozeme spat... asi preto, lebo sa nevieme dockat kym to nebudeme mat oficialne potvrdene? :wink: aspon ja :slight_smile:
2. čer 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Na cajiky pozor vela ich sa v tehu nesmie pit! Umele vitaminy som nebrala lebo mam pestru stravu, len kyselinu listovu prvy trimester, teraz uz nic. Gratulujem. :wink:
2. čer 2008 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, takze ten vitamin E by som mala uz asi vysadit... a tiez som videla nejake tabletky asi od firmy Elasticq alebo nieco take... oni vyrabaju aj krem proti striam, zevraj je velmi dobry...
2. čer 2008 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Nemusis vysadit ale ak mas pestru stravu tieto umele preparaty su zbytocnost. Ja sa mazem olejom, ziadne drahe kremy ti nezabrania v striach je to geneticka zalezitost, ale aspon nebudes mat suchu kozu. :wink:
2. čer 2008 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
katulik... ten femibion to je tiez listovka si to mmozes dat vyhladat cez google :wink:
2. čer 2008 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Kyselina listova je dolezita v prvom trimestri potom uz nie, je obsiahnuta v salate, chlebe a pridavaju ju aj do kakaa, v ciernej cokolade je zase zelezo... :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2008 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Spravne....zbytocne vela vitaminov iba zatazuje organizmus.Takze vzdy vsetkeho s mierou :wink:
2. čer 2008 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Vela zeleza moze byt dokonca nebezpecne pre babo... :unamused:
2. čer 2008 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Zlaticka...tak uz jsem si i ja hodila testiky do profilu.....pak muzete juknout :wink:
2. čer 2008 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mywiel :wink: cetla jsem na jine diskuzi, ze je tvoje mamca lekarnice.Nevis teda, jestli muzu k tomu calibru babyplan brat jeste kyselinu listovou?
2. čer 2008 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
teufelchen - ja tiez beriem babyplan a k tomu kysselinu listovu
pytala som sa na to doktorky a povedala ze je to v poriadku, tym mimcu neublizis :wink:
2. čer 2008 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
bebca...tak to je super....dakujem.Ja som sa len bala...aby som ho nepredavkovala.A cim si planujes natierat brusko?
2. čer 2008 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
brusko si natieram detskym olejom s aloe vera....
kamoska si natierala s oridinal na strie pocas tehu a take ich ma velke..... vsetky jej zostali
si myslim ze ti zaleži na pokozke

a ty si tehu?
2. čer 2008 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Podla testu ano.... :wink: 5.6 mam ultrazvuk.Ten olej mas z lekarny?
2. čer 2008 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ja si idem konecne uz zajtra pre tehu knizku......sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim :grinning: :grinning:
a ten olej som si kupila normelne v drogerii - mali vselijake vone.....babyoil - original pre babetka

tak drzim palce aby vsetko dobre dopúadlo :grinning: :wink:
2. čer 2008 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Aj ja tebe.Ja uz sa tiez nemozem dockat, az budem mat knizocku.....uz aby to bolo.Zda sa mi, ze sa mi teraz, ako som doma dni sialene vlecu :frowning2:
2. čer 2008 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
musim koncit padam z prace domov a zajtra idem k doky tak tu zase nebudem :frowning2: :frowning2:
ja viem ked na nieco cakas tak to ide strasne pomalicky :sweat_smile:
tak drzim palce aby bolo vsetko v poho :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2008 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Teufelchen mozes z kyseliny listovej sa nemozes predavkovat. :wink:
2. čer 2008 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Teufelchen presne viem o com pises :grinning: Cas akoby cuval :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Bola som chvilku vonku a je tam hrozne :sunglasses: , ledva som fucala.... Normalne som rada ze som doma :dizzy_face:
Pozerala som tvoje testiky. Super tesim sa s tebou. :wink:
2. čer 2008 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
sue.....aj ja som moc rada....zrovna mi manza doniesol melon....a spackala som ho tolko, az mi nafuklo brucho ako melon. :grinning:
2. čer 2008 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: melon aj my lubime :grinning: Áj nasi manzelia su v tomto obdobi na nas este milsi, vsak??? Tesia sa a dufaju s nami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2008 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no....Zlato...ten moj to berie, ze to je este zatulane sperma...myslim, ze miminko pre neho zacne existovat na 100% az ho bude moct pohladkat....
2. čer 2008 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: Sue...inak blahozelam k svadbicke...ste nadherny parecek :slight_smile: My sme sa brali minuly rok 25.8.
2. čer 2008 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek