Bolesti v podbřišku ve III. trimestru při chůzi

lujdicka
29. lis 2013

Ahojky budoucí maminky a maminky. Chtěla bych se zeptat, zda se vám také stává, že vás při chůzi začne hodně píchat v podbřišku, že musíte i zastavit. Je to ale jen při chůzi, když přestanu jít, tak to hned přejde. Jsem na konci 30. tt a stalo se mi to dnes ráno podruhé. Nevíte, čím to je nebo co se děje?
Děkuji moc.

pistalinda35
29. lis 2013

@lujdicka ahoj. Stava se to.... A musim rict, ze u me je to bolestivejsi cim dal vic ☹

pisjutynka
29. lis 2013

@lujdicka Ahojky, já mám to samé.. dřív jsem chodila pořád na procházky, teď už to nezvládám. Mám teda pocit, že poslední dobou nezvládám pomalu už skoro nic 😀

21288
29. lis 2013

Ahojki,jsem ve 32.TT a mám to taky 🙂 předtím jsem se ráda procházela,ale teď je to jiné díky těm bolestem..občas nejsem schopná se ani v noci otočit z boku na bok,jak to bolí 🙂 ..nu což,aspoň víme,že jsme těhulky 🙂

lenicka07
29. lis 2013

@lujdicka Taky jsem to tak měla, hlavně v prvním těhotenství. Když jsem byla doma a jen tak popocházela, tak to docela šlo, ale jak jsem měla ujít 100 metrů někde venku, tak jsem podbřišek hodně cítila. A to jsem břicho neměla velké.

lujdicka
autor
29. lis 2013

Uf, tak to se mi ulevilo, zdá se, že je to teda normální, když je nás víc 🙂))) Děkuju moc a držím všem palečky, ať to celé zvládnem 🙂

novynka
29. lis 2013

holky, a bude hůř ;) podbřišek bolí ve třetím trimestru skoro pořád a ještě horší je, když tlačí na močák... je to už dost těžkej outěžek ;)

pisisvori
21. led 2014

@lujdicka při rychlé chůzi už mě to začíná bolet teď v 16tt ato bříško skoro ještě nemám vidět (pro cizí). Je to podle mne normální, vše se chystá na porodo a rozvolňuje a roztahuje. Chce to jen to nepřehánět, když už je to opravdu silné a podřídit s etomu co tělo chce🙂 bohužel🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru