Bolesti v podbříšku. Poraďte!

squirell
19. kvě 2008

nazdar,
tak jsem se poprvé dívala na stránky o těhotenství. wau, asi jsem se ještě neměla dívat, z poloviny mi stávají vlasy na hlavě.
ráda bych napsala jak moc jsem v těhu, ale nevím. Vyloženě divnej doktor (po tom co jsem přišla z pozitivním testem) mi řekl, že podle poslední MS nemůžu být těhotná, ale když jsem mu řekla, že to bylo stejně nějaké divné(špinění) tak teda, že mi udělá ultrazvuk. no a konstatoval, ale jo je tam. Měřil nějakou černou tečku kroutil hlavou, pak nějakým kolečkem a pak mi řekl at přijdu za14dní. Jo a houknul na mě od dveří, že teda jako gratuluje. A já jsem pěkně pomatená, protože mě docela berou křeče v podbříšku, hlavně večer ale někdy i přes den. Ted nevím jestli to mám říct v práci, páč ji mám docela nebezpečnou. Ale zároveň když budu dělat rozruch, mám strach že potratím, že se odloupne to vejce nebo, že plod umře, a že to můžu klidně ovlivnit tou prací, no ale vysvětlujte pak někomu, že jste potratily. No mě z toho klepne. Jeslti budete některá z vás tak hodná a poradíte mi, budu ráda. dík Marcela

lusilia
7. čer 2008

Ahojte zienky, tak dakujem za odpoved, clovek nikdy nevie, este sme len na zaciatku a uz sa bojime o toho nasho prcka 😀 Tak prajem prijemne tehulkovanie a nech je vsetko OK 😀

felixko
8. čer 2008

Ahojte, ja som tiež na začiatku mala také bolesti, ako keby som mala každú chvílu dostať. pomáha magnezium.

evkastipka
8. čer 2008

Kukuk,
prajem Vam prijemny dnik, ja som tiez este len na zaciatku tehotenstva...posledne dni mam trosku bolesti v podbrusku a v okoli vajecnikov, ale kes si odychnem, polezkam, tak uz mi je fajn. 🙂

viiila76
8. čer 2008

Dicinka, mne sa to tiez stalo, ked som bola prvy krat tehotna. Bola som na konci 5. tyzdna, v piatok sex, v sobotu take ruzovkaste spinenie, v nedelu sa to priatel dozvedel a v pondelok rano v robote sa uz zo mna valila krv... a uz som mala potehotenstve... 😖

Denciluk, dufam, ze si uz OK. Tie bolesti som mala aj ja, neustale som sa chodila pozerat, ci naaahodou nekrvacam. Ked som zistila, ze som tehotna, hned som si nasla noveho lekara, ta moja predchadzajuca nemala mobil a dovolat sa tam bola cela vecnost... Tvarila sa urazene, ked som je prila povedat, ze si beriem kartu...

Ked mi lekar konecne z krvi potvrdil ,ze som tehotna, hned som si vypytala lieky na udrzanie tehotenstva a zatial ani kvapka... Ale i tak sa pravidelne kontrolujem. 🙂 A akonahle mam bolesti, hned si laham.

evkastipka
8. čer 2008

viiila76....drzim palceky, nech toto tehotenstvo mas bez komplikacii, ja ked citim za ma boli brusko tak tiez hned letim na toaletu a kukam ci nic cervene zo mna nejde...nastastie nic a dufam, ze to tak do februara zostane 🙂

viiila76
9. čer 2008

Dakujem Evkastipka, a tiez drzim palce, aby vsetko bolo OK, az do konca. 🙂

Mimochodom, ja som si az teraz vsimla, ze tach zapisanych stran je tu uz 10... a ja som vcera odpisovala na 1 stranu... 😀

teufelchen
9. čer 2008

😉 viiiila76...nevadiiiiiiiiiii...ono sa to tu najde

evkastipka
9. čer 2008

viiila76....dakujem, no to sa uz aj mne par krat stalo 🙂 ...ale tichuuuucko, nik si to nevsimol 😎 😎

emka24
9. čer 2008

Ahojte ja som si robila test v piatok lebo už som sa nemohla dočkať a ukázala sa mi tam aj druhá slabučko ružová čiarka, ale menzes mam dostať dnes tak dúfam že ho nedostanem. Zajtra si urobím ešte jeden test. Ale tiež mam bolesti v podbrušku tak dúfam že ju nedostanem. Držte mi palce

evkastipka
9. čer 2008

emka24....ahoj, drzim palceky, aby jahodky zaklopali az o 9 mesiacov, ja som v dnoch menstruaciie mala pocit ze dostanem a nedostala som 🙂 ,
moze sa stat, ze budes mat slabucke krvacanie, to sa deje ked sa ti oplodnene vajicko uhniezduje v maternici 😉

trinitka
9. čer 2008

ahojte babeny mohli by ste mi prosim vas poradit?mozem s cistym svedomim tvrdit ze mam vsetky priznaky tehotenstva navyse sa mi objavuju aj zilky na prsiach okolo dvorca a bradavky mam stmavnute ale aj napriek tomu mi vysli 3 tehotenske testy negativne a az po takej hodinke sa tam objavila slabunka druha ciarka ale to vraj sa za spravny vysledok brat nema pretoze je to az po hodine....no a dnes som si robila dalsi test a namiesto druhej ciarky je tam ruzova machulka.tak ja tomu uz fakt nerozumiem....

evkastipka
9. čer 2008

trinitka...ahoj, a kolkaty mas den cysklu? Mnes sa taka machulka, tiez objavila a po nejakom case bola z toho ruzova ciarka a som tehotna 🙂 Najlepsie budes mat, ked pojdes k lekarovi a urobi ti test z krvi 🙂 Drzim palceky.

evaviki
9. čer 2008

Ahoj baby,
kedze je tu vacsina na zaciatku tehot., mozno mi budete vediet poradit..
minuly tyzden v stredu som mala hodnotu hcg cca 2900, dnes 5700.. Doktorka mi vravela, ze sa hodnota hcg ma kazdy den zvysit dvojnasobne.. Zajtra k nej idem na kontrolu, tak mam trochu strach, ze to nie je normalne.. Tehotna som cca 5 tyzdnov, presne to neviem.. (na utz bolo pred par dnami vidiet mini "zrnko ryze")
Za kazdu radu dakujem

berunka
11. čer 2008

ahojky,chtela bych se zeptat jak velke bolesti v podbrisku jsou uz vazne?dneska me zacalo pobolivat bricho na prave strane,ale neni to intenzivni ze bych treba nemohla vstat.spis je to narazove a je to takovy tlak.

loginka
15. čer 2008

ahojte, ja tiez dost casto citim brusko, neboli, ale pichne, vtedy si radsej lahnem, dnes ma aj tak steklilo, tiez som doma PN, lebo som zo zaciatku vyse tyzdna spinila, tak pre istotu
pa

denculik
16. čer 2008

ja už od začiatku mám tie bolesti a ešte stále pretrvávajú... hmm... kočky vy čo ste ich mali zo začiatku ešte ich máte??? lebo mne sa nezdá normálne mať stále niekoľko týždňov tie bolesti.. a popritom mi je zleeeee 😖 😖 😖 manželík si robí srandu, či tam nebudú dve keď mi je tak nanič... 😝 😝 😝

moncicici
16. čer 2008

ahoj denculik ja mavam stale bolesti podbruska

denculik
16. čer 2008

moncicici a čo ti na to hovorí doktorka?? 😖 aj ti býva zle?? 😕

moncicici
16. čer 2008

ja som asi len trikrat vracala a doktorke som nic nepovedala,bo to sa ti rozsiruje maternica,ale zajtra idem na kontrolu,tak sa jej chcem vyskusat opytat,ale co ja viem,tak doktori na to davaju magnezium

teufelchen
16. čer 2008

moncici....mne tie bolesti z nicoho nic prestali minuly tyzden...ale zato mi zacali omnoho vacsie nevolnosti. ☹ ...magnezium, mi dala tiez..ale mavam z neho sialenu hnackuuuuuuuuuuuuuu 😀

moncicici
16. čer 2008

zo zaciatku aj mna to dost bolelo a bola som nervozna,potom sa mi tak zmiernovali a teraz ma ako tak boli brucho,mozno sa ti tam babo este nejak poriadne uhniezduje a zvacsuje sa ti maternica,ale mame jednu babu v novembrovkach a ta si dava magnezium 3krat denne

denculik
16. čer 2008

mne dala tiež doktorka magnezium, ale keďže mi býva hnusne zle, vôbec mi tá tabletka nejde do úst.. veď to je také veľké a napína ma na zvracanie... a ja vôbec nemám rada tabletky a keď ich už mám tak to vôbec neberiem pravidelne, lebo ma to neláka a nemám to rada!!! ☹ ☹ veď ja som nemohla brať ani obyčajnú antikoncepciu... vrrr 😠 😠 😠

denculik
16. čer 2008

mne povedala doktorka, že to magnezium je na zníženie tlaku - prevencia, lebo moji starí rodičia obidvaja mali porážky a môj ocko má problém s vysokým krvným tlakom... tak aby sa to náhodou neodrazilo aj na mne.. myslíte, že to magnezium pomáha aj pri bolestiach v podbrušku? 😅

teufelchen
16. čer 2008

moncicici...tak to ju obdivujem....bo ja by som zo zachodu snad uz ani nevyliezla.Ja len dufam, ze mi aspon vacsina nevolnosti zmizne okolo 14 tyzdna...... 😅

teufelchen
16. čer 2008

denculik.....ja to mam vo forme sumienky....je to ako kedysi sme pili celaskon... 😉

teufelchen
16. čer 2008

denculik....mne to pri bolestiach nepomahalo...vobec som ich nemala mensie...tak mozno ako komu.

denculik
16. čer 2008

zlatká mojim blízkym - mamine, tetám a starkám nikdy v živote nebolo zle ani nič ich nebolelo.. 😔 ja som ako taká mrtvolka a trpím asi za všetky.. moja svokra povedala, že jej bývalo zle do štvrtého mesiaca... 😅 snáď... mi raz bude dobre...

denculik
16. čer 2008

teufelchen... ako sa prosím ťa volajú tie šumienky... lebo by som to brala radšej všetkými 10-timi.. 😝 ja to mám vo forme tabletiek takých bielych veľkých... vrr.. sa mi chce grckať keď si na ne čo i len spomeniem... ☹

teufelchen
16. čer 2008

denci....magnosolv....a su fakt chutovo dobre....

denculik
16. čer 2008

aj s nejakými príchuťami??? 😉 😉 joooj lebo ja mám rada sladké... 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru