Bolesti v podbříšku. Poraďte!

squirell
19. kvě 2008

nazdar,
tak jsem se poprvé dívala na stránky o těhotenství. wau, asi jsem se ještě neměla dívat, z poloviny mi stávají vlasy na hlavě.
ráda bych napsala jak moc jsem v těhu, ale nevím. Vyloženě divnej doktor (po tom co jsem přišla z pozitivním testem) mi řekl, že podle poslední MS nemůžu být těhotná, ale když jsem mu řekla, že to bylo stejně nějaké divné(špinění) tak teda, že mi udělá ultrazvuk. no a konstatoval, ale jo je tam. Měřil nějakou černou tečku kroutil hlavou, pak nějakým kolečkem a pak mi řekl at přijdu za14dní. Jo a houknul na mě od dveří, že teda jako gratuluje. A já jsem pěkně pomatená, protože mě docela berou křeče v podbříšku, hlavně večer ale někdy i přes den. Ted nevím jestli to mám říct v práci, páč ji mám docela nebezpečnou. Ale zároveň když budu dělat rozruch, mám strach že potratím, že se odloupne to vejce nebo, že plod umře, a že to můžu klidně ovlivnit tou prací, no ale vysvětlujte pak někomu, že jste potratily. No mě z toho klepne. Jeslti budete některá z vás tak hodná a poradíte mi, budu ráda. dík Marcela

bambaa
3. čer 2008

ahoj klarka,interna posta: uplne hore na stranke nad logom modry konik.sk, je takymi mensimi pismenami napisane: uzivatelka klarka... a vedla toho - interna posta:1 nove, staci kliknut a mozes citat 😎

klarka2412
3. čer 2008

Bamba už máš taky jednu poštičku, úspěšně se mi podařilo přelstít počítač 😎

klarka2412
3. čer 2008

Bamba budu tady až zase zítra navečer, dneska vyjímečně se mi podařilo dostat na internet během práce, ale jinak to máme dost sledované, takže nemůžu si jen tak brouzdat po netu. Až zase zítra z domu.
Papa všem
Klárka 🙂

teufelchen
4. čer 2008

😉 Dobre ranko vseeeeeeeeeeeeeeeem.... 😀

bebca
4. čer 2008

dobre ranko kocky 😉
vyspinkane?

meusicka
4. čer 2008

ahojte babulky..tak ja som mala vcera take boleistky v podbrusku ani nie nejake velke ale skor trvali nejak dlho. som si musela troska aj lahnut. som sa bala ci ma nebude brusko boliet aj dnes rano to by som asi nebola sla ani do prace. nastastie ma teraz nic neboli 🙂

teufelchen
4. čer 2008

Meu....tak to je dobre.Ja som si vysadila to magnezium, ktore mi malo tie bolesti zmensovat.Ale bolo to naopak, mala som ich vacsie, castejsie...a naviac som aj hnackovala.Tak som sa 2 dni na to vykaslala..a je mi faaaaaaaaajneeeeeeeeee 😀 a zajtra uz konecne pojdem na utz.

meusicka
4. čer 2008

teufel.. aj ja idem zajtra na utz 🙂 v ktorom tt si teraz??

teufelchen
4. čer 2008

no...podla toho, co to tu pocita tak v 6tt..ale mne to pride divne....kramy som mala 28.4....a otehotnela som 100% 11.5. 😀

meusicka
4. čer 2008

a preco si to nesedi?? mne mK vypocital dobre a dnes som akurat 6tt+1d, takze mi uz pise 7tt. daj si este vypocitat na tehotenstvo-academy.sk tam ti pekne rozpise 😉

teufelchen
4. čer 2008

ja mam blbu gynekologicku...ako som tu uz pisala....ani si neoverila, ci som tehotna.Zajtra asi 1x nieco urobi.meu pockaj...tak ja to tam idem skusit. 😉

meusicka
4. čer 2008

oki a potom odpis co ti vyratalo 🙂

fiallinka
4. čer 2008

denculik: neboj, to píchání je fakt úplně normální a doktor je blbec!

teufelchen
4. čer 2008

Meu...tak tam mam 5 tyzden....a porod 2.2.2009...tak uz neviem...no uvidime..pockam do zajtra na utz.

meusicka
4. čer 2008

no inac to je aj podla dlzky cyklu, kedze ja mam presne 28dnvy tak mne to vypocitalo ukazkovo pretoze ja som mala ovu 6.5 a presne to mi vyhodila aj kalkulacka. aj tak su to len vypocty, lebo niekomu sa fazulka zahniezdi skor a u niekoho to trva dlhsie

teufelchen
4. čer 2008

ved prave...takze uvidime....do zajtra to uz snad vydrzim.....A je jeeeeeeeeeee....tu v Prahe straaaaaaaasne prsi ☹

meusicka
4. čer 2008

fialinka... jeej ty cakas dve babatka 🙂 krasne 🙂 blahozelam

teufelchen
4. čer 2008

fialinka......mne to potvrdia tiez zajtra..kedze geneticky mam velku moznost na dvojcatka...takze uvidime....Juj, uz sa fakt nemozem dockat zajtrajska.

meusicka
4. čer 2008

teufel aunas v Kosiciach svieti slniecko ale niekedy sa tak ukryva poza mraky. aspon nie je taky hic ako vcera 😝

teufelchen
4. čer 2008

ved prave...ale dufam, ze zajtra tolko prsat nebude....pac budem musiet obist polovicu Prahy koli vysetreniam.

meusicka
4. čer 2008

a co inac v Prahe porabas?? som tam bola minule leto na navsteve u rodiny.

teufelchen
4. čer 2008

No....vydala som sa tu...a zijem tu uz 5 rok..a pracujem... 🙂

meusicka
4. čer 2008

ejha 🙂 praha je krasne mesto ale neviem ci by som tam aj zila, i ked u mojich znamich je vecer taky pokoj aky este ani u nas na dedine nie je 😅

vellunka
4. čer 2008

😲 dobré ranko 😉

sue13
4. čer 2008

Dobré ránko baby 🙂 Vy ste riadne ránostajky 😀 😀 😀

meusicka
4. čer 2008

ahoj baby som sa troska odmlcala ale snad mi odpustite ved som v robote 😝

sue13
4. čer 2008

Je tu nejako mrtvo dnes. 🙂 Vsetky ste v praci???? Alebo spinkate???? 😎

bebca
4. čer 2008

aj ja som sem teraz nakukla 🙂
Musim pracovat a rozmyslat ako ist na sefov s tym tehu... 😀

zuc
4. čer 2008

Babca ty si tehu a nevies ako to povedat sefovi? 🙂 To su mile starosti, nie? 😀

bebca
4. čer 2008

😀
zuc ano tom a to teda netusim ako to povedat 😝 😀 😀

s koleginkou to vymýslame od rana ako na to 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru