Bolesti v podbříšku. Poraďte!

squirell
19. kvě 2008

nazdar,
tak jsem se poprvé dívala na stránky o těhotenství. wau, asi jsem se ještě neměla dívat, z poloviny mi stávají vlasy na hlavě.
ráda bych napsala jak moc jsem v těhu, ale nevím. Vyloženě divnej doktor (po tom co jsem přišla z pozitivním testem) mi řekl, že podle poslední MS nemůžu být těhotná, ale když jsem mu řekla, že to bylo stejně nějaké divné(špinění) tak teda, že mi udělá ultrazvuk. no a konstatoval, ale jo je tam. Měřil nějakou černou tečku kroutil hlavou, pak nějakým kolečkem a pak mi řekl at přijdu za14dní. Jo a houknul na mě od dveří, že teda jako gratuluje. A já jsem pěkně pomatená, protože mě docela berou křeče v podbříšku, hlavně večer ale někdy i přes den. Ted nevím jestli to mám říct v práci, páč ji mám docela nebezpečnou. Ale zároveň když budu dělat rozruch, mám strach že potratím, že se odloupne to vejce nebo, že plod umře, a že to můžu klidně ovlivnit tou prací, no ale vysvětlujte pak někomu, že jste potratily. No mě z toho klepne. Jeslti budete některá z vás tak hodná a poradíte mi, budu ráda. dík Marcela

sue13
2. čer 2008

Moj prave naopak. 🙂 Uz sa nevie dockat so mnou piatku a stara sa o mna akoby som bola uz pred porodom 😅

teufelchen
2. čer 2008

😅 jeeeeeeeeeeeeeej..to je tak krasneeeeeeee....Sue...kolko mas rokov, ak sa mozem opytat?Ja budem mat 24.10 uz 27 rokov...a manza mal vo februari 25 😀

sue13
2. čer 2008

Dakujeme 😎 . To Vam bolo asi dost horuco nie? 🙂 Koniec augusta...A kde v Prahe????

teufelchen
2. čer 2008

Kdezeeeeeeeeeee....ja som povodne z Oravy-Tvrdosin...tak sme mali svadbu u nas v kostole.... 😀
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

sue13
2. čer 2008

Manzel je mladsi???? To je malokedy 😉 Super. Ja som mala 13.5. 26rokov a moj drahy bude mat 33 😵
A vy zijete v Prahe hej???? Ja milujem Prahu. Je tam krasne.

sue13
2. čer 2008

Kukla som, perfektne 😉 Manzel ale nevyzera mladsie 🙂

teufelchen
2. čer 2008

Jeeeeeeeeeeeeeeeejda...dotatocne vsetko najlepsie k narodeninam..... 😉 Nevyzera.....s jeho 210 cm a 146 kg...ani nemoze 😀 Ale ano...v Prahe je krasne....len ludia tu nie su taki ako doma ☹

sue13
2. čer 2008

210cm???????? to vazne?????? 😕 😕 😀 Tak to mas doma riadneho chlapa. 😀
My chodime do Prahy velmi radi, aj rodinku tam mame. Aj na svadbe nam boli 😀
Ludia su aj taki aj taki. Je jedno ci doma ci v zahranici 😒
Manzel je z Prahy? Ci koli praci ste tam????

sue13
2. čer 2008

A dakujem za gratulaciu 😉

teufelchen
2. čer 2008

Manzel je z Karvine...coz je na Morave.Ja som v Prahe od roku 2004 a manzela som spoznala cez chat...a akonahle sme sa spoznali osobne....urobilo to buuuuuuuuuuuum...a sme spolu do dneska 😀 zatial 😉

sue13
2. čer 2008

Tak ste mali stastie 🙂 A teraz este aj babatko 🙂 Ako v rozpravke 😵

teufelchen
2. čer 2008

No...este nie Zlato...mam trosku strach po tom, cim som si presla, myslim ten tumor.Telo je oslabene a stale mi vrta chrobak v hlave, co ak je to priskoro?co ak sme mali predsa este len pockat?Ale ja som veriaca a verim tomu, ze Boh vedel, preco mi zoslal miminko prave teraz.A ja sa budem snazit veeeeeeeeelmi moc, aby sa mu v mojom brusku pacilo. 😉

teufelchen
2. čer 2008

Ja mam hodne psychicky narocnu pracu....a myslim na nu aj teraz, ked som doma...tak rozmyslam, ze si zaplatim nejake kurzy jogy pre tehotne alebo nieco, aby som prisla na ine myslienky.Ach jo...zase mi teraz zacali bolesti v podbrusku 😉 aspon viem, ze tam drobca mam 😀

sue13
2. čer 2008

To asi my vsetky moja 😉 Dufam ze budes v poriadku aj ty aj malinke. A z coho bol ten tumor? 😢
To je geneticke? Ako Ti na to prisli??? Teda ak chces o tom hovorit 😅 😔

teufelchen
2. čer 2008

Nevedia Zlato...nikdo v rodine nikdy nemal nic podobne.Mame v rodine cukrovku a reumatoidnu artritidu, ale tumor?No kto vie.Ani lekari to nevedeli. Vraj to mohlo byt tym, ze moji rodicia mali zrovna to x a y, ktore mi to sposobilo.Je nas 5 surodencov a som rada, ze som si to odniesla ja a nemusel tak strasne trpiet niektory z nich.
A prisli na to tak, ze mi opuchli obe oci a mohla som sa pozerat len priamo, akonahle som sa pozrela do strany, tak ma boleli oci, ako keby ma do nich niekto pichal.Do toho zacali neznesitelne bolesti lavej casi hlavy.Tak si ma posielali od jedneho ociara k druhemu, tretieu....siestemu, az som zasla k praktickej a povedala som jej, ze si to aj zaplatim,ale ze ziadam vysetrenie u neurologa.Tak ma tam poslala, a ten mi este ten den dal urobit CT a nasiel ten tumor v lavej spankovej oblasti.Chceli ho operovat, ale bol na neoperovatelnom mieste a este spiralovite obrasteny ocnym nervom.Tak ho zacali rozbijat kortikosteroidmi a hormonmi....a podarilo sa 😉
Bolo to vsak tazke obobie, mali sme naplanovanu svadbu, kupovali sme byt, chceli mimino...a teraz BUM...Verim tomu, ze moje miminko je odmenou za to vsetko!!! 🙂

sue13
2. čer 2008

Tak to ano. 🙂 Bola by to ta najkrajsia odmena na svete 😉 Zo srdiecka Ti to zelam. Takze sa nam to tehotensrvo obom tento tyzden potvrdi 🙂 Teda dufam 😉 Ty budes o den skor kludna 😵 vo stvrtok ides, ze?

teufelchen
2. čer 2008

Ano.....ale neviem, ci bude este nieco vidiet, no snad uz ano..nech mam dusicku na mieste 😉

sue13
2. čer 2008

Ty nejdes na krv? 😕 Jaaj ty ides na sono ze?

teufelchen
2. čer 2008

No...jak som hovorila...ta gynda je nejaka divna...Poslala ma na posevny ultrazvuk k inemu gynekologovi, bo ona nema ultrazvuk.Tak sa opytam jeho.co si mysli on.

sue13
2. čer 2008

To sa ho isto opytaj a najlepsie by bolo keby si ju vymenila. 😉 Aby si este nemala koli jej divnemu pristupu zbytocne problemy 😵

teufelchen
2. čer 2008

😉 ach jaj...ja tieto situacie nemam rada...ale snad to vyriesim a budem mat mensi strach o mimino, nez u nej.

sue13
2. čer 2008

Presne tak. Najdolezitejsia je bezpecnost tvoja aj miminka 😵 😵 😵

caly8
2. čer 2008

ahoj tehulky 🙂

pripajam sa k vam s bolestami v podbrusku 🙂 ..som podla mojich vypoctov asi v 5 tyzdni a zajtra sa chystam na gyndu...tiez sa trápim tým či je to v poriadku ale hlavne ma pobolieva rano a vecer...no dnesny den aj pocas dna..je to normalneee?? ale asi ano ak tu čítam 😉

lucka2601
2. čer 2008

Ahojte baby,aj ja mam bolesti skor ako krce ked mate menses alebo ked ho mate dostat som v 8tt a 11.6.idem na vysetrenia ako cytologia kvoli rakovine delozneho cipku,na krv a podobne.jA PRACUJEM V CELKOM HLUCNOM PROSTREDI teda ako kde sa nachadzate ale na to sa moj lekar teda nepytal pracujem vo firme kde sa zvara CO2 a tigom robim tam kontrolorku zvarom a velmi sa bojim ze ma necha gyn. na marodke jedna co tam u nas pracovala tak bola tehotna a bola az da sa povedat do konca.dufam ze aj ja tak budem moct.Lebo inak teda neviem.Inak tie bolesti nemam cely den ale je to neprijemne ale nekrvacam zatial musim si zaklopat.Neviete mi poradit a povedat prosim na to vas nazor?

dicinka1
2. čer 2008

calky..ako vies ze si tehu?robila si si testik?

teufelchen
2. čer 2008

😉 ahojky kocky...vitam vas u nas.....no vidim, ze nas je v klubu bolavych brusiek stale viac a viac..a to je dobre znamenie, ze je to v poriadku. 😉

teufelchen
3. čer 2008

😀 eeeeeeeeejda.....tady se jeste spinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....tak psssssssssst 😀

meusicka
3. čer 2008

teufelche ahoooj 🙂 tak ja som dnes bola na endokrinnom a sestricka ma pichla ako kona 😠 zobrala krv a o tyzden mam ist na kontrolu, vraj sa nemusim plasit ze ak som teraz v 6tt tak je to este v pohode a lieky sa stihnu nastavit. mam byt kludna a hlavne rada ze sa podarilo 😀

sue13
3. čer 2008

Dobre ranko 😀 Ako sa mame dnes???
Ja som sa po dlhej dobe dobre vyspala. 😵
Teuf ty nemozes spinkat??? 😀 😀 😀

teufelchen
3. čer 2008

Meusicka...tak to je super....to ti hned zdvihne naladicku....

Sue....ja som sa tiez dobre vyspinkala...sice som uz o 6:30 bola hore...ale spala som konecne celucicku nooooooooooc 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru