Bolesti v třísle ve 21. tt? Jde o roztahování šlach?

mami29
9. dub 2011

Holky vcera me chytli bolesti v trisle vystrelujici az do stehna. v klidu mi nic nebylo ale jakekoliv vstavani jsem trpela. Muze to byt roztahovanim slach a svalu a tak? Neni na to brzo?

romana29
9. dub 2011

mami počkej, až půjdeš a mezi nohama tě bude bodat jakoby nožem a ty budeš muset jít dál, to je teprve paráda 😠
Ale nechci to samozřejmě zlehčovat, určitě nic nezkazíš, když pokud tě to bude moc obtěžovat nebo budeš mít obavy, když si zavoláš k doktorovi nebo tam zajdeš.
U prvního si nic takového nepamatuju, ale u dcerky opravdu hrůza.... 😒

doldol
9. dub 2011

Já měla to samý.. a přešlo to až po porodu 😒

petruskaaa
10. dub 2011

mě na to doktor napsal magnesium a měla jsem klid

luca76
11. dub 2011

mami29: ahoj, mě bolí v tříslu asi od 10tt. Někdy to jde zvládnout, jindy je to hrozný, že ani nemůžu chodit. Je to jen na pravé straně, někdy nejen tříslo, ale i noha a jakoby dozadu až k zadku. Dr řekl, že je to v těhotenství normální, jak se všechno roztahuje. Já mám podezření, že je to i od jizvy po císaři...ale nevím, snažím se to nějak vydržet 🙂

lenik_25
11. dub 2011

Holky, nestrašte, taky jsem po císaři a teď čerstvě těhotná. Ale vím, že u prvního dítěte jsem ty bolesti měla taky, přesně jak popisuje Romča, jak když mi tam někdo bodá nožem. Fakt chuťovka. A nic to nebylo, nakonec jsem týden přenášela.

kopa
11. dub 2011

Tak bolest v tříslech jsem měla cca od 20tt až do porodu. 😒 Bylo to dost nepříjemné,kolikrát jsem sotva chodila.Na gyndě mi řekli,že je to normální a že to přejde až po porodu.Brala jsem na to magnézko,ale to nepomohlo.
Pár hodin po porodu jsem už ani o bolesti nevěděla 😀

veruska007
11. dub 2011

Taky jsem to mela, pry je to normalni. Ted je to zatim lepsi... ale nechci to zakriknout. 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru