• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolesti v podbříšku. Poraďte!

13. května 2009 
Ahojte chcem sa vas opýtať či už by mohol ukázať niečo tehotenský test keď mam dostať menštruáciu v nedeľu?
3. čer 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemusi,...zalezi od hladiny hcg...ale este asi nie :wink:
3. čer 2008 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja netusim, tiez mam uz 100 chuti testnut, ale musim vydrzat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sue....hod si to do vyhladavaca...http://www.acapela-group.com/Greetings/1-b900c518ecfdf...pride mi to rozkosne... :wink:
3. čer 2008 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaahojte,
ja som si skusala test na 24. den, lebo som sa nevedela dockat.. a mala som dve //... sice ta druha bola taka slabucka, ale na 26. den uz bola silnejsia... takze zevraj som tehu... tak uvidime... dnes som mala dostat mrchu.. tak skusim este testnut, ale az o dva dni... ak budu dve // tak sa budem radovaaaaaaaaaaaaaaaaat :slight_smile:
3. čer 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teuf a co to ma byt????? Vyhadzuje mi to EROR, je to v anglictine... :frowning2:
Katulik tak Ti potichucky :zipper_mouth: uz gratulujem a tesim sa s tebou :wink:
3. čer 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2008 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaaaaaaaaaaak...Sue...teraz to ide... :grinning:
3. čer 2008 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katulikzlatulik......tak drzim nam palce...nech sme vsetky coskoro uz na 10000000000000000% iste :wink:
3. čer 2008 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je mileeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sue...zeeeeeeeeeeee?...a mozes si to zmenit aj na seba...a hodit si tam akekolvek zvieratko...a akykolvek text :wink:
3. čer 2008 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Zelanie pre vsetky kocky z nasej temickyyyyyyyyyyyyyyy.................................................................................http://www.acapela-group.com/Greetings/bunny.html
3. čer 2008 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooooooooooooooooooooooooj...som ja nemehlo....mi to zase nebere.... :angry:
3. čer 2008 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2008 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooooooooooooooooooooooooooooooooooo mam tooooooooooooooooooooooooo......a myslim to uprimne...
Sue...co mas inak dnes v plane?
3. čer 2008 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teuf to je perfektneeeeee :grinning: :grinning: :grinning: Dakujemeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A ako sa to tam meni?????? Tie mena a text????
3. čer 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babusky, tak ja dnes nejak nestiham mam vela robotky :unamused: ale aspon si vas budem citat :wink:
3. čer 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes vobec nic. Navarene mam, upratane tiez, okna by som rada umyla ale cela rodinka mi zakazala :grinning: :grinning: :grinning:
Von sa isto nechystam, ma byt este teplejsie ako vcera a vcera ked som prisla po 2 hod. domov z mesta mala som tlak 90 na55 :confused:
3. čer 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sue...tak kasli dnes na to...tiez stravim den doma.....nerobime to pre seba...ale pre nase Zlaticka... :wink:
Kote....az to cele prehra, klikni si na create another greeting card.....a tam si nastavis jazyk, coz musi byt cestina...a musis pisat aj ciarky a makcene, potom zvolis obrazok, na lavej strane...a napises text...a mas to.
3. čer 2008 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To dufam aj ja :wink: :wink:
Co mas ty dnes v plane????
3. čer 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink:...Zlatino...ak chces prekvapit muzicka...posli mi text...co tam chces napisat...a ake zvieratko..a ja ti poslem uz len hotovy odkaz :wink:
3. čer 2008 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kote....ja netusim....mam vychadzky od 10 do tej 12 a to je najvacsie vedro.Takze na to kaslem.Vecer pojdeme do Tesca, bo co som mala 2 volnejsie trika...jedno sa po oprani cele posunulo na pravo..a svy su uplne v pr....li :frowning2: a druhe sa zacalo parat dole na leme...takze musim nutne pre nejake, aby som mala k dokimu.
3. čer 2008 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem moja. Uz som na to prisla a aj som mu to poslala na jeho mail a mojim znamim to poslem tiez ale az ked to budem mat potvrdene. :slight_smile: Takze v piatok :slight_smile:
3. čer 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten cas tych vychadzok je riadne stypidny :unamused: V tom najvacsom hice nas zenu von.... :rolling_eyes:
Tak budeme den travit spolu :grinning: :grinning: :grinning: , v chladku a s vela tekutinami.... :grinning: :grinning: :sunglasses:
3. čer 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spraaaaaaaaavne...no pani....normalne ma zacinaju boliet krize....ale je to take slabunke pichanie...ako u mrchy....no...snad nedorazi.. :frowning2:
Tiez mam v plane to vo stvrtok rozoslat znamym...tak snad to vyjde.Ach jo...ono keby som bola v praci, tak ten cas leti rychlejsie, ako tatko vysedavanim doma.
Co sa tyka tych vychadzok, tak len ozaj dufam, ze najdem gynekologa, co mi ich da neomezene.
3. čer 2008 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim ze to zakon nedovoluje davat neobmedzene vychadzky :frowning2: Mam taky pocit ze hej...
Sme na tom rovnako, mna bolia tiez velmi krize a krce mam stale.... Asi to tak musi byt :sunglasses:
3. čer 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi ano Zlato.Neviem ako je to na SK, ale kamoska rodila pred 2 rokmi v CR a gynekolog jej dal neobmedzene vychadzky, no uvidime.Ale toto mi pride trosku hlupost, byt ako v klietke...to ako keby mi niekto povedal..teraz budes cikat...teraz papat...a potom kakat.... :sweat_smile:
3. čer 2008 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam rovnaky nazor a ak vedia dat v Cechach neobmedzene tak sa stahujem tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ja aspn budem dufat....mame uz pol roka naplanovanu dovolenku s celou rodinkou u nas...tam tam nechcem chybat.Naviac leto bez Oravy...to si ja neviem predstavit. :frowning2:
3. čer 2008 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek