Bolesti v podbříšku. Poraďte!

squirell
19. kvě 2008

nazdar,
tak jsem se poprvé dívala na stránky o těhotenství. wau, asi jsem se ještě neměla dívat, z poloviny mi stávají vlasy na hlavě.
ráda bych napsala jak moc jsem v těhu, ale nevím. Vyloženě divnej doktor (po tom co jsem přišla z pozitivním testem) mi řekl, že podle poslední MS nemůžu být těhotná, ale když jsem mu řekla, že to bylo stejně nějaké divné(špinění) tak teda, že mi udělá ultrazvuk. no a konstatoval, ale jo je tam. Měřil nějakou černou tečku kroutil hlavou, pak nějakým kolečkem a pak mi řekl at přijdu za14dní. Jo a houknul na mě od dveří, že teda jako gratuluje. A já jsem pěkně pomatená, protože mě docela berou křeče v podbříšku, hlavně večer ale někdy i přes den. Ted nevím jestli to mám říct v práci, páč ji mám docela nebezpečnou. Ale zároveň když budu dělat rozruch, mám strach že potratím, že se odloupne to vejce nebo, že plod umře, a že to můžu klidně ovlivnit tou prací, no ale vysvětlujte pak někomu, že jste potratily. No mě z toho klepne. Jeslti budete některá z vás tak hodná a poradíte mi, budu ráda. dík Marcela

meusicka
2. čer 2008

teufelchen.. tak ja si asi tiez kupim ten calibrum, uz som ho brala cca 2 mesiace pred tehu ale potom som chcela skusit nieco ine.

teufelchen
2. čer 2008

Meu...asi su to aj skryte nerviky...bo kazda z nas sa boji, ci bude miminko v poriadku, zdravucke...a tak.Aj ked si to navonok nepripustame...vsetky na to myslime.Jo..uz som dala nabit baterky do fotaku, aby som vam odfotila aj moje testikyyyyyyyyy 😉

teufelchen
2. čer 2008

Sue....uz by malo byt...posledne CT neukazalo ziadnu abnormalitu a tumor ustupil, oci su uz tiez v poriadku, hlava neboli a tlak v ociach nie je.Takze Pan Bozko mi pomohol.
Som sa trosku odmlcala, bo volala kamaratka ze porodila dievcatko Zoe, 51 cm a 4.8kg 😀

meusicka
2. čer 2008

ani ja som ich este nefotila 😝

oki babule idem von si preverat troska hlavu ja som totiz v robotke 😅

teufelchen
2. čer 2008

Tak bez Meu...a krasny den... 🙂

meusicka
2. čer 2008

tak a som uz spat, u nas je take teplo, sa ledva da dychat 😝

mywiel
2. čer 2008

Fiha riadne babo gratulujem. 😀 🙂

katulikzlatulik
2. čer 2008

jeej KUJEM ZA PRIVITANIE a blahozelanie... ktore neviem, ci mi patri alebo nie.. ale pevne verim, ze ano.. ale na 100 pro to budem mat az od lekarky, ku ktorej sa chystam v 7. tyzdni... od stredy by som mala zacat 4. :o)...
a beriete nejake tabetky? meu pisala o femibion a teu o baby plane, ktory poznam a to druhe - na co su tie tabletky? treba ich brat? a zatial beriem vitamin E a kyselinu listovu uz skoro 2 mesiace... a nejaky cajik alebo bylinky neviete poradit?
a s tym spankom to tiez nechapem, preco nemozeme spat... asi preto, lebo sa nevieme dockat kym to nebudeme mat oficialne potvrdene? 😉 aspon ja 🙂

mywiel
2. čer 2008

Na cajiky pozor vela ich sa v tehu nesmie pit! Umele vitaminy som nebrala lebo mam pestru stravu, len kyselinu listovu prvy trimester, teraz uz nic. Gratulujem. 😉

katulikzlatulik
2. čer 2008

aha, takze ten vitamin E by som mala uz asi vysadit... a tiez som videla nejake tabletky asi od firmy Elasticq alebo nieco take... oni vyrabaju aj krem proti striam, zevraj je velmi dobry...

mywiel
2. čer 2008

Nemusis vysadit ale ak mas pestru stravu tieto umele preparaty su zbytocnost. Ja sa mazem olejom, ziadne drahe kremy ti nezabrania v striach je to geneticka zalezitost, ale aspon nebudes mat suchu kozu. 😉

meusicka
2. čer 2008

katulik... ten femibion to je tiez listovka si to mmozes dat vyhladat cez google 😉

mywiel
2. čer 2008

Kyselina listova je dolezita v prvom trimestri potom uz nie, je obsiahnuta v salate, chlebe a pridavaju ju aj do kakaa, v ciernej cokolade je zase zelezo... 😉 😀 😝

teufelchen
2. čer 2008

Spravne....zbytocne vela vitaminov iba zatazuje organizmus.Takze vzdy vsetkeho s mierou 😉

mywiel
2. čer 2008

Vela zeleza moze byt dokonca nebezpecne pre babo... 😒

teufelchen
2. čer 2008

Zlaticka...tak uz jsem si i ja hodila testiky do profilu.....pak muzete juknout 😉

teufelchen
2. čer 2008

mywiel 😉 cetla jsem na jine diskuzi, ze je tvoje mamca lekarnice.Nevis teda, jestli muzu k tomu calibru babyplan brat jeste kyselinu listovou?

bebca
2. čer 2008

teufelchen - ja tiez beriem babyplan a k tomu kysselinu listovu
pytala som sa na to doktorky a povedala ze je to v poriadku, tym mimcu neublizis 😉

teufelchen
2. čer 2008

bebca...tak to je super....dakujem.Ja som sa len bala...aby som ho nepredavkovala.A cim si planujes natierat brusko?

bebca
2. čer 2008

brusko si natieram detskym olejom s aloe vera....
kamoska si natierala s oridinal na strie pocas tehu a take ich ma velke..... vsetky jej zostali
si myslim ze ti zaleži na pokozke

a ty si tehu?

teufelchen
2. čer 2008

Podla testu ano.... 😉 5.6 mam ultrazvuk.Ten olej mas z lekarny?

bebca
2. čer 2008

ja si idem konecne uz zajtra pre tehu knizku......sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀
a ten olej som si kupila normelne v drogerii - mali vselijake vone.....babyoil - original pre babetka

tak drzim palce aby vsetko dobre dopúadlo 😀 😉

teufelchen
2. čer 2008

Aj ja tebe.Ja uz sa tiez nemozem dockat, az budem mat knizocku.....uz aby to bolo.Zda sa mi, ze sa mi teraz, ako som doma dni sialene vlecu ☹

bebca
2. čer 2008

musim koncit padam z prace domov a zajtra idem k doky tak tu zase nebudem ☹ ☹
ja viem ked na nieco cakas tak to ide strasne pomalicky 😅
tak drzim palce aby bolo vsetko v poho 🙂 🙂

mywiel
2. čer 2008

Teufelchen mozes z kyseliny listovej sa nemozes predavkovat. 😉

sue13
2. čer 2008

Teufelchen presne viem o com pises 😀 Cas akoby cuval 😝 😀
Bola som chvilku vonku a je tam hrozne 😎 , ledva som fucala.... Normalne som rada ze som doma 😵
Pozerala som tvoje testiky. Super tesim sa s tebou. 😉

teufelchen
2. čer 2008

sue.....aj ja som moc rada....zrovna mi manza doniesol melon....a spackala som ho tolko, az mi nafuklo brucho ako melon. 😀

sue13
2. čer 2008

😀 😀 melon aj my lubime 😀 Áj nasi manzelia su v tomto obdobi na nas este milsi, vsak??? Tesia sa a dufaju s nami 😵 😵 😵

teufelchen
2. čer 2008

no....Zlato...ten moj to berie, ze to je este zatulane sperma...myslim, ze miminko pre neho zacne existovat na 100% az ho bude moct pohladkat....

teufelchen
2. čer 2008

😉 Sue...inak blahozelam k svadbicke...ste nadherny parecek 🙂 My sme sa brali minuly rok 25.8.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru