Bolesti v podbříšku. Poraďte!

squirell
19. kvě 2008

nazdar,
tak jsem se poprvé dívala na stránky o těhotenství. wau, asi jsem se ještě neměla dívat, z poloviny mi stávají vlasy na hlavě.
ráda bych napsala jak moc jsem v těhu, ale nevím. Vyloženě divnej doktor (po tom co jsem přišla z pozitivním testem) mi řekl, že podle poslední MS nemůžu být těhotná, ale když jsem mu řekla, že to bylo stejně nějaké divné(špinění) tak teda, že mi udělá ultrazvuk. no a konstatoval, ale jo je tam. Měřil nějakou černou tečku kroutil hlavou, pak nějakým kolečkem a pak mi řekl at přijdu za14dní. Jo a houknul na mě od dveří, že teda jako gratuluje. A já jsem pěkně pomatená, protože mě docela berou křeče v podbříšku, hlavně večer ale někdy i přes den. Ted nevím jestli to mám říct v práci, páč ji mám docela nebezpečnou. Ale zároveň když budu dělat rozruch, mám strach že potratím, že se odloupne to vejce nebo, že plod umře, a že to můžu klidně ovlivnit tou prací, no ale vysvětlujte pak někomu, že jste potratily. No mě z toho klepne. Jeslti budete některá z vás tak hodná a poradíte mi, budu ráda. dík Marcela

bebca
5. čer 2008

meu no to teda neviem ale prijala by som take napady ako ma tvoj manel 😀 😀
aj ten co povedal sa mi celkom pozdava? 😀 😀

meusicka
5. čer 2008

hej aj mne. lebo vravel ze to treba povedat uplne vazne, ved take babo nie je sranda 🙂

bebca
5. čer 2008

tak ok ked poviem dam vediet ako to zobrali 😅 😅
musim ist trosku pracovat ale ja sem na vas budem pozerat 😉 😉

meusicka
5. čer 2008

oki, aj ja uz pomaly zacinam nieco robit, casova tiesen u nas vladne stale 😀

denculik
5. čer 2008

čafte kočky, ja som bola včera u mojej novej doktorky, takej zlatej.. je síce už v pokročilom veku ale vyzerá byť strašne milá ... a dala mi knižkúúúúú.. oooo ja sa ako teším... 😅 😅 😅 😅 princezničky, ak si chcete vypočítať v ktorom ste týždni tak to kuknite na www.tehotenstvo.academy.sk a zadáte tam dátum poslednej menzes... tak vám to pekne vypočíta presne do dňa...

takže sa k Vám - januárové kočky pripájam.. a idem zdieľať krásne časy..

bebca
5. čer 2008

babyyyyyy tak ja som to uz povedala, konecne 😝 😝

bebca
5. čer 2008

no vitaj denculik 🤐

denculik
5. čer 2008

😵 😵 😵 no to je super bebča.. daj návrh mňa to ešte len čaká... 😀 😀 😀

denculik
5. čer 2008

kočky prečo sa mne pri mene - nicku zobrazuje 60tt ..... a vám všetkým také malé čísla... 😠

dididi30
5. čer 2008

lebo si asi uviedla zly datum otehotnenia, asi si dala zly rok, kuk este raz na to 😉

denculik
5. čer 2008

díky moc... 😉 😉 😉 nejak som si neuvedomila, že už je 2008 😉

bebca
5. čer 2008

no prisla som za nim a povedala: sefe budete si musiet najst za mna nahradu asi tak od novembra - decembra...
no a potom to uz islo samo - vypytoval sa a celkom v pohode - dalo sa, takze nijake problemy su neni....
fuuuu a potom som vydychla ako som prisla do kanclu 😀 😀 😀 😀 😝

deny a ty sa to kedy chystas povedat?

didi ty mas teraz niekedy rodit..... drzim palce aby vsetko bolo v poriadku 😉

denculik
5. čer 2008

ja vôbec neviem kedy to mám povedať... asi niekedy v auguste??? keď to začne byť na mne vidno??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 u nás to nevie poriadne ani rodina, lebo sa bojíme.. ten prvý trimester je dosť kritický a môže sa stať všeličo... takže to vedia len takí, naši najbližší ľudia - rodičia, tety... a my... a ešte pár kamarátok... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 nakoľko som mala strašné bolesti v podbrušku, tak som sa bála, že čo... ale už od včera mám knižku.. ani ma tá doktorka nevyšetrovala, že teraz sa tam nebude vŕtať, keď sa zahniezďuje, že mu necháme kľud... spísali sme papiere... mám sa objednať na sono... a keď budem vedieť že som už viac - menej za vodou, tak ich oboznámim.. veď mám čas.. niekoľko mesiacov... pustiť na materskú ma musia.. takže tak... 😵 😵 😵 😵

teufelchen
5. čer 2008

😉 ahojky kocky...tak je tam...sice len vacocek..pac jsem ve 4tt+1den..ale je taaaaaaaaaaam 😀 Ale novy gynekolog ma hned poslal do prace...od zajtra nastupujem ☹ tak snad sa nic nestane malemu z tych nervov, co tam mam.

teufelchen
5. čer 2008

Sueeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?....kde si dneskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?Nevideli ste ju? 😉

denculik
5. čer 2008

takže gratulujem k vačočku.. 😉 😉

teufelchen
5. čer 2008

denculik...............kujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

teufelchen
5. čer 2008

Mne to na academy pocita 5tt +3dni...a gynekolog povedal 4tt+1den.... ☹

denculik
5. čer 2008

hmmm.. tam to asi počíta od predpokladaného oplodnenia... 😉 dva týždne po poslednom menzese.. 😅 mne gynekologička povedala, že sa to tak teraz presne nedá určiť, že to budeme vidieť zo snímky zo sona ako bude bábätko rásť.. takže presný termín sa určí z toho.... 😵 😵

sue13
6. čer 2008

Baby tak vyslo to. 😵 Som tehotna 😵 dakujem vsetkym co drzali palceky 😵 😵 😵

lusilia
6. čer 2008

Caute babulky, ja len, ze ked je to tema o bolesiach v podbrusku a hlavne teufelchen ty si presne ten termin ako ja 😉 tak mavas aj nejake bolesti, lebo ja ano a neviem, ci je to dobre 😒
Sue gratulujem, ze je to uzasny pocit? 😀

bebca
6. čer 2008

sue gratulujem a prave som si pozerala tvoj album a mala si svadbu na moje narodky.....krasny datum že? 😀 😀

teufelchen
6. čer 2008

Lusilia...tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.....taktiez gratulujem.Neboj Zlato...bolesti tu prezivame vsetky.Hlavne mne gynda na to dala magnezium, co mi to len zhorsilo..a naviac som s nim hnackovala.Tak som sa na to vyprdla....bolesti a krce ustupili..a mne je faaaaaaaaaaaaaajneeeeeeeeeeeeee

teufelchen
6. čer 2008

Jo holky...inak dnes v praci to celkom uslo....ani som necitila, ze mimi v sebe mam, teda vacok 😀 iba po obede som mala male krce a brucho sa mi nafuklo do velkosti balona...ale inak den OK 😉

teufelchen
6. čer 2008

Sueeeeeeeeeeeee....maminkoooooooooooooooo posielam pusinkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...ty moj strachopudko....vidis....ze vsetko je ok 😉

bibianna
6. čer 2008

Poraďte, mám celý deň stredné bolesti brucha, mierne kŕče. Tvrdnutie nemám a pohyby cítim. Moja doktorka dnes nerobila. Teraz som sama doma a rozmýšľam, či je nutné ísť na pohotovosť, alebo nie. Dala som si magnézium.Hlavne že cítim pohyby.

teufelchen
6. čer 2008

Zlatino.....tak to my ti tu asi neporadime....sme skoro vsetky zacinajuce maminky....skus prosim na inu temu.Ale myslim, ze je to v pohode....ked citis miminko 😉

funy
7. čer 2008

ahojte babulky,
aj vam obcas vrazi tak necakane do brucha taka bodava bolest - ale nie v podbrusku, ale len do vajecnikov.
funy

marse
7. čer 2008

funy ano aj ja som to mavala na zaciatku, je to sposobene tym ze sa ti maternica roztahuje, je to neprijemne ale scela normalne a treba to vydrzat 🙂

funy
7. čer 2008

marse, ja som to tiez tak pocula, len mi prislo zvlastne, ze len v oblasti vajecnikov. tak som sa bala ci to nie je nejaky problem. brusko mam teda uz riadne viditelne. takze to uz neviem tajit. aj ked by som este rada do konca prveho trimestra. ta bolest pride niekedy dva krat v priebehu dna. niekedy vobec. takisto aj zvracanie. niekedy aj tri krat denne. inokedy ani raz.
dakujem ti. drzim palce, uz sa ti to blizi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru