Bolesti v podbříšku. Poraďte!

squirell
19. kvě 2008

nazdar,
tak jsem se poprvé dívala na stránky o těhotenství. wau, asi jsem se ještě neměla dívat, z poloviny mi stávají vlasy na hlavě.
ráda bych napsala jak moc jsem v těhu, ale nevím. Vyloženě divnej doktor (po tom co jsem přišla z pozitivním testem) mi řekl, že podle poslední MS nemůžu být těhotná, ale když jsem mu řekla, že to bylo stejně nějaké divné(špinění) tak teda, že mi udělá ultrazvuk. no a konstatoval, ale jo je tam. Měřil nějakou černou tečku kroutil hlavou, pak nějakým kolečkem a pak mi řekl at přijdu za14dní. Jo a houknul na mě od dveří, že teda jako gratuluje. A já jsem pěkně pomatená, protože mě docela berou křeče v podbříšku, hlavně večer ale někdy i přes den. Ted nevím jestli to mám říct v práci, páč ji mám docela nebezpečnou. Ale zároveň když budu dělat rozruch, mám strach že potratím, že se odloupne to vejce nebo, že plod umře, a že to můžu klidně ovlivnit tou prací, no ale vysvětlujte pak někomu, že jste potratily. No mě z toho klepne. Jeslti budete některá z vás tak hodná a poradíte mi, budu ráda. dík Marcela

emka24
3. čer 2008

Ahojte chcem sa vas opýtať či už by mohol ukázať niečo tehotenský test keď mam dostať menštruáciu v nedeľu?

teufelchen
3. čer 2008

nemusi,...zalezi od hladiny hcg...ale este asi nie 😉

sue13
3. čer 2008

Ja netusim, tiez mam uz 100 chuti testnut, ale musim vydrzat 🙂 🙂 🙂

teufelchen
3. čer 2008

Sue....hod si to do vyhladavaca...http://www.acapela-group.com/Greetings/1-b900c5... mi to rozkosne... 😉

katulikzlatulik
3. čer 2008

aaahojte,
ja som si skusala test na 24. den, lebo som sa nevedela dockat.. a mala som dve //... sice ta druha bola taka slabucka, ale na 26. den uz bola silnejsia... takze zevraj som tehu... tak uvidime... dnes som mala dostat mrchu.. tak skusim este testnut, ale az o dva dni... ak budu dve // tak sa budem radovaaaaaaaaaaaaaaaaat 🙂

sue13
3. čer 2008

Teuf a co to ma byt????? Vyhadzuje mi to EROR, je to v anglictine... ☹
Katulik tak Ti potichucky 🤐 uz gratulujem a tesim sa s tebou 😉

teufelchen
3. čer 2008

taaaaaaaaaaaak...Sue...teraz to ide... 😀

teufelchen
3. čer 2008

katulikzlatulik......tak drzim nam palce...nech sme vsetky coskoro uz na 10000000000000000% iste 😉

sue13
3. čer 2008

😀 😀 😀 😀 to je mileeeeee 😀 😀 😀

teufelchen
3. čer 2008

sue...zeeeeeeeeeeee?...a mozes si to zmenit aj na seba...a hodit si tam akekolvek zvieratko...a akykolvek text 😉

teufelchen
3. čer 2008

🙂 Zelanie pre vsetky kocky z nasej temickyyyyyyyyyyyyyyy.................................................................................http://www.acapela-group.com/Greetings/bunny.html

teufelchen
3. čer 2008

joooooooooooooooooooooooooj...som ja nemehlo....mi to zase nebere.... 😠

teufelchen
3. čer 2008

joooooooooooooooooooooooooooooooooooo mam tooooooooooooooooooooooooo......a myslim to uprimne...
Sue...co mas inak dnes v plane?

sue13
3. čer 2008

😀 😀 😀 😀 teuf to je perfektneeeeee 😀 😀 😀 Dakujemeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀
A ako sa to tam meni?????? Tie mena a text????

meusicka
3. čer 2008

ahojte babusky, tak ja dnes nejak nestiham mam vela robotky 😒 ale aspon si vas budem citat 😉

sue13
3. čer 2008

Dnes vobec nic. Navarene mam, upratane tiez, okna by som rada umyla ale cela rodinka mi zakazala 😀 😀 😀
Von sa isto nechystam, ma byt este teplejsie ako vcera a vcera ked som prisla po 2 hod. domov z mesta mala som tlak 90 na55 😕

teufelchen
3. čer 2008

Sue...tak kasli dnes na to...tiez stravim den doma.....nerobime to pre seba...ale pre nase Zlaticka... 😉
Kote....az to cele prehra, klikni si na create another greeting card.....a tam si nastavis jazyk, coz musi byt cestina...a musis pisat aj ciarky a makcene, potom zvolis obrazok, na lavej strane...a napises text...a mas to.

sue13
3. čer 2008

To dufam aj ja 😉 😉
Co mas ty dnes v plane????

teufelchen
3. čer 2008

😉...Zlatino...ak chces prekvapit muzicka...posli mi text...co tam chces napisat...a ake zvieratko..a ja ti poslem uz len hotovy odkaz 😉

teufelchen
3. čer 2008

No kote....ja netusim....mam vychadzky od 10 do tej 12 a to je najvacsie vedro.Takze na to kaslem.Vecer pojdeme do Tesca, bo co som mala 2 volnejsie trika...jedno sa po oprani cele posunulo na pravo..a svy su uplne v pr....li ☹ a druhe sa zacalo parat dole na leme...takze musim nutne pre nejake, aby som mala k dokimu.

sue13
3. čer 2008

Dakujem moja. Uz som na to prisla a aj som mu to poslala na jeho mail a mojim znamim to poslem tiez ale az ked to budem mat potvrdene. 🙂 Takze v piatok 🙂

sue13
3. čer 2008

No ten cas tych vychadzok je riadne stypidny 😒 V tom najvacsom hice nas zenu von.... 🙄
Tak budeme den travit spolu 😀 😀 😀 , v chladku a s vela tekutinami.... 😀 😀 😎

teufelchen
3. čer 2008

Spraaaaaaaaavne...no pani....normalne ma zacinaju boliet krize....ale je to take slabunke pichanie...ako u mrchy....no...snad nedorazi.. ☹
Tiez mam v plane to vo stvrtok rozoslat znamym...tak snad to vyjde.Ach jo...ono keby som bola v praci, tak ten cas leti rychlejsie, ako tatko vysedavanim doma.
Co sa tyka tych vychadzok, tak len ozaj dufam, ze najdem gynekologa, co mi ich da neomezene.

sue13
3. čer 2008

Myslim ze to zakon nedovoluje davat neobmedzene vychadzky ☹ Mam taky pocit ze hej...
Sme na tom rovnako, mna bolia tiez velmi krize a krce mam stale.... Asi to tak musi byt 😎

teufelchen
3. čer 2008

Asi ano Zlato.Neviem ako je to na SK, ale kamoska rodila pred 2 rokmi v CR a gynekolog jej dal neobmedzene vychadzky, no uvidime.Ale toto mi pride trosku hlupost, byt ako v klietke...to ako keby mi niekto povedal..teraz budes cikat...teraz papat...a potom kakat.... 😅

sue13
3. čer 2008

Ja mam rovnaky nazor a ak vedia dat v Cechach neobmedzene tak sa stahujem tam 😀 😀 😀 😀

teufelchen
3. čer 2008

😀 ja aspn budem dufat....mame uz pol roka naplanovanu dovolenku s celou rodinkou u nas...tam tam nechcem chybat.Naviac leto bez Oravy...to si ja neviem predstavit. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru