Bolesti v podbříšku. Poraďte!

squirell
19. kvě 2008

nazdar,
tak jsem se poprvé dívala na stránky o těhotenství. wau, asi jsem se ještě neměla dívat, z poloviny mi stávají vlasy na hlavě.
ráda bych napsala jak moc jsem v těhu, ale nevím. Vyloženě divnej doktor (po tom co jsem přišla z pozitivním testem) mi řekl, že podle poslední MS nemůžu být těhotná, ale když jsem mu řekla, že to bylo stejně nějaké divné(špinění) tak teda, že mi udělá ultrazvuk. no a konstatoval, ale jo je tam. Měřil nějakou černou tečku kroutil hlavou, pak nějakým kolečkem a pak mi řekl at přijdu za14dní. Jo a houknul na mě od dveří, že teda jako gratuluje. A já jsem pěkně pomatená, protože mě docela berou křeče v podbříšku, hlavně večer ale někdy i přes den. Ted nevím jestli to mám říct v práci, páč ji mám docela nebezpečnou. Ale zároveň když budu dělat rozruch, mám strach že potratím, že se odloupne to vejce nebo, že plod umře, a že to můžu klidně ovlivnit tou prací, no ale vysvětlujte pak někomu, že jste potratily. No mě z toho klepne. Jeslti budete některá z vás tak hodná a poradíte mi, budu ráda. dík Marcela

teufelchen
16. čer 2008

je to sladke....no neviem, ci je viac prichuti...ale hovorim..toto chuti ako stary znamy sumivy celaskon 😀

denculik
16. čer 2008

musí to byť na predpis od doktorky, alebo sa to dá voľne kúpiť v lekárni? 😎

teufelchen
16. čer 2008

no tak to netusim...tu je to na predpis...teda mne to dala na predpis...ale neviem, ako to mate na Sk....skus sa opytat v lekarni..alebo svojej gyndy...ju?

evaviki
16. čer 2008

Ahoj,
ja som bolesti mala od zaciatku a stale mam.. S tym rozdielom, ze teraz uz viem, ze mi ich vacsinou sposobuje chodenie, tak nic nerobim a radsej sedim, popr. lezim..
Stale je u mna podozrenie, ze sa babo nevyvija, zajtra idem k doktorke na kontrolu, tak drzte palce.. 🙂

teufelchen
16. čer 2008

evi...neboj...drzime palce.....Ja to mam to iste..ked som v praci...po 3 hodinach zacinaju krce....tak asi tam zajtra pre istotu zajdem...tiez..nech sa gyndo pozrie... 😉

evaviki
16. čer 2008

Hmm, ja uz som treti tyzden doma.. Takto som si to teda nepredstavovala 😀 Vzdy som si myslela, ze mne nic nebude, budem v pohode az do porodu.. A bum.. Tri dni som sa tesila, ze som tehu a potom zacali problemy.. Ale co uz.. ak babenu zajtra nebude bit srdiecko, tak to tak asi malo byt a uz s tym nic neurobim.. Len neviem ako to zvladnem, v sobotu mame svadbu.. ☹

teufelchen
16. čer 2008

evik......ty sa vydavas?.....a v ktorom si tyzdni?

evaviki
16. čer 2008

mala by som byt 6tt+4 dneska..
hmm, fakt... svadba je planovana par mesiacov a takto mi to blbo vyslo..

teufelchen
16. čer 2008

Nevadi Evi..hlavne mysli pozitivne...a uvidis..vsetko dobre dopadne...aj svadba...aj malicke bude ok 😉

pusa
16. čer 2008

Ahojte,
pred 4 dňami som si robila tehotenský test po tom čo mi meškala. Bola som prekvapená, že bol pozitívny lebo som mala bolesti v podbrušku ako kedy som to mala každú chvíľu dostať. Bolesti mám stále každý deň síce len občas... O dva dni som si znovu urobila test bol tiež pozitívny. Mohla by som byť tehotná asi tak maximálne 2 týždne. Ináč sa cítim divne, nechudí mi jesť, chce sa mi spať a som dosť unavená.
Kedy mám ísť ku gynekológovi hneď alebo mám ešte chvíľu počkať???

Ďakujem za odpoveď.

evaviki
16. čer 2008

Ahoj,
myslim, ze by si mala ist co najskor...Sice ti pravdepodobne bude moct potvrdit tehu len na zaklade krvi, ale aspon pre istotu 🙂

miyya
16. čer 2008

Pusa bolo by to ešte skoro. aj ja som mala také bolesti a pozitívne testy. No lekár na utz nič nevidel, tak som stále behala na krv na HCG a na UTZ. iba ma príšerne vystrašil a nakoniec to je všetko o.k.
Počkaj ešte ale 2 až 3 týždne a potom chod. teraz je velmi skoro. je to zbytočne.
Iba si kúp kyselinu listovú a pekne ju ber. 🙂

vesi
16. čer 2008

pusa, bolesti v podbrušku (ale nie krče) môžeš mať aj ked si tehu v období kedy by si mala mať menzes. ku gyn. môžeš ísť aj hned, vyšetrením ti to hned nepotvrdí, ale zistí či je maternicá nasiaknutá alebo také niečo, zoberie krv a z krvi povie naisto. tehotenské týždne sa počítajú od poslednej menštruácie, nie od styku kedy mohlo dôjsť k otehotneniu, takže ak si tehu, je to viac ako v 2tt 😉

mimochodom, rovnako som sa cítila, ked som bola tehotná 😀

pinco
16. čer 2008

pusa, ja som mala tiez take stavy a bola som tehotna. Este som aj jeden den mala taky slaby menzes, tak som si myslela, ze nie som, ale ked sa mi potom zacala tocit hlava, tak mi to bolo divne a sla som na gyndu. Akurat mne vysli prve dva tehu testy negativne a az doktor mi potvrdil tehu - asi dva tyzdne po pocati. Takze podla mna mozes ist aj teraz, on ti povie, ci to tam vidi, alebo este nie.

macc
19. čer 2008

ahoj holky, já jsem teď 34 DC a mens nikde a břicho mě bolelo a bodalo občas jen jako by mens měla už přijít, ale zatím nic, hlava se mi točí (jakobych měla nízký tlak) už dva dny a docela i třeští, myslíte, že to může být ze stresu, že se mens opozdila nebo mám testovat, nebo je na to ještě brzo ? 😕

evkastipka
19. čer 2008

ahoj macc..mne testik vysiel pozitivny uz 26 DC, moje priznaky boli a tiez nadalej su, tocenie hlavy a bolesti v podbrusku a vajecnikov 🙂 ...skus a uvidis, citlivy tehotensky test, by ti uz mal rozpoznat tehotenstvo, ak vyde negativny a menstruacia sa nedostavi, tak pockaj 2 dni a testi opat...Drzim palceky 😉

macc
20. čer 2008

ahojky, tak jsem včera večer 34 DC udělala mamatest a vyšel negativní, píchání v břiše mě přešlo a BT mám 36,8, tak co s tím teď ? 😖 🙄

berunka
20. čer 2008

macc ja mela prvni test pozitivni v den kdy mela prijit MS, teplota 37,4 a pichani v brise jsem nemela vubec.poznala jsem to na prsou - vyrostly o 3cm a mela jsem namodrale belmo a takovy skleneny pohled.

jak dlouho mas vyssi teplotu nez pri ovu?

ludenka
20. čer 2008

Zdravím všechny, chtěla bych využít vaších zkušenosti a zeptat se..Stále mě bolí bříško. Myslela jsem, že jsou to nějaké zdravotní komplikace, ale ono to nebolí na stejném místě. Chvíli mě bolí v pravo, pak vlevo.Je to taková divná bolest, jde až k zádům. Před pár dny jsem měla podezření, že jsem těhu, ale testy negativní a menstruace se dostavila. Tak opravdu nevím.. cítím se jinak, jsem slabá, špatně je mi prakticky pořád a nemám pro to vysvětlení. zase nechci u své Dr vypadat za blázna.Máte některá podobné zkušenosti??

moni83
21. čer 2008

Ahoj ludenka. Ja keď som zostala tehotná a ešte som o tom nevedela bola som tiež strašne unavená dokázala som zaspať všade 😀 . Bolesti som citila asi táké keď mi mala dojsť menštruácia. Dokonca ešte aj 2 mesiace po potvrdení otehotnenia vtedy ako som mala mať menštruáciu. Skús si po menštruácii urobiť test ak by si sa tak ešte cítila. 😉

ludenka
22. čer 2008

moni83 - děkuji za odpověď. Zítra jsem objednaná k Dr, tak uvidíme.

emjee
3. říj 2008

angelaa214 • 5tt • Dnes o 19:59
mam bolesti v podbrusku...ako keby som mala dostat menzes..a pritom som si robila test a vysiel pozitivny....cim to moze byt?

kikatn • Dnes o 20:01
ahoj angela,to bolenie v podbrusku je uplne normalne.vacsinou byva velmi podobne ako keby si mala dostat,je to uplne ok

angelaa214 • 5tt • Dnes o 20:09
tak ok...vdaka....trochu si ma ukludnila..uz som si zacala namyslat....lebo mam aj taky hnedy ,tmavy vytok....aj to je v poriadku?

kikatn • Dnes o 20:17
s tym vytokom neviem,ale bola si uz na vysetreni?urcite by som zavolala doktorke,popripade by som za nou zasla osobne,ved su tam na to,aby sa starali o tehulky,budes kludnejsia.akurat pozeram,ze si v zahranici.si v anglicku?

andreahrbacova
3. říj 2008

Ahojky emjee taky mívám bolesti v podbřišku.Nejdříve jsem si myslela,že mám dostat menstruaci,ale pak jsme si udělala dva testy,oba pozitivní, a v různých článcích o příznacích těhotenství jsem se dočetla že to je jeden příznak.Takže je to asi normální.Ani doktorka mi na to nic neřekla.A s tím výtokem nevím,takový problém zatím nemám.Akorát mě bolí docela prsa. 😒

berynka
3. říj 2008

Já po otěhotnění měla velice mírné bolesti v podbříšku, prostě jsem normálně čekala MS. Možná bych je i přehlídla. Větší pobolívání začalo až někdy po 10tt. Na to mě předem upozornil dr., abych neplašila, že se bude roztahovat děloha 😉 .

lindam
13. kvě 2009

Caute, chcela by som sa opytat...Asi pred 2tyzdnami som dostala menstruaciu no bola to taka hodinova menstruacia skor spinenie od vtedy mam hnedy vytok...Pred 4dnami som bola cvicit ked som sa vratila tak som dostala ako keby menstruaciu ktora trvala ten vecer a na druhy den len trosku bola to velmi slabucka menstruacia...A odvtedy mam zase ten hnedy vytok..Mam nafuknute brucho a zväcsene prsia s troskou ruzovych zil...A stale potrebujem chodit na toaletu...Som strasne nafuknuta..Uz mi to spinenie trva dost dlho...Mohla by som byt tehotna??Dievcata ktore mate take skusenosti tak prosim poradte...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru